Władza wywłaszczy tysiące rodzin? "To legislacyjny horror"

| Aktualizacja:

Jeśli ktoś kupił mieszkanie w bloku stojącym na zreprywatyzowanym niezgodnie z prawem gruncie, zostanie go pozbawiony. Nawet jeżeli o tym nie wiedział, a lokal nabył np. od dewelopera.

wróć do artykułu
  • ~~Ja(bis)
    (2018-01-02 06:46)
    Mądrość ... ala hunbejwin Jaki?! Po głupocie PIS ... to dopiero będzie sprzątanie! Co za wspaniali PISprawnicy piszą nowe ustawy. Wyborcza ... ponad 200 poprawek do wypocin niejakiego Horały! Podobno prawnika?
  • ~ha ha -ustawy PIS
    (2018-01-02 06:49)
    byle-jaki to niewyksztalcony osiol.
  • ~Plaszczak
    (2018-01-02 06:51)
    Ciemnota PIS bolszewików ...zabrać i oddać kolesiom z PIS. Czysta bolszewia
  • ~JakoTako
    (2018-01-02 06:56)
    Do redaktora - Pana Patryka Słowika - ja znam Pana artykuły, bywało z nimi różnie, ale ten tytuł przebija wszystko co do tej pory Pan napisał. Władza odbiera ? czy może dopiero pracuje nad projektem ustawy, które może wejdzie w życie a może nie wejdzie lub może będzie miał inne brzmienie niż to, nad którym się rozwodzą specjalnie dobrani do tego artykułu eksperci.
  • ~Michał Kalinowski
    (2018-01-02 06:56)
    Ten artykuł to szczucie. Dziennik należy do naszych przyjaciół i gra na emocjach. Nic takiego się nie stanie.
  • ~cdn/stare nie wroci/mar ne szan se gadaja Francuzi
    (2018-01-02 07:00)
    Wladza to wladza tamto i w Nowym Roku nie bedzie tak jak bylo.
  • ~kalina
    (2018-01-02 07:04)
    Pan Jaki nie jest prawnikiem, pewnie stąd te lapsusy budzące grozę. Chociaz na własne uszy słyszałam jego wypowiedź przy okazji zwrotu kamienicy przy Naokowskiego, że nie mozna karać wywłaszczeniem osób trzecich, które w dobrej wierze kupiły lokale w kamienicy z zakwestionowaną prywatyzacją. Więc wydaje się, ze rozumie problem. Osobiście nie wierzę że z tym błędem nowelizacja zostanie uchwalona.
  • ~Janek-007
    (2018-01-02 07:06)
    Beda mogli, ci co strata mieszkania, tech co im te mieszkania sprzedali, developers no I szmalcownikow ktorzy nabyli te trefne wlasnosi. Moze w koncu szmalcowictwo i bylejakosc w Polsce size skonczy. Wprowadzona ostatnio reforms sadownictwa w Polsce pow inn a ulatwic odkrecanie przekretow prywatyzacji w Polsce po 1989 roku.
  • ~Julka
    (2018-01-02 07:07)
    Dobrze temu co głosował na PiS ,znaczy że nawet jak straci to dobrze bo to dla dobra PiSu ,wyznawcom posłany to nie przeszkadza że stracą
  • ~Szyba
    (2018-01-02 07:09)
    Tak się zawsze dzieje gdy prawo jest ustanawiane dla doraźnego , chwilowego , poklasku !!!
  • ~lexter
    (2018-01-02 07:18)
    To nie władza wywłaszcza POsły, to ręka sprawiedliwości nadchodzi, i złodziejstwo POtępia.
  • ~Ppp
    (2018-01-02 07:21)
    Jeśli ktoś kupuje w dobrej wierze trefny towar, nie wiedząc o jego wadach prawnych – pada ofiarą oszustwa. Zatem oszust powinien mu oddać pieniądze i zapłacić odszkodowanie. Może należałoby ten mechanizm wzmocnić i wtedy nie byłoby opisanego problemu? Pozdrawiam.
  • ~Stary Rok
    (2018-01-02 07:51)
    Niemcy zajmijcie się swoimi problemami przestańcie agitować Polaków i skłócać ich ze sobą! Współczuję redaktorom dziennika muszą za pieniądze niemieckie uprawiać ich propagandę. Jest dużo innej pracy, może gorzej płatnej ale uczciwej, nie musicie tego robić. Pozdrawiam w Nowym Roku!
  • ~redo
    (2018-01-02 08:03)
    Drugi dzień roku a ci już przepowiadają horrory. Oczywiście w oparciu o swoje wróżenia z fusów po kawie rozpuszczalnej...;-)
  • ~qqq
    (2018-01-02 08:16)
    Od początku mówię, że to co się dzieje to "rewolucja październikowa" czyli zabieranie Polakom tego co mają, czego się dorobili pracą aby rozdać hołocie. Każda ustawa PiS zmierza do zmniejszenia majątku Polaków - ograniczenia w sprzedaży działek leśnych, zakaz wydawania pozwoleń na budowę na dzialkach wolno stojących.
  • ~Anty
    (2018-01-02 08:41)
    JEDNO WIELKIE, TOTALNE KŁAMSTWO!!!!
  • ~goła prawda
    (2018-01-02 08:53)
    Czyli, jak zwykle "niezależne" od Polaków media, bronią złodziei? Dlaczego nikt nie napisze wprost, że nasz kraj od lat opanowują i okradają mafie.
  • ~Juz w krotce.
    (2018-01-02 09:18)
    I brawo !! PIS caly czas na przedzie -niedlugo 60 % -bedzie.. A z PO kicha ! najwyzej - to bedzie dycha !!.,.,.,.,.10 %
  • ~adamos
    (2018-01-02 09:30)
    byleJAKI sposob stanowienia prawa w koncu odbije sie na PiS, ale po drodze uderzy w spoleczenstwo. Kto to mowil: prawo prawe ale sprawiedliwosc ...... to ostatnio tak Morawiecki powiedzial, stary Morawiecki, ale I Duda, zwany prezydentem, ze prawo musi byc stosowane, ale musi byc "sprawiedliwe" - oczywiscie w ODCZUCIU SUWERENA. A jak zarzadzac odczuciami suwerena? np. szczujac na przeciwnikow, tak jak TVP szczuje na sedziow, PO, Unie, Niemcow.
  • ~jj23
    (2018-01-02 09:39)
    Bandycka "komisja" PiS-owska.

Może zainteresować Cię też: