• ~hehe
    (2013-09-14 18:54)
    WAW - to jeden z tych ss-ynow POzostalosci PO czerwonych komsomolcach
  • ~Jerzy
    (2013-09-15 11:29)
    Tytuł artykułu wprowadza w błąd.
    Bywałem tam wtedy, w oknach były zamiast firanek gazety, obejścia i budynki w opłakanym stanie. Rosjanie traktowali to jak tymczasowe kwatery, a że nie byli wymagający ... .
  • ~pinokio
    (2013-09-15 08:27)
    a kto dzisiaj w nich mieszka ! A no ci którzy zajnowali się przekształceniem mienia prorosyjskiego, kupowali za grosze te budynki .Polscy pseudo biznesmeni,którzy jeszcze dostali od państwa kase na remonty tych nieruchomości. Dlaczego dziennik nie napisze całej porawdy???
  • ~renio
    (2013-09-15 18:05)
    co za idiota pokazuje zdjęcia budynków po remoncie przez obecnych włascicieli
  • ~pol anka
    (2013-09-14 21:48)
    obecnie przedstawiciele sojuszniczych armii mieszkją dużo skromniej. W zamkniętych, utajnionych Ośrodkach. Mają zapewnioną ochronę, eksterytorialność. Podsłuchują Nas, Rząd, przesłuchują Nas, Rząd. Za parę stołków w strukturach ich sojuszów nabraliśmy złomu na całe życie, a życie Naszych dzieci oddaliśmy z uśmiechem na ustach
  • ~@szperacz
    (2013-09-14 18:52)
    ~szperacz2013-09-14 15:39
    Jeszcze tych " burakow" jest mnogo w Polsce ,szpicle zmienili miejsca zamieszkania ,ale sa i maja sie duzo ,duzo lepiej u nas ,jak by mieli u Putina.
    -- Te buraki utworzylu partie - mafie PO .. i nadal rzadza!
  • ~warszawianka
    (2013-09-14 18:30)
    Warszawa , rog Targowej i Wilenskiej na Pradze stoi kamienica okna zabite dechami bo to ponoc wlasnosc ZSRR a gdzie do k...y nedzy wladze Warszawy ,kamienica niszczeje golegie sie tylko legna
  • ~~ Mikołaj
    (2013-09-15 07:35)
    NIEWIELE GORZEJ ! niż arcybiskup gdański , który o północy swoim prezbiterom -aktimelkom kazał biegać po gorzałę i grać na akordeonie kapelan emerytowany GENERAŁ GŁODŹ !
  • ~żart
    (2013-09-14 19:35)
    "Jaruzel" im "zazdrościł" i wprowadził stan "wojenny" PO(srańce).
    Lepiej Wam MA(tołki) - na "duszy"- głąby "kapuściane".
  • ~Matka dyrektor
    (2013-09-15 21:06)
    Większość z tego to budynki poniemieckie i jest to pikuś w porównaniu do
    rezydencji biskupów polskich. Ale do czasu. Niech tylko Franciszek tu
    przyjedzie i odnowi tą ziemię.