"W szczerym polu, w zawilgoconych norach, metr pod ziemią". Prezes JTBS broni teraz pierwszego osiedla rządowego programu Mieszkanie+

| Aktualizacja:

Artykuł zamieszczony na Newsweek.pl dot. mieszkań wybudowanych w Siedleminie w ramach programu Mieszkanie plus zawiera szereg nieprawdziwych informacji - głosi oświadczenie Jerzego Wolskiego, prezesa JTBS sp. z o.o. w Jarocinie, przekazane PAP w poniedziałek wieczorem.

wróć do artykułu
  • ~rycho
    (2018-07-17 12:37)
    mówienie że zamokły ściany to głupie tłumaczenie partaczy tak jak ta cała polna inwestycja
  • ~Hajmdal
    (2018-07-14 11:15)
    I nie prawdę jest, że dach przeciekał bo prawie wcale nie padało.... łubudubu......niech nam żyje prezes.....
  • ~head
    (2018-07-11 07:54)
    Premier Szydło podawała, że czynsz za samą eksploatację m2 mieszkania wyniesie 10-20 zł., potem podano, że w Jarocinie czynsz za m2 wynosi 13 zł. Mieszkanie bez możliwości wykupu. W spóldzielni mieszkaniowej taki czynsz za mieszkanie lokatorskie wynosi 3,50 od m2. Czyli 10 zł. od metra2 ściągają za co? Po drugie najlepiej byłoby zaprezentować foty kilku mieszkań wykończonych pod klucz.
  • ~Aleksander.
    (2018-07-10 19:08)
    tak buduje ham dla hama, tak zwany system haha. tu w piasecznie to norma. wspolnota dostanie kredyt na remont niech spłaca przez 25 lat remont balkonów i izolację fundamentów. jak coś jest źle zrobione od ław to żeby to naprawić do ław trzeba rozebrać. kabaty hamosław, julianów piaseczno wszystko hamem stoi.
  • ~Mati
    (2018-07-10 16:01)
    Wypowiadają się ludzie którzy nie mieszkają na osiedlu. Robią z mieszkań jakieś slamsy, z mieszkańców patologie i do tego sądzą że wszystko dostali za darmo! Prawda jest taka, że jest osiedle jak inne w tej okolicy wybudowane przez deweloperów przy bocznych drogach. Nie jest to środek pola na jakimś zadupiu! Przy tak dużym przedsięwzięciu nie trudno żeby nie było usterek. Ludzie kupują mieszkania deweloperskie i bywają gorsze jak w siedleminie. Większość mieszkańców nie narzeka na stan mieszkań. Zawsze znajdzie się osoba której nie będzie się nic podobać i z wszystkiego będzie robić problem. W naszym kraju nie ma nic za darmo bo tak samo jak kredytobiorcy ludzie podpisują umowy na 25 lat i tak samo trzeba to spłacać. Gdyby nasze zarobki były większe można byłoby liczyć na kredyt mieszkaniowy. Mając 2 dzieci i zarabiając na papierze najniższa krajowa można jedynie sobie chatkę na drzewie wybudować. Taka zdolność kredytową obliczy bank.
  • ~prezes
    (2018-07-10 13:26)
    mnie zadziwia jedno-ci wynajmujacy mowia,ze sa zaskoczeni,ze domy sa w szczerym polu.Pytanie-czy tych ludzi przywozono tam w zamknietych budach wieziennych z zawiazanymi oczami? No,chyba widzieli,ze domy nie sa przy glownej ulicy miasta.W Krakowie jest to samo-ktos czeka na mieszkanie komunalne,podobno w tragicznych warunkach,a jak dostaje mozliwosc mieszkania w N.Hucie czy na dalekim Podgorzu to mowi,ze za daleko od centrum Tym ludziom sie wydaje,ze beda mieszkac za darmo przy Rynku,a najdalej to na Karmelickiej.
  • ~mwd
    (2018-07-10 12:36)
    dzieci kukurydzy normalnie i za taki chłam płacą całkiem dużo
  • ~LEON
    (2018-07-10 12:30)
    misio = DUREŃ
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-07-10 12:28)
    500 + znakomicie znieczuliło beneficjentów i będą zadowoleni także z mieszkań +.
  • ~z zawodu dyrektor członek
    (2018-07-10 12:22)
    Trzeba dostawić jezioro , przesunąć las i będzie ok . Przecież teraz wszystko można doprecyzować " u s t a w ą " .
  • ~xxl
    (2018-07-10 12:10)
    Budują na terenach których nikt nie chciał kupić .
  • ~banbuch
    (2018-07-10 11:52)
    Plugawa Zmiana w praktyce... oto co nas czeka za 10 lat jeśli pisowskiej zarazy nie odsuniemy od władzy - cała Polska będzie tak wyglądać.
  • ~Kontemplyta
    (2018-07-10 11:44)
    Takie są efekty, gdy się komuś robi prezent w postaci gotowego mieszkania. Ktoś inny musi sam zasuwać na kupno własności - a tu obdarowany wybrzydza. Zamiast gluteusze ruszyć i poprawić niedoróbki.
  • ~misio
    (2018-07-10 11:20)
    grunt ze pisiury zrobily sobie fotki z tymi bublami
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-07-10 10:20)
    Przedziwne - w Polsce nikt nie wie ze są betony o zmniejszonej nasiąkliwości których można użyć do budowy fundamentów i ścian nośnych chociaż do wysokości 1 pietra...
  • ~Kalder
    (2018-07-10 10:17)
    Może potrzeba powtornie zmienić logo - z powrotem na TBS, którego budowę zaczęto w 2015 - jeszcze za PO?
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-07-10 10:06)
    Ja bym nie dał rady tak mieszkać w szczerym polu, musiałbym jak Tomasz Lis mieć kolejkę linową na Gubałówkę pod samym domem.
  • ~Newsweek
    (2018-07-10 09:53)
    LIS MIĘKKA FAJKA
  • ~dorota
    (2018-07-10 09:52)
    niemiecki Newsweek i wszystko jasne !!!!!!!!!!!
  • ~Edi
    (2018-07-10 09:48)
    W szczerych polach .mieszkac jak mormoni!Ale jak ktos lubi to super.

Może zainteresować Cię też: