• ~hehe
    (2013-09-14 18:54)
    WAW - to jeden z tych ss-ynow POzostalosci PO czerwonych komsomolcach
  • ~~ Mikołaj
    (2013-09-15 07:35)
    NIEWIELE GORZEJ ! niż arcybiskup gdański , który o północy swoim prezbiterom -aktimelkom kazał biegać po gorzałę i grać na akordeonie kapelan emerytowany GENERAŁ GŁODŹ !
  • ~warszawianka
    (2013-09-14 18:30)
    Warszawa , rog Targowej i Wilenskiej na Pradze stoi kamienica okna zabite dechami bo to ponoc wlasnosc ZSRR a gdzie do k...y nedzy wladze Warszawy ,kamienica niszczeje golegie sie tylko legna
  • ~@szperacz
    (2013-09-14 18:52)
    ~szperacz2013-09-14 15:39
    Jeszcze tych " burakow" jest mnogo w Polsce ,szpicle zmienili miejsca zamieszkania ,ale sa i maja sie duzo ,duzo lepiej u nas ,jak by mieli u Putina.
    -- Te buraki utworzylu partie - mafie PO .. i nadal rzadza!
  • ~bolek
    (2013-09-14 15:22)
    dobrze że Jelcyn był pijany!
  • ~pol anka
    (2013-09-14 21:48)
    obecnie przedstawiciele sojuszniczych armii mieszkją dużo skromniej. W zamkniętych, utajnionych Ośrodkach. Mają zapewnioną ochronę, eksterytorialność. Podsłuchują Nas, Rząd, przesłuchują Nas, Rząd. Za parę stołków w strukturach ich sojuszów nabraliśmy złomu na całe życie, a życie Naszych dzieci oddaliśmy z uśmiechem na ustach
  • ~herald
    (2013-09-15 18:21)
    A TERAZ W TAKIM LUKSUSIE SIEDZI ZUS. O W MORDE JEŻA, HAHAHA.
  • ~renio
    (2013-09-15 18:05)
    co za idiota pokazuje zdjęcia budynków po remoncie przez obecnych włascicieli
  • ~maria
    (2013-09-15 17:48)
    KAZDY Polak, KTORY WIE, co DZIALOSIE w tamtych latach w Legnicy, POWINIEN byc OBURZONY !!
    Rosjanie CZULI SIE BEZKARNI - PIJANSTWA, RAJDY PO ULICACH, WYPADKI , GWALTY - tuszowane przez Rosjan i POLAKOW - ich WSPOLNIKOW w ZNIEWALANIU Polski daly sie we znaki PATRIOTYCZNIE NASTAWIONYM do Polski ROIDAKOM .
    Nie mowie o tych, co z nimim handlowali , gromadzili zloto -orzemycane z Rosji, co z nimi pili . Ani o tych, ktorzy zamykali uszy i oczy na to , co sie dzialo.
    Wielu mieszkancow miasta nie mialo pojecia, co sie dzieje, unikalo tej wiedzy, bo bali sie ludzie taj bardzo, ze nawet nie rozmawiali z rodzina, jesli o czyms sie dowiedziali
  • ~Jerzy
    (2013-09-15 11:29)
    Tytuł artykułu wprowadza w błąd.
    Bywałem tam wtedy, w oknach były zamiast firanek gazety, obejścia i budynki w opłakanym stanie. Rosjanie traktowali to jak tymczasowe kwatery, a że nie byli wymagający ... .