Bykowe powróci? Wiceminister odpowiedzialny za Mieszkanie Plus mówi o opodatkowaniu singli

Kawalerowie powinni płacić "bykowe" - stwierdził w rozmowie z "Faktem" Artur Soboń, sekretarz stanu odpowiedzialny za realizację programu Mieszkanie Plus. Zaznaczył jednak, że to jego prywatna opinia.

wróć do artykułu
  • ~Marian
    (2018-08-13 21:50)
    No tak, skończyła się kasa na 500+, to trzeba ją teraz zdobyć w jakikolwiek sposób, nawet głupi. Wieszczę Soboniowi krótkie panowanie na stanowisku, kiedy Jaro się dowie, że będzie musiał płacić.
  • ~azor
    (2018-08-13 09:42)
    Typowy prawicowy darmozjad - historyk z bożej łaski. Współczuję Katarzynie, którą to indywiduum traktuje jak myśliwskie trofeum.
  • ~Gk
    (2018-08-13 01:17)
    BĘDZIEMY MIELI POLSKĘ LUDOWĄ PLUS To po coście obalali komunę jak teraz przywracacie rozwiązania z tamtej (podobno słusznie minionej epoki)
  • ~PL
    (2018-08-10 22:58)
    mieszkanie plus powinno być tylko dla rodzin i samotnie wychowójących dzieci a w kwestii reszty przestać zdzierać tyle podatku za dużo się na to płaci to człowiek wtedy szybciej uzbiera a nie przez pół życia albo wcale jak teraz w przeciętnej pracy. Gó... zarabiam i mam jeszcze płacić bykowe zabawne i dziwota że my młodzi chcemy wyjechać z kraju że coraz mniej w nas poczucia do obrony ojczyzny w razie zagrożenia, no bo czego mamy bronić nic nie mamy
  • ~Ariel
    (2018-08-10 17:43)
    Wyborcy PiS -macie swój PiS .Ale wyborcy PiS i tak powiedzą "robiu purządek". Prostactwo aż się wylewa.To jest niezgodne z konstytucją .Mają przeciwko sobie;pielęgniarki,lekarzy ,kobiety a teraz singli .Dalej głosujcie na PiS ,który zniszczył demokracje i ciągle depcze konstytucję .
  • ~ksiadz_co_nie_placi_zusu
    (2018-08-10 15:44)
    Wiesniacy z Polandi nie wiedzol jaki podatek wymyslec .Proponuje podatek od LDBT
  • ~podpowiadam kulsonowi
    (2018-08-10 11:03)
    Chłopie. Masz przegwizdane. Stary kawaler ci tego nie wybaczy!
  • ~singiel
    (2018-08-10 07:45)
    W oświeconych Niemczech bykowe istnieje od zawsze i nikt z tego tytułu nie pisze skarg do Trybunału Sprawiedliwości
  • ~mona
    (2018-08-10 07:17)
    sobon lepiej zobacz ilu bykow i byczek masz wokol siebie
  • ~tak tylko pytam
    (2018-08-08 22:48)
    Kaczyński też zacznie płacić?
  • ~tak tylko pytam
    (2018-08-08 22:46)
    Ktoś.mial jeszcze wątpliwości że komuna wraca.
  • ~jaco
    (2018-08-08 18:51)
    jesli do tego dojdzie zejdziemy do czarnej strefy i przestaniemy placic podatki wogole.Ten kraj coraz bardziej zaczyna przypominac PRL
  • ~Kobieta, żona i matka
    (2018-08-08 17:40)
    "bykowe" macie jak w banku. Na razie testują nastroje społeczne, ale to tylko czasowe odłożenie sprawy.
  • ~costam
    (2018-08-08 15:59)
    To w końcu Opętany Prezes, ten darmozjad i truteń zapłaci jakiś podatek...
  • ~xl
    (2018-08-08 14:27)
    Taka durnota moze byc tylko w Polsce,Ma dzieci niech ich utrzymuje
  • ~skąd wyszła ta kaczka ?
    (2018-08-08 14:22)
    Z rządu ? No to Prezes w swoim interesie powoła się na równouprawnienie płci, skieruje zapytanie prawne do TKM i SNTKM i po ptakach. Żadnych tam takich jaj.
  • ~bolo65
    (2018-08-08 13:56)
    A co na to kochający inaczej, lub nie mogący mieć dzieci bo kretyni tego rządu są negatywni do in vitro (religijne średniowiecze), lub ci ktorzy poświęcili się karierze i nie chcą mieć dzieci ??????? Pis jednak każdemu chce drukować (czytaj OKRADAĆ) życie. Nawet homo erectus nie wymagałby od byka zarodowego Sobonia przychodu (przyrostu) wbrew jego woli.
  • ~andy
    (2018-08-08 13:47)
    The billi w tym rządzie nie sieją, oni już tacy się urodzili !!! Śmiało można napisać, że w pisie the bill goni the billa
  • ~leo
    (2018-08-08 13:08)
    myślę ze sprawiedliwie było by gdyby każdy poseł i senator miał zabierane w tak zwanej daninie solidarnościowej na dzieci cudze 85% swoich dochodów netto od wszystkich dochodów także te na prowadzenie biur itp. a europosłowie to nawet 90% nie u będzie takiemu rychowi i innym cwaniaczkom plującym na unie ale chciwie biorącym kasę stamtąd to uczciwe podejście do sprawy i myślę ze znaczna cześć 2 sortu to poprze
  • ~gady
    (2018-08-08 13:07)
    A dlaczego panie nie mogą płacić jałówkowego za to ze nie były kryte przez byka ? Ma być demokracja !

Może zainteresować Cię też: