Królowie reprywatyzacji. "Najbardziej obrotnym prawnikiem był doradca Morawieckiego, Tuska i Kopacz"

| Aktualizacja:

576 mln zł – tyle ze środków Warszawy wypłacono w ostatniej dekadzie z tytułu reprywatyzacyjnych odszkodowań. Lista najskuteczniejszych pełnomocników zaskakuje.

wróć do artykułu
  • ~krzyhoo1
    (2018-10-17 16:37)
    No to TVPiS będzie miało newsa :))))
  • ~Karol S
    (2018-10-11 16:56)
    Bytomskie IV LO na obrazku :)
  • ~Warszawiak
    (2018-10-11 15:25)
    POlszewiki tuczyli się kamieniczkami na POtgę bo wiedzieli że nie będą wieczni w POLITYCE a jak odejdą to TŁUSTA KASTA będzie ich CHRONIĆ i tu się PRZELICZYLI bo PREZYDENT układ TŁUSTO--KAŚCIANY odilozował na EMERYTURKĘ
  • ~Sokular
    (2018-10-11 15:11)
    Mistrzem Polski w robieniu interesów jest natomiast też prof.prezydent Krakowa..............i nawet się z tym obnosi
  • ~Andrzej z Pszczyny
    (2018-10-11 11:35)
    A czy ja mógłbym dostać od niezłomnego premiera-bankiera MOrawieckiego jakieś 100 tys. "na badania"? Plus jakiś kredycik dla żony na mieszkanie? Bardzo proszę, JA NA PRAWDĘ POPIERAM PIS!!!!!!!!
  • ~misiek
    (2018-10-11 10:50)
    Niewirygodne, przecież to HGW jest wszystkiemu winna. Rozdawała kamienice na lewo i prawo. Ciemny lud wciąż to powtarza więc z pewnością tak było.
  • ~Politycznie Niepoprawny
    (2018-10-11 10:46)
    Kandyduje do samorządu, poziom patologii, przestępstw, braku zainteresowania policji, układów, wyzyskiwania mieszkańców jest ZASTRASZAJĄCY. Wiem, że wszędzie dookoła gdzie kandydują moi koledzy jest różnie, ale zawsze jest przyzwolenie aby u kogoś bądź gdzieś kasa szła do swoich. Ma to miejsce na każdym poziomie polityki.... Chore państwo, chorych ludzi...
  • ~Politycznie Niepoprawny
    (2018-10-11 10:27)
    Problem dzisiejszej Polski to w jaki sposób posadzić do więzienia "Wrogów" a jednocześnie za to samo nie musieć sądzić swoich, a tak się nie da.
  • ~J. Zieleniecki
    (2018-10-11 09:25)
    Koniec z PO-PIS! Koniec z zlodziejską reprywatyzacją! 21 października 2018 głosuj na Siły Progresywne!
  • ~agent
    (2018-10-11 08:41)
    O niemieckie sługusy w tytule dają na pierwszym miejscu Morawieckiego. To napiszcie kto rządził i odpowiadał za te przekręty> Tusk, Szydło czy Morawiecki/ Morawiecki to był człowiek Kaczora, on wykonywał specjalne zadanie by w przyszłości zakończyć ten preceder. I to się udało.
  • ~Wyborca PiS-u
    (2018-10-11 08:16)
    Dlaczego Jaki atakuje pośrednio premiera Morawieckiego?
  • ~Nick
    (2018-10-11 07:49)
    naukowcy z Uniwersytetu z tytułami naukowymi zamiast prowadzić pracę naukową i dydaktyczną zajmują się robieniem interesów, i to okazuje się ogromnych, zgromadzili bardzo duże majątki - nic dziwnego, że nasze najlepsze uniwersytety są na dopiero pięćsetne na listach dobrych uczelni. Nie poprawia tego fakt, że politycy albo ich żony "zdobywają" tytuły i dekują się na Uniwersytetach, zarabiając prawdziwe pieniądze albo w parlamencie Unii Europejskiej albo w przypadku wygrania przez ich opcję wyborów w instytucjach i spółkach SP.
  • ~Karzeł króla jegomościa
    (2018-10-11 07:33)
    Dzieci z MJN przyłapały dziadka na kieliszku orzechówki.

Może zainteresować Cię też: