Śledczy na tropie "willi Kwaśniewskich". Prokuratorzy sprawdzają konta znajomych rodziny byłego prezydenta

| Aktualizacja:

Prokuratora analizuje przepływy finansowe na kontach współpracowników oraz znajomych rodziny byłego prezydenta i wystąpi o kolejne dane bankowe. Część wcześniejszych materiałów CBA w sprawie "willi Kwaśniewskich" teraz uznano na materiały dowodowe - donosi "Do Rzeczy".

wróć do artykułu
  • ~fuks
    (2018-03-13 21:20)
    A niejaki wymieniony w artykule Jan J. kupi na matkę Marię J. (która rzekomo jest rencistką ze znikomym dochodem) mieszkanie w kamienicy w Warszawie przy Mokotowskiej 61. Ciekawe na kogo tym razem robią za słupa. W kamienicy tej o dziwo można kupić mieszkania po 3.5 tys za m.kw tylko trzeba mieć plecy.
  • ~Strazak
    (2018-03-13 12:17)
    Do jj23 Daj znac jak ci jucha wyschnie - beczkowoz gotowy, przyjedziemy na “kogucie”
  • ~nabuchodonozor
    (2018-03-13 09:58)
    wąchaj pałę
  • ~Jonn
    (2018-03-12 23:31)
    Niech pis-Śledczy sprawdzą Majątek PC - PiS, nieżle "obrobili" z Kasiorki Skarb Państwa...
  • ~Warszawa
    (2018-03-12 21:31)
    Kruk krukowi oka nie wykole. oni jednej krwi. dlatego palma de Gaullea stoi i żaden radny pis lub po słówkiem nie piśnie.
  • ~NZS 80
    (2018-03-12 19:27)
    Pętla się zaciska na znajomych królika .
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-03-12 19:24)
    POlszewizm komunistyczny przez Ćwierć Wieku grabił z POLAKÓW PO okrągłym STOŁKU wielki czas im zajrzeć do tył/ka
  • ~Jan bez Ziemi
    (2018-03-12 19:14)
    Domy na słupach stosowano zanim wynaleziono limuzyny od bezdomnych.
  • ~tik
    (2018-03-12 19:14)
    Brać idzka Olesława Stolzmana za Jedwabne .
  • ~O Wsiak.
    (2018-03-12 18:58)
    Czy sa jakies konta gdzie mozna wplacac datki na nowe wiezienia dla zlodzieji? Dam wszystko czego nie dalem owsiakowi.
  • ~Ja tylko pytam - skoro już o tym mowa...
    (2018-03-12 18:46)
    Co Kwachu zrobiłeś podczas swojej "prezydentury", żeby "tenkraj" słynął z tego, że jego obywatele najlepiej na świecie produkują alkohol zamiast najwięcej tego alkoholu (i najgłupiej) konsumować? - No - co???
  • ~Przestańcie bić pianę i mi nie zakłócajcie snu!
    (2018-03-12 18:37)
    A obudźcie mnie dopiero wtedy, kiedy prawomocnie skazany Kwach odda karton z 15 melonami zielonych i odsiedzi pod celą co najmniei tyle, ile czasu spędził w fotelu prezydenta RP!
  • ~jj23
    (2018-03-12 18:24)
    A kiedy skierują swą uwagę na tropy do willi Kaczyńskich? Z tej strony nic nie widać? ;)
  • ~toj
    (2018-03-12 17:03)
    Radziłbym jeszcze sprawdzić czy babsko nie kupiło nielegalnie i po zaniżonej cenie 4500 akcji Banku Śląskiego oraz dlaczego i kto dopuścił do obrotu tymi akcjami pomimo tego ,że zweryfikowano zaledwie 5% akcji co na pewno wpłynęło na przebitke ok 30 krotna . A co z praniem pieniedzy pod przykrywką Zielonych szkół .Co z działka zakupioną za 1/10 wartości itd Oto polska władza
  • ~Jezus Kowalski
    (2018-03-12 16:57)
    Olek pieściłeś Grubego Ryśka i Kolczyki a Gudzowaty to co ? Też był do "współpracy" i zemścił się przez Ziutka , który był niedopieszczony , a Gudzowaty go lekko dopieścił, ale tu nie chodzi tylko o willę , w tle są chyba znacznie poważniejsze sprawy. "Projekty" zostały rozliczone nie pomyśli i na wynik nie trzeba było czekać.
  • ~wojtek
    (2018-03-12 16:44)
    Wille, domy i mieszkania niejakich Morawieckich ich nie interesują? Ciekawe dlaczego?
  • ~Anna
    (2018-03-12 16:09)
    Jakby sprawdzali historię konta Kwaśniewskiego i jego żony, nie miałabym zastrzeżeń. Ale "konta znajomych rodziny"? Do którego stopnia pokrewieństwa i do którego stopnia znajomości? Czy konto wujka piekarza, u którego kupuje chleb zięć Kwaśniewskiego też jest sprawdzane? A konto cioci żony parkingowego z parkingu, na którym parkuje córka Kwaśniewskich też jest sprawdzane?
  • ~Mariusz Golonko
    (2018-03-12 13:21)
    Bua ha ha ha ha - te pisowskie kulsony przechodzą już same siebie w swojej śmieszności. Kto ma uwierzyć w tą ordynarną ustawkę? Dziś idzie po mediach news że prokuratura "jest na tropie", jednocześnie do sprzedaży trafia nowy numer tygodnika "OdRzeczy" który na okładce już z daleka bębni na ten temat. Tylko komppletnie skretyniały elektorat kupuje ten kit - miejcie listość!!!
  • ~Pompik~
    (2018-03-12 13:10)
    Towarzysz Kwasniewski . Co za durny polski lud wybieral go na prezydenta ?!!. I to az 3 razy !!!
  • ~Cyc
    (2018-03-12 11:19)
    Niuchaj pisor niuchaj wille Morawieckich

Może zainteresować Cię też: