Morawieck: 100 tys. Mieszkań plus w budowie w 2019 roku. Ekspert: Trudne do zrealizowania

| Aktualizacja:

Zapowiedź premiera Mateusza Morawieckiego, że w 2019 r. w budowie będzie 100 tys. Mieszkań plus, jest trudna do zrealizowania - powiedział PAP Marcin Jańczuk z Metrohouse.

wróć do artykułu
  • ~Donaldinio Adolfowicz Tuskaczewskij
    (2018-04-15 09:46)
    a naszym nie lada wyczynem będzie osiągnięcie pułapu 100 tys. mieszkań w ramach Mieszkania dla Nachodźców plus. Trump nie ma 25 miliardów (jednokrotnie) na mur z Meksykiem ale Angela Makrela nagle znalazła 50 miliardów (rocznie) dla nachodźców. My też tak POtrafimy. POdakti wam POdniesiemy.
  • ~Jancio
    (2018-04-15 09:53)
    Baju baju będziem w raju - zwiększ kwotę wolna od podatku jak obiecywaliście dwa lata temu.
  • ~Wieloryb
    (2018-04-15 10:06)
    Młodzież zawsze z partią !
  • ~m
    (2018-04-15 10:44)
    Za rzadow POlactwa i a teraz ich expertow , nigdy dla POLAKOW pieniedzy nie bylo i nie bedzie, to ich wiodace haslo.A jednak pieniadze sa i beda ,PIS dba i pomaga POLAKOM.
  • ~Misiewicz
    (2018-04-15 10:59)
    100 000 mieszkań, stocznia w Radomiu, kosmodrom na Żoliborzu, wstawanie z kolan, szklane domy...
  • ~Kebu
    (2018-04-15 11:10)
    Pisowskie chęci budowania mieszkań socjalnych nie są dla biedoty polskiej. Mieszkań w niskim standarcie i o niskim czynszu jest w Polsce ogrom. Developerzy nabudowali taki i nie mają co zrobić z niesprzedawalnym towarem. Pi chce ratować developerów kierując publiczne pieniądze na ten sektor gospodarczy. Nie ma takiej możliwości, by kibel z woda, gaz i prąd były tańsze do tych mieszkań. Koszt remontów bieżących i utrzymania też muso być pokryty. Taniść oferowana w istneijacyh osiedlach niesprzedawalnego towaru developerskiego nie może być jeszcze niższa. PiS po prostu kłamie nazywając to troską o głodnych mieszkań za fri. To samo z propozycją obniżen ia składek zus. Nei bedzie skłądek, będą emerytury o nazwie "emerytura z łaski naszych wyzwolicieli z rąk komuny". Czyli ko łchoźnicze minimus bytowe. ale to jutro. W ten sposób PiS oszukuje mikroprzedisębiorców już dziś nie wyrabijących na podstawowe koszty. Mini działalności gospodarcze stały się kameiniem u szyi. Ale komisarzom ludowym PiS zależy na przetrwaniu takiej firmy, bo i tak bedą mieli za każdym raze przynajmniej VAT z nawet najmniejszego obrotu, który nie pokryje kosztów i nei da nawet na kromke chleba dla właściciela takiej "perełki morawieckiego". Poniekąd Morawiecki (nasz pisowski dobrodziej) ma rację nazywając mikropfirmy perełkami, bo ze świecą szukać i.d.i.o.t.ó.w prcującyh po to, żeby jedyny zysk był dla władzy. To wspócześni niewolnicy.
  • ~Cygan
    (2018-04-15 11:12)
    Teraz wiem dlaczego pan premier długo nie zagrzał miejsca przy Platformie. Poznali się na jego prawdomówności. Ale do PiS-u pasuje jak ulał.
  • ~student
    (2018-04-15 11:16)
    morawiecki ******* jak gierek
  • ~slazak
    (2018-04-15 11:24)
    zbuduja ja za gierka, dla swoich towarzyszy
  • ~ferro
    (2018-04-15 11:34)
    Pisowski pic na wodę fotomontaż. Slajdy, slajdy, slajdy dla naiwnego elektoratu...
  • ~Poeta
    (2018-04-15 12:25)
    Słowa, słowa, słowa, słowa.
  • ~kto kłamie już trzy lata ?
    (2018-04-15 13:19)
    Duda w kampani wyborczej twierdził , pieniądze na kwotę wolną od podatku 8000 zł są i po wyborach złoży wniosek w tym temacie , a jak ktoś mówi , że na to pieniędzy nie ma to kłamie . Już trzeci rok i nic . Czy Duda teraz też uważa , że Morawiecki to kłamca ???
  • ~qqq
    (2018-04-15 13:51)
    PiS naobiecywał cudów na kiju a komentarze wszędzie negatywne już nikt się nie zachwyca rozdawnictwem oprócz skrajnych meneli.
  • ~korwinista
    (2018-04-15 13:59)
    Nikt nie da wam tyle ile ja wam obiecam.
  • ~rychu
    (2018-04-15 14:51)
    te jego "mieszkanie+" to 33 m kwadratowe !!!!! to mieszkanie,czy buda dla psa ??!!!
  • ~NIC NI MA A JEST WSIO-I CO????
    (2018-04-15 15:38)
    NI MA P I N I N D Z Y- ekspert z PO
  • ~forwald
    (2018-04-15 15:40)
    Trzeci roku budujecie te mieszkania oszuści - darujcie sobie ten kit!!!
  • ~Bolo
    (2018-04-15 17:38)
    Jeszcze niedawno Kurski mówił coś o 3 milionach... Cienizna jakaś.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-15 18:43)
    Naprawdę to zaczyna być Nudne ,Śmieszne szanowni Eksperci ,Szanowna Opozycjo. 500+ nie możliwe ,mieszkania nie możliwe ,Budżet na plusie-nie możliwe,itd. Szkoda Was traktować poważnie.
  • ~Demaskator
    (2018-04-15 19:32)
    Nikoś Dyzma.

Może zainteresować Cię też: