Kurator spadkobiercy kamienicy przy Łochowskiej 38 był dyrektorem biura prawnego SKW. "Ośmielę się zapytać, jaki to ma związek?"

| Aktualizacja:

Byłem radcą prawnym w szeregu służb, w latach 2008-2015 byłem dyrektorem biura prawnego Służby Kontrwywiadu Wojskowego - zeznał we wtorek przed komisją weryfikacyjną Zbigniew Lichocki, kurator ws. kamienicy przy Łochowskiej 38.

wróć do artykułu
  • ~włatca maryjonetek
    (2018-01-16 10:31)
    Pistrole przed zamknięciem lodówki wykręcają w niej żarówkę.
  • ~prawda proceduralna
    (2018-01-16 10:35)
    I po co cały ten wrzask na Zachodzie o nasze sądownictwo? Macie tak niezależne sądy nawet od praw natury, co to" wskrzeszają" nieboszczyków? A my mamy. No i proszę:-)
  • ~ryko
    (2018-01-16 11:11)
    Dlaczego pan redaktor pisze, że sądy BEZREFLEKSYJNIE cokolwiek robią??? Wg mnie robią to całkowicie świadomie i interesownie.... :P
  • ~JMK
    (2018-01-16 17:25)
    Warszawska ośmiornica :Ratusz,prawnicy ,służby specjalne ,politycy PO.
  • ~mkk
    (2018-01-16 17:53)
    No lelijka, fijołeczek leśny i niepokalany przebiśnieżek z tego naszego pana Kuratora.. Nicem nie robił, nicem nie grzeszył, nicem nie brał do łapki... O pardon, no brałem, ale nasze brałem, polskie, a nie rublowskie czy zielone...
  • ~istnieje obawa mataczenia
    (2018-01-16 18:07)
    Moim zdaniem ten gosc powinien trafic do aresztu
  • ~rabbi
    (2018-01-16 18:21)
    Czarne-białe białe - czarne.. Kto Ty jesteś. No nie wiesz?Prawdopodobnie " Inaczej "Seplenię.
  • ~ Amen
    (2018-01-16 18:28)
    Szacunek dla pis-u, nie dziwię się że łażą z ochroną, czymś się służby zajmowały? Zlodziejstwem
  • ~Koryto oj Koryto.
    (2018-01-16 18:41)
    Jak naprawdę nie wiadomo o co chodzi to tylko o pieniądze czyli Koryto.
  • ~:)
    (2018-01-16 19:11)
    przyspieszaj ,przyspieszaj bo ściana blisko
  • ~chr,
    (2018-01-16 20:16)
    nalezy winnych bezwarunkowo ukarac, tylko dlaczego ze pomimo jest tyle rzekomych lub prawdziwych dowodow zaden prokurator nie zabiera sie za sprawcow? Nalezy rowniez isc dalej i przejrzec prywatyzacje z czasow L.Kaczynskiego i wyjac na swiatlo dzienne te machlojki z tamtych czasow ale i trza rozliczyc Walc-gronkiewich
  • ~Lodzia
    (2018-01-16 20:51)
    teraz widać jak to jest , jedni kradną bezkarnie miliony a inny żyją uczciwie z 2.5 tys i na końcu miesiąca nie ma ją co jeść. A jak ten pan pracowal dla służb to może coś więcej o agencji mienia wojskowgo
  • ~chr,
    (2018-01-16 21:04)
    przeswietlic nalezy te warszawskie prywatyzacje i winnych trza pokarac, i jezcze glebiej trza siegnac az do czasu kiedy to kaczynski L byl prezydentem Warszawy i tamte prywatyzacje tez trza pokarac !
  • ~Athel von Loren
    (2018-01-16 21:07)
    Nie jestem fanem Kartofla i PiSu ale to co poprzednie elydy SLD/PSL/PO wyprawialy to jest poprostu ... pozbawione jakiechkolwiek hamulcow rozsadku i odorobiny madrosci. Jezeli wyszcy radcy prawni w PRLu tacy byli jak "kurator spadkobiercy" to wcele sie nie dziwje, ze wyladowali w rowie. Jedni jest pewne PiS robi w tym wypadku dobra robote i zbiera kapital polityczny.
  • ~Kz
    (2018-01-16 21:30)
    Udaje niemote, a wie więcej niż nam się wydaję.
  • ~A23
    (2018-01-16 21:33)
    O w mordę, ale syf! PO, N i SLD zanim będą wybory już będą poniżej poziomu komunistów z partii razem czy jak ci kawiorowi lewacy się zwią!
  • ~plusowy minus
    (2018-01-16 22:43)
    nie ptaszku, oczywiscie nie ma to zadnego zwiazku. Skadzeby?
  • ~Asse
    (2018-01-16 22:47)
    Oczywiście żadne. Były ubeku. Taki tylko skojarzenia faktów
  • ~Brunek WSI-ok Komorusskij
    (2018-01-16 23:30)
    wielki szacun panie Zbigniewie Lichocki. Soro$$ was POpiera i wam w to nachodźcach wynagrodzi. My WSI-oki u UBywatele trzymamy razem socjalisticzną sztamę. Mnichnick niech w GW -nej zacznie zaraz propagandę robić.
  • ~Człowiek
    (2018-01-17 03:26)
    Czyli jest i był tajnym ukrytym lub tajnym zawodowym pracownikiem bezpieki i takich przestępców jest tysiące na terenie całej Polski. To nie są ludzie.

Może zainteresować Cię też: