• ~OMEN
    (2013-08-12 15:33)
    Taa... Deweloper przerobi je na familoki dla warszawskich "SŁOIKÓW".
  • ~gadu
    (2013-08-12 17:01)
    Car zbudował i ile lat stoi,

    a nasi to nawet pasa startowego w Modlinie jak za komuny nie moga

    zbudowąć !
  • ~abhinc
    (2013-08-12 17:09)
    Wykupił to PIS dla członków Po by zabezpieczyć im godne warunki bytowania na starość jak stracą władzę. Muszą tylko wmontować kraty w oknach.
  • ~K.P.
    (2013-08-12 18:05)
    Ciiekawe kiedy PO sprzeda Wawel.?
    Ciekawe kiedy ten budynek nieznani sprawcy spalą i sie zawali?
    Wtedy bedzie można poparcelować i wybudować w fajnym miejscu za małę pieniądze domy...
    Ot cała złodziejska PO-wrzechność...
  • ~behemot
    (2013-08-12 20:19)
    Łomatko Święta, to wy też - wzorem innych matołów z innych matolskich portali - zamieszczacie fotę spichlerza po drugiej stronie rzeki nad którą leży twierdza?? świadomie nie piszę, jak się ta rzeka nazywa, bo może zachcecie się czegoś państwo - tzw. redaktorzy piszący te tekściki - nauczyć??? A może kiedyś kropniecie się do Modlina i zobaczycie twierdzę, zamiast uprawiać hipsterskie nabożeństwa? Albo - w co już nie wierzę - jakąś książkę o twierdzy przeczytacie? Straszne jest to zidiocenie społeczeństwa z jakim mamy do czynienia, ale dawanie jego najgłupszym przedstawicielom możliwości publikowania informacji czytanych przez tysiące jest grzechem niewybaczalnym. Czy naprawdę wam nie jest wstyd waszego matołectwa???
  • ~rita
    (2013-08-12 21:11)
    Teraz tylko wystarczy pomachlować przy planie zagospodarowania przestrzennego, zapłacić komu trzeba i już będzie nowy teren pod budowę osiedli.
  • ~kuna
    (2013-08-12 23:36)
    Co to za artykul? Co to za informacja? Kto to kupil? To jest zabytek, a wiec dobro narodowe i naród ma prawo wiedziec w czyje lapy to poszlo. Jezeli nabywca jest z zagranicy, a nie daj Boze Arab, to jest to po prostu karygodne. W tym przypadku ludzie zamieszani w te transakcje powinni stanac przed trybunalem stanu za zdrade.
  • ~moszek
    (2013-08-12 23:38)
    szanowny panie tusku podobno macie w krakałerze taki duży reprezentacyjny budynek, z chęcią go niedrogo kupie bo chciałbym zrobić tam największa agencje towarzyska w europie.
  • ~arch
    (2013-08-13 00:01)
    Sprzedali to za 18 milionów!!! Ludzie , przecież to za darmo. Znowu przekręt jak stąd do Gdańska. Taki zabytek w prrywatne ręce za bezcen oddać!
  • ~Klik
    (2013-08-13 00:12)
    @arch
    Arch, ty nie jestes czlowiek tylko pies ogrodnika