27 krakowskich kamienic miało być własnością Skarbu Państwa. Trafiły do osób fizycznych i spółek

| Aktualizacja:

Stowarzyszenie Miasto Wspólne zawiadomiło prokuraturę o 27 nieruchomościach w Krakowie, które - według stowarzyszenia - powinny stać się własnością Skarbu Państwa, a tak się nie stało. Trafiły one w ręce osób fizycznych lub spółek.

wróć do artykułu
  • ~m
    (2018-02-06 17:18)
    ROLUJA POLAKOW ,AZ MILO.
  • ~Adolfina Merkill
    (2018-02-06 17:37)
    nasze kamienice - wasze szmalcownice, a najpepsza to kochaniutka Róża von Pancerfaust
  • ~adwokat
    (2018-02-06 19:18)
    mysle ze tych kamienic jest w Krakowie duzo wiecej podobnie jak tysiace w innych miastach Polski, karuzela zaczyna sie krecic , I bardzo dobrze, jakas sprawiedliwosc musi byc
  • ~sdd
    (2018-02-06 20:04)
    mysle ze w to umoczeni są wszyscy od lewa do prawa
  • ~Shmak
    (2018-02-06 20:35)
    Trzeba rownież sprawdzić w Białymstoku ,gdzie młodzi Izraelici pobierają czynsze .
  • ~Remontowy
    (2018-02-06 21:34)
    To szmalcowników pod ścianę , potrzebny znowu Jaki !
  • ~Cosmo
    (2018-02-06 22:41)
    W Krakowie robiono sto razy większe przekręty niż w Warszawie, ale Kraków nie jest atrakcyjny politycznie, więc go sobie odpuszczono. Szkoda, bo tam dopiero ujrzałyby światło dzienne prawdziwe przekręty.
  • ~kkkk
    (2018-02-06 23:40)
    posel Boguslaw Sonik PO po 8-miu latach nagle sie zainteresowal ? zona radna , corka radna na obrzezach Krakowa i taka niewiedza w rodzinie ?
  • ~lwo
    (2018-02-07 00:48)
    #JewishDeathCamps
  • ~obudź się obywatelu
    (2018-02-08 20:00)
    ile razy można czytać po dodaniu komentarza, że nie zostały wypełnione wszystkie pola ? w związku z czym nie pojawił się . kiedy za kratki trafią ci co rozdali majątek suwerena który miał być podzielony między naród ustrojową transformacją i szabrownicy co go rozkradli? wtedy jak się na nim dorobią fortun i sami oddadzą jako milionerzy i odstąpi się od kary i przepadku mienia ?
  • ~p e j s a t y
    (2018-03-01 17:22)
    A czyj jest Wawel?, bo mam tam przodka i powinien mi być cały zwrócony w naturze
  • ~lokator
    (2018-03-07 11:19)
    "Według Chylaszek funkcję rzecznika praw lokatorów pełni obecnie Biuro Przejmowania Mienia i Rewindykacji w Urzędzie Miasta Krakowa" Tej pani coś się pomyliło! Żaden urząd w Krakowie nigdy nie pomagał lokatorom, bo największy interes urzędnicy robią na oddawaniu nieruchomości złodziejom. Lokator był nikim i nadal jest nikim dla urzędników. Urzędnicy pomagaja wyrzucać lokatorów z mieszkań w przekręconych kamienicach i są na to dowody. Wniosek o powołanie rzecznika praw lokatorów był składany wielokrotnie do Majchrowskiego (ostatni w 2016) i zawsze odpowiedź była odmowna. Mamy nadzieję, że ta pani bedzie wezwania do prokuratury.

Może zainteresować Cię też: