• ~gosc
    (2014-03-09 20:06)
    te palace szykuje dla swoich kochanek i dzieci jakie juz z nimi ma.

    hitler tez mial palace i szlak go trafil ,Putina tez trafi,przyjdzie na to czas a palace zostana.
  • ~tyand
    (2014-03-09 20:38)
    Wystrój typowy dla nowobogackiego prostaka
  • ~hanka
    (2014-03-09 20:41)
    Hitlet mial palace??? Co za glupie bajki,
    I Putin ma 20 rezydencji??? I pozwala tam zdjecia robic???
    Czego to nie mozna wmowic maluczkim...
  • ~h
    (2014-03-09 20:46)
    a szafot uże jest??
  • ~marko
    (2014-03-09 20:53)
    CZY TO JEST NORMALNE TAKI PROSTAK I CHAM A MA KRADZIONE!!!
  • ~kle hahaha
    (2014-03-09 20:56)
    pokazcie sekretne pałace kleru papy waty szmaty w jakich luksusach pławi sie czarna holota i o czym rozmawiaja w sekrecie bo nie o boku którego nie znaja to dla maluczkich baranów
  • ~Jozin z Bozin
    (2014-03-09 21:25)
    Posłać w kosmos ekipę z Armageddonu, żeby nakierowali jakąś asteroidę.
    Będzie na siły natury i będzie po ptokach.
  • ~czyt
    (2014-03-09 22:21)
    a moze ten byly przy tusku chyba od piniendzy chyba nazzywal sie wtedy rosporowski opowie nam skad putin moze miec takie piniendze na takie hate
  • ~bądż gotów
    (2014-03-09 22:30)
    Zabiorą , zabiorą i pogonić mogą .
  • ~ad
    (2014-03-09 22:43)
    ...a debilizb to gdzie sie leczy na NFZ...?
  • ~Pola
    (2014-03-10 00:11)
    Putina wasze zdanie nie obchodzi
  • ~slowianka
    (2014-03-10 00:38)
    zmiana paleczki atak na wszysko co putinowskie, mroczne dziecinstwo , mlodosc , rezydencje tyyyyyyyyylko, ze ludek zaczyna coraz bardziej myslec nie widzialam nie wierze...
  • ~libe
    (2014-03-10 03:49)
    to wszystko pikus w porownaniu z tym co ma kaczor z macierewiczem. plawia sie bydlaki w luksusach i maja koty. na cale szczescie juz niedlugo PO ich odsunie od wladzy.
  • ~KAM
    (2014-03-10 07:34)
    PISZECIE O PUTINIE ,A NAPISZCIE O NASZYCH ZŁODZIEJACH Z RZĄDU KTÓRZY OKRADAJĄ POLSKE I POLAKÓW ,KTÓRZY ŻYJĄ SOBIE W LUKSUSIE ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW ,TE PASOŻYTY NIGDY NIE BĘDĄ MIELI DOSYĆ AFERA ZA AFERĄ ,ZAMIATANA POD DYWAN CHORE SKORUMPOWANE SĄDY I PROKURATORZY PODPORZĄDKOWANE RZĄDOWI ,STOKŁOS NAJWIĘKSZY ZŁODZIEJ PRL ,WYPUSZCZONY NA WOLNOŚĆ ,TO JEST PRAWO KTÓRE CHRONI ZŁODZIEJI ,BIEDA I BEZNADZIEJA TAK MA WYGLĄDAĆ NASZE ŻYCIE TĄ MAFIE RZĄDOWĄ TRZEBA ODSUNĄC OD KORYTA I JĄ ROZLICZYĆ
  • ~Elina
    (2014-03-10 08:44)
    nu priamo zimnyj dworic naszgo nowogo batiuszki ;)
  • ~oz
    (2014-03-10 08:52)
    następny złodziej okrada naród skończy jak ten z Ukrainy ruskie same go obedrą ze skóry
  • ~Lech
    (2014-03-10 08:58)
    Kolejny naciągany artykuł. Ten i kilka innych pałaców od dawien dawna należały do państwa sowieckiego a teraz rosyjskiego !
  • ~leming
    (2014-03-10 09:14)
    a biedne ,żyjące w bylejakości kacapy,niedomyte i niedożywione sa gotowe ginąć za tego czekistę.zi jego mafiosów.
    bidne riuski
  • ~JKa
    (2014-03-10 09:23)
    Putin najbogatszy czlowiek Rosji jak twierdzi Niemiecki wywiad,
    ma udzialy w prawie wszystkich firmach nalezacych do oligharchow.
  • ~von Rwakulicki
    (2014-03-10 10:55)
    niestety ten pałac to dekadencki kicz, szkoda bylo tej kasy

Może zainteresować Cię też: