Minister przyznaje: Budowa zamku w Puszczy Noteckiej umknęła uwadze wszystkich

Trzeba przyznać, że inwestycja w Stobnicy w Puszczy Noteckiej umknęła uwadze wszystkich - powiedział w środę minister środowiska Henryk Kowalczyk. Dodał, że jeśli decyzję w sprawie budowy wydano z rażącym naruszeniem prawa, to można ją wycofać.

wróć do artykułu
  • ~Wittorio
    (2018-08-29 18:45)
    Powiadasz pan,że inwestycja umknęła uwadze wszystkim?A może jej rozmiary zostały przysłonięte górą kasy?Od tej koszmarnej budowli śmierdzi mi na kilometry.
  • ~Feniks
    (2018-08-09 18:47)
    My miejscowi i z powiatu będziemy bronić zamku. Tam będzie siedziba naszych lokalnych Kmieci co rządzą i dają kopa w "d...pę"
  • ~Rapaort Cukermanów
    (2018-07-23 18:26)
    O AmberGold już wszystko wiecie tyle samo dowiecie się któż tam będzie mieszkał ! Parę służb będzie warować w bramie tego zamku - tylko 3 lata to budują nikt tam nie wejdzie
  • ~putto
    (2018-07-21 22:28)
    tak się mini troszczy o środowisko a jak szyszka dewastował puszczę to radośnie trzepotał rączkami, umknęło uwadze a co z leśniczówką Kurskiego
  • ~Swiety Jan z Kulczykowa
    (2018-07-18 19:16)
    Janek K. bedzie swietym. Najpierw dokonal cudu w postaci rozmozenia pieniedzy. A teraz powstal z grobu i sie buduje.
  • ~hańba i zdrada
    (2018-07-18 18:55)
    wszystko wam "umknęło". bandycka transformacja, gangsterska prywatyzacja, zbrodniczy ustrój, szabrownictwo kraju, ograbienie suwerena ze wszystkiego co wypracował a co miał dostać do podziału, legalizacja szemranych fortun, zdrada kraju. od 30 lat błaznujecie i kreujecie na najbogatszych Polaków kryminalne kreatury a z ludzi co odbudowywali kraj robicie nędzarzy, niewolników, przestępców.
  • ~Janek K. sie odnalazl
    (2018-07-18 17:25)
    Janek K. sie buduje. Ten miliarder co dorobil sie na prywatyzacji PRLu.
  • ~jj25
    (2018-07-18 16:56)
    Ile to UMKNIĘCIE kosztowało w łapówach i KTO je wziął?! ;)
  • ~lon
    (2018-07-18 15:55)
    Sedziego co ukradl klucz do wiertarki to widzieli a wielkiego pałacu przez dwa ponad lat nie widzieli , albo nie chcieli widziec.
  • ~r46
    (2018-07-18 15:00)
    W pierwszym rzędzie i najmocniej ukarać ekologów.Pałac rozebrać a wycięte drzewa policzyć tak jak zwykłym ludziom na działkach po milionie.
  • ~xyz
    (2018-07-18 14:55)
    A co?? Taka maluśka była???
  • ~Ew
    (2018-07-18 14:01)
    O tak wielkiej budowie i w takim miejscu to powinien decydować minister a nie jakiś tam sołtys szmacina
  • ~Edi
    (2018-07-18 12:47)
    Jesli wszystkie pozwolenia sa zgodne z prawem i jesli mieszkancy z pobliskich miejscowosci sa zadowoleni.bo beda miec prace to dobrze!!!W puszczy zrobiono wieksza ruine na dziesiatki lat to jest wszystko dobrze!!!! Jeszcze taka ciekawosc.zeby m.Szyszko podal kwote za sprzedaz drzewa z puszvzy i kto te pieniadze zabral?
  • ~bart
    (2018-07-18 10:39)
    teraz to się już mleko rozlało - wg mnie budowę trzeba dokończyć niezależnie od wszystkiego, doświadczenie uczy że takie wstrzymane budowy pozostają na lata i dopiero straszą. Rozbiórka będzie jeszcze większym obciążeniem dla środowiska niż dokończenie budowy. Jeśli udowodnione zostanie że doszło do przestępstwa (a moim zdaniem tak było bo nie wierze żeby bez olbrzymiej łapówki ktoś pozwolił na usypanie sztucznej wyspy i budowę takiego koromysła w obszarze natura 2000) to dokończony obiekt skonfiskować i wykorzystywać np. na wakacje dla biednych dzieci lub seniorów
  • ~nieważne
    (2018-07-12 14:29)
    Miarą kultury narodu jest jego stosunek do przyrody.
  • ~rzyczliwy_polack
    (2018-07-11 22:00)
    Skoro milczą eko-terroryści to ta budowa należy do mafii sędziowskiej i totalnej targowicy. W TAKIM RAZIE TRZEBA Z TEGO URZĄDZIĆ POPISOWY POKAZOWY PROCES, ODEBRANIE I ROZBIÓRKĘ na koszt inwestorów
  • ~ja ja
    (2018-07-11 16:45)
    Ojej, ooojej, a gdzież to nasze rozhisteryzowane Kindzie dwie: POlyticzna i celebrytka WSIowa. Przytkało z wrażenia na widok gargamela w epicentrum natury?
  • ~CONDOR
    (2018-07-11 13:24)
    Po co im stopnie i tytuły naukowe skoro teraz to politycy PiS będą decydować o wyrokach? Sędziowie w państwie PiS są od picia kawy i podpisywania...
  • ~SKINHEAD
    (2018-07-11 13:14)
    Malo europeski ten zamek, bardzo islamskie wplywy w tym design, ochyda
  • ~Michu
    (2018-07-11 13:00)
    ,,Ochrona polskiej przyrody jest kwestią nadrzędną ",powiedział tow minister ochrony środowiska, którego partyjny koleś na tym stołku dokonał zbrodnie na Puszczy Białowiejskiej. Ot pisowska hipokryzja. Zaraz się okaże, że za tą inwestycją stoi jakiś człowiek z peło.

Może zainteresować Cię też: