21 hektarów, okazały pałac, figurki lwów... "Newsweek": Ksiądz dobrodziej na włościach

| Aktualizacja:

Na byłego biskupa polowego Sławoja Leszka Głodzia, który bliski jest emerytury, czeka ponad 20-hektarowa posiadłość i pałac w rodzinnej wsi Bobrówka, informuje "Newsweek".

wróć do artykułu
  • ~Siggi
    (2018-07-16 23:44)
    Jego Elofencyja Flashka Moczymorda,złapał Pana Boga za nogi i już.On ze "szkoły" jp-2 i tacy niebawem będą gasić światło w Vaticanie.Już w Polsce wyrażnie widać,że firma kończy się,widać po frekwencji.Szczęść im Boże!
  • ~Polska rechrystianizuje Europę?
    (2018-06-22 21:51)
    I cóż się dziwić, że Polska ma pierwsze miejsce na świecie w spadku religijności wśród młodych dorosłych (poniżej 40 lat). Sami znajdźcie w sieci raport "The Age Gap in Religion Around the World" i obejrzyjcie zestawienia na stronie 3. Jeśli ktoś nie lubi czytać po angielsku, to może znaleźć polskie opracowanie w Newsweeku - "Młodzi Polacy odwracają się od Kościoła"
  • ~welcometohell
    (2018-05-29 06:29)
    Pikuś na tle willi Nowaka czy Radka S.
  • ~utylizator styropianu
    (2018-05-28 09:56)
    Proponuję zrobić donos do Franciszka i uzupełnić fociami.
  • ~zur
    (2018-05-28 09:16)
    Zyje czlowiek w skromnosci OBLUDA tak nakazuje prawo Kosciola
  • ~Binko z Bimbrówka wsi Głodzia
    (2018-05-28 07:09)
    Głódź na głodzie chodził przez dzień cały i od tego mu tak"licka" zczerwieniały
  • ~Glupi
    (2018-05-28 02:18)
    Wszystko przez to ze polacy na ogol sa malo inteligentni
  • ~NORBERT
    (2018-05-27 21:39)
    Nam prostym grzesznikom mówią-nie uganianie się za dobrami materialnymi a zbawienie duszy.Widząc przepych biskupa ,jak mam żyć zgodnie z wiarą.Zaczynam ją tracić.
  • ~jedrek
    (2018-05-27 18:59)
    na niepełnosprawnych niech placa biskupi którzy zabraniają aborcji nie zdolnch do zycia plodow
  • ~Walder
    (2018-05-27 14:10)
    Ten uśmiech na flaszkowej mordce mylący. Już go coś drążyło potem przestało ale czyha dalej , mojego Tatusia zaatakowało ponownie po 5 latach. Flaszki dni policzone może założyć sosnową jesionke niebawem.
  • ~Mochreka
    (2018-05-27 10:47)
    Piękna mało zakłamana twarz.Co za boski człowiek prawie święty.Tyle w nim boskości
  • ~Bezdomny
    (2018-05-27 10:33)
    A Syn Bozy nawet nie posiadal swego osla !.Sprawdzic majatki reszty kleru !.
  • ~pozi
    (2018-05-27 09:50)
    złoty cielec !!!
  • ~Oloolo
    (2018-05-27 04:26)
    Tego pana biskupa nie pochwalam, ale również nie pochwalam lisowej gadzinowki która grzebie w cudze...j kieszeni a swoją skrzętnie pomija. Może warto byłoby również sprawdzić jakiego majątku dorobił się Lis pasąc się na TVP za rządów PO PSL. Nie jest to trudne do sprawdzenia i oszacowania.Piszac w dużym skrócie były to grube miliony, więc czym ze jest ten milion glódzia.....
  • ~zniesmaczenie
    (2018-05-26 23:46)
    Ten hierarcha to wzor zgorszenia w Kosciele!!!!!! Jedno wielkie ZGORSZENIE. I co na to Prymas?? , a co na to abp S.Gadecki??.......n i c.
  • ~ASA
    (2018-05-26 17:51)
    sługa Boży ? naśladowca Jezusa ?
  • ~LEO
    (2018-05-26 12:08)
    A Jezus chodził w sandałach . RODACY ...... dalej dawajcie im daninę . Im ciągle mało .
  • ~Aina
    (2018-05-26 09:39)
    Już koguty pieją ,że biskup piją i szaleją
  • ~Monopolczyk
    (2018-05-26 09:34)
    Dostęp do kościelnych awansów i państwowej kasy masz wtedy, gdy wiesz kto jak Głódź jest na wódkę łasy.
  • ~seminariusz
    (2018-05-26 09:26)
    Dobry biskup co życie pobożne chwali, gdy flaszkę ,,obali".

Może zainteresować Cię też: