Władza wywłaszczy tysiące rodzin? "To legislacyjny horror"

| Aktualizacja:

Jeśli ktoś kupił mieszkanie w bloku stojącym na zreprywatyzowanym niezgodnie z prawem gruncie, zostanie go pozbawiony. Nawet jeżeli o tym nie wiedział, a lokal nabył np. od dewelopera.

wróć do artykułu
  • ~Michał Kalinowski
    (2018-01-02 06:56)
    Ten artykuł to szczucie. Dziennik należy do naszych przyjaciół i gra na emocjach. Nic takiego się nie stanie.
  • ~JakoTako
    (2018-01-02 06:56)
    Do redaktora - Pana Patryka Słowika - ja znam Pana artykuły, bywało z nimi różnie, ale ten tytuł przebija wszystko co do tej pory Pan napisał. Władza odbiera ? czy może dopiero pracuje nad projektem ustawy, które może wejdzie w życie a może nie wejdzie lub może będzie miał inne brzmienie niż to, nad którym się rozwodzą specjalnie dobrani do tego artykułu eksperci.
  • ~wrak III RP
    (2018-01-02 15:23)
    Resortowe dzieci i UBeckie rody zagrabiły cudzą własność, stanie sie sprawiedliwości zadość gdy zostaną przesiedleni do obozów nachodżców
  • ~Ppp
    (2018-01-02 07:21)
    Jeśli ktoś kupuje w dobrej wierze trefny towar, nie wiedząc o jego wadach prawnych – pada ofiarą oszustwa. Zatem oszust powinien mu oddać pieniądze i zapłacić odszkodowanie. Może należałoby ten mechanizm wzmocnić i wtedy nie byłoby opisanego problemu? Pozdrawiam.
  • ~Plaszczak
    (2018-01-02 06:51)
    Ciemnota PIS bolszewików ...zabrać i oddać kolesiom z PIS. Czysta bolszewia
  • ~ha ha -ustawy PIS
    (2018-01-02 06:49)
    byle-jaki to niewyksztalcony osiol.
  • ~~Ja(bis)
    (2018-01-02 06:46)
    Mądrość ... ala hunbejwin Jaki?! Po głupocie PIS ... to dopiero będzie sprzątanie! Co za wspaniali PISprawnicy piszą nowe ustawy. Wyborcza ... ponad 200 poprawek do wypocin niejakiego Horały! Podobno prawnika?
  • ~Szyba
    (2018-01-02 07:09)
    Tak się zawsze dzieje gdy prawo jest ustanawiane dla doraźnego , chwilowego , poklasku !!!
  • ~Julka
    (2018-01-02 07:07)
    Dobrze temu co głosował na PiS ,znaczy że nawet jak straci to dobrze bo to dla dobra PiSu ,wyznawcom posłany to nie przeszkadza że stracą
  • ~Janek-007
    (2018-01-02 07:06)
    Beda mogli, ci co strata mieszkania, tech co im te mieszkania sprzedali, developers no I szmalcownikow ktorzy nabyli te trefne wlasnosi. Moze w koncu szmalcowictwo i bylejakosc w Polsce size skonczy. Wprowadzona ostatnio reforms sadownictwa w Polsce pow inn a ulatwic odkrecanie przekretow prywatyzacji w Polsce po 1989 roku.
  • ~Anita
    (2018-01-02 12:47)
    Głosowaliście na Pis, pójdziecie mieszkac do noclegowni.
  • ~cdn/stare nie wroci/mar ne szan se gadaja Francuzi
    (2018-01-02 07:00)
    Wladza to wladza tamto i w Nowym Roku nie bedzie tak jak bylo.
  • ~qqq
    (2018-01-02 08:16)
    Od początku mówię, że to co się dzieje to "rewolucja październikowa" czyli zabieranie Polakom tego co mają, czego się dorobili pracą aby rozdać hołocie. Każda ustawa PiS zmierza do zmniejszenia majątku Polaków - ograniczenia w sprzedaży działek leśnych, zakaz wydawania pozwoleń na budowę na dzialkach wolno stojących.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-01-02 09:59)
    Towar NABYTY od PASERA ,podlega zabiorowi.Jako NIELEGALNY.Takie Było i JEST Prawo.
  • ~Zorro
    (2018-01-02 11:16)
    Miejmy nadzieję że w tych blokach stracą mieszkania głównie ci, którzy tak chętnie powierzyli w wyborach polskie sprawy kryptobolszewikom z PiS. Teraz zobaczą co znaczy bolszewia i przedkładanie woli politycznej maskowanej pod różnymi rzekomo nadrzędnymi "interesami" (np. tzw, "interes Narodu") nad PRAWEM.
  • ~goła prawda
    (2018-01-02 08:53)
    Czyli, jak zwykle "niezależne" od Polaków media, bronią złodziei? Dlaczego nikt nie napisze wprost, że nasz kraj od lat opanowują i okradają mafie.
  • ~Stary Rok
    (2018-01-02 07:51)
    Niemcy zajmijcie się swoimi problemami przestańcie agitować Polaków i skłócać ich ze sobą! Współczuję redaktorom dziennika muszą za pieniądze niemieckie uprawiać ich propagandę. Jest dużo innej pracy, może gorzej płatnej ale uczciwej, nie musicie tego robić. Pozdrawiam w Nowym Roku!
  • ~lexter
    (2018-01-02 07:18)
    To nie władza wywłaszcza POsły, to ręka sprawiedliwości nadchodzi, i złodziejstwo POtępia.
  • ~Juz w krotce.
    (2018-01-02 09:18)
    I brawo !! PIS caly czas na przedzie -niedlugo 60 % -bedzie.. A z PO kicha ! najwyzej - to bedzie dycha !!.,.,.,.,.10 %
  • ~qqq
    (2018-01-02 14:13)
    No i wyobraźcie sobie, że macie mieszkanie własnościowe spłacone z księgą wieczystą w bloku, mieszkacie tam 10/20/30 lat nagle zgłasza się gostek, który przedkłada papiery, że działka przed laty byla jego/jego rodziny/ jego przodków itp. Tak się składa że gostek jest z PiS. Sąd jest pisowski, sprawę przyklepuje, zostajecie skreśleni z KW, i gostek staje się właścicielem bloku, dyktującym wam od dziś wysokość czynszu. Wyremontowaliście sobie mieszkanie na lux, tym lepiej dla gostka. Można? Można. Pan Jaki jest zdolny człowiek, docenią go. HGW się może uczyć od niego.

Może zainteresować Cię też: