• ~pol anka
    (2013-06-23 14:02)
    kawalerka 28 m kw. cena 155 tyś. , kredyt na 20 lat , rata kapitałowa 645 zł plus rata odsetkowa ok. 150 zł, razem 900 zł opłaty za "kupione" mieszkanie 600 zł, to już 1500 zł. I to jest rekord świata, 85% młodych Polek i Polaków nie stać na mieszkanie j.w. Ale na szczęście jest alternatywa , wynajęcie pokoju 550 zł, wspólna kuchnia, wspólna łazienka, w takim amerykańskim stylu. Wspaniale
  • ~skromny emeryt
    (2013-06-29 21:44)
    Bogaci,majętni tu nie piszą tylko zazdrośnicy.
  • ~southpole43
    (2013-06-24 04:44)
    Na moim osiedlu (750 domow), automatyczne zraszanie trawy ma kazdy wlasciciel domu, do tego mamy wspolny basen (30mx15m),(niezaleznie, ze wielu mieszkancow ma swoje baseny), dwa korty tenisowe, pole golfowe (18 holes), boat slip, dom klubowy z sala na 500 osob, 50 roznych klubow zainteresowan osobistych i sportowych, jezioro okolo 150 km2, to wszystko za jedyne $135 miesiecznie i mozliwosc kupna domu juz od $100 tys 150m2. kazdy z garazem na 2 samochody.
    Kochany rodaku nie inwestuj w Europie!

    Witam na Florydzie.
  • ~Zgredek
    (2013-06-23 12:57)
    Tekst dany do komentowania od 9.53. A forumowicze milczą jak zaklęci. Co mnie nie dziwi. Mnie nie grozi zamieszkanie, tam gdzie mieszkają najbogatsi w kraju czy zagranicą. A ci najbogatsi mnie nawet nie interesują. Nie ma wspólnych tematów do rozmów z nimi jak i oni ze mną.
  • ~lopin
    (2013-06-23 13:44)
    Bardzo ciekawy temat dla kombinatorów i cwaniaków, bo uczciwą pracą to człowiek może sobie kupić cztery ściany i sufit.
  • ~"Wiem,że nic nie wiem."
    (2013-06-23 14:38)
    @Zgredka,a widzi pan,nareszcie się zgadzamy.No,ale czy to jest powód do zadowolenia?Wątpliwe!Pozdrawiam.
  • ~StJ
    (2013-06-23 19:08)
    Na krakowskiej woli Justowskiej mieszka L. Moczulski ten, który przyczynił się do upadku rzadu J. Olszewskiego a tm samym do zwycięstwa przefarbowanych komunistów!1
  • ~SYLVEK
    (2013-06-23 21:29)
    DO GROBU TEGO NIE ZABIORA - mnie interesuja tylko konta ktore po smierci zabiora s...syny Szwajcarzy
  • ~Zgredek
    (2013-06-23 22:02)
    Do "Wiem,że nic nie wiem."2013-06-23 14:38 @Zgredka,a widzi pan,nareszcie się zgadzamy.No,ale czy to jest powód do zadowolenia?Wątpliwe!Pozdrawiam.

    O czyżby odezwał się forumowicz dobrze zarabiający? I stąd ta zgoda na milczenie z plebsem? A może jest Pan też niezbyt bogaty i nie ma wspólnych tematów do rozmów z bogatymi? Lubi się Pan wypowiadać niczym dyplomata. Można pomyśleć i tak i siak. Przyprawia mnie to zawsze o zamęt i rozdrażnienie. Lubię wiedzieć co kto myśli i dlaczego. A tu na forum, jest z tym problem. Krótkie, zwarte wpisy i do tego wieloznaczne. A może to cały ich urok? Niektóre są przezabawne.
  • ~"Wiem,że nic nie wiem".
    (2013-06-24 10:23)
    @Zgredka,bo widzi pan,internet to super sprawa,ale jednak nie wie"co w duszy,człowiekowi gra".Na tym nasza zgodność się skończyła,bo ja ani bogaty ani biedny a tym bardziej dyplomata.Przez moje "wątpliwe zadowolenie" miałem na myśli, że zbyt mało nas łaczy, by być zadowolonym.Ale, jak by powiedział Sokrates"jest punkt styczny".Dla matematyka to "prawie" nieskończoność.