• ~realista
    (2013-11-03 13:38)
    A wy polaczki jedyne co potraficie to dużo gadać. Nawet tunelu pod rzeką wybudować nie potraficie. W każdej dziedzinie jesteście na poziomie 3-go świata, a chełpicie się czego to nie macie podczas gdy na prawdę jesteście pośmiewiskiem całej Europy.
  • ~tys piknie
    (2013-10-20 22:00)
    Widać araby sraja mamoną, że sobie tak ładnie wyspy pousypywali. Szkoda tylko, że Bozia oprócz roby nie dała im też rozumu, bo tak sie zastanawiam jak te araby bedą sp.dalać z tych wysp przez ten jedyny mosteczek jak im się coś zafajczy, nie mówiac juz o weekendowych (to zmaczy się pewie w czwartek wieczór, czy jakoś tak) przeprawach wpław, w godzinach szczytu.
    Nieee no dobra, wiem, zawsze może być wjazd tylko na tradycyjnym wielbłądzie ;-)
  • ~rls
    (2013-10-21 10:17)
    No nie źle wygląda. Ale ostatnio w tej dziedzinie duża konkurencja. Po Dubaju (Który notabene po kryzysie 2012 znowu buduje) pojawił się Quatar z swoimi wysepkami. A skoro konkurencja duża to może i ceny spadną.
  • ~Drzazga 101
    (2013-10-21 10:06)
    O Matko, co się zbuduje to się zbuduje, ciekawe jak one go będą ROZBIERALI, no bo za ileś tam lat trza to będzie zrobić, bo jak nie to sam pierdyknie ze starości.
    Hej !-
  • ~lejonbruno
    (2013-10-21 07:03)
    Cała polska już jest w niebie... NO CO A MOŻE NIE ! ! ! !
    JesteŚMY BŁOGOSŁAWIENI ! ! ! !
    CIEMNOGRÓD JEST ODDANY POD OPIEKĘ KRÓLA WSZECHMOCY ! ! ! !
    A KTO W ŚWIECIE ORGANIZUJE TAKIE TABUNY OŚWIECONYCH ŁASKAMI ! ! ! !
  • ~turystka
    (2013-10-21 01:31)
    Bralam udzial przy projektowaniu kompleksow w dubaj , mialam wiec moznosc obejrzec video zrobione jak bedzie wygladalo to 'cudo'. Wierzcie gdyby mnie bylo stac na zamieszkanie tam uciekalabym z tego nastepnego dnia , to nie dla mnie pomimo ze projekt dubaji wyglada jak dla czlowieka , tez z azerbejdzanu wyglada jakby stworzony dla kosmitow , wyglada strasznie, przerazenie ogarnia patrzac na zdjecia a w rzeczywistosci to jak jakies wielkie wiezienie. Przykro mi ale sie nie zachwycam , nawet nie chialabym tam tego obejrzec na zywca , wole pojechac na jakas bezludna wyspe , nad Baltyk , do puszczy Bialowieskiej albo do rzymu.
  • ~nadziejobulbul
    (2013-10-21 00:01)
    A POczeci inaczej maja tffuSSka i niedojde bulbulbulruska !!!
  • ~poli
    (2013-10-20 22:13)
    Cieszmy się rodacy na naszej zielonej wyspie, że mamy pielgrzymujący po Polsce pomnik Tuska ze styropianu. Aż dusza się śmieje, gdy się widzi tę podniesioną rękę w leninowskim geście pozdrowienia i tę piłkę do haratania schowaną pod pachą niczym kulę ziemską. Nam nie potrzeba takich drapaczy chmur, my się cieszymy z tego co mamy i z naszych rosnących długów. Niedługo nasi wierzyciele odbiorą swoje długi w naturze.
  • ~hjdtj
    (2013-11-13 16:58)
    Polacy mają Biedronkę.
  • ~prawda
    (2013-10-20 18:22)
    Najpierw niech sobie kible pozakładają! to azjatycka dzicz niestety