Monika Jaruzelska straci willę po ojcu? "Stawię się przed komisją Jakiego i całą sprawę chętnie wyjaśnię"

| Aktualizacja:

"Super Express" zastanawia się, czy Monika Jaruzelska straci willę po swoim ojcu. Córka generała deklaruje, że chętnie stawi się przed komisją kierowaną przez Patryka Jakiego i wyjaśni sprawę posiadłości przy ul. Ikara w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~zoliborskiego
    (2018-01-09 19:52)
    kaczora tez pod most !!!!!!
  • ~Obywatel
    (2018-01-02 14:01)
    Czy my wszyscy też możemy kupić nieruchomości od skarby państwa za 100-93=7% wartości?
  • ~Niezainteresowany
    (2018-01-01 20:02)
    Niektóre komentarze są wyjątkowo jadowite.Jeżeli jesteśmy równi wobec prawa i mamy odrobinę poczucia sprawiedliwości, to dlaczego kamienice nabyte na tych samych zasadach nie są przedmiotem komentarzy?Może dlatego,że trzeba by ruszyć aktualnie rządzących,a to może dużo kosztować.
  • ~cobra7777
    (2018-01-01 19:01)
    a co z willą pokurcza z Żoliborza. Powinniście się tym zainteresować pisuarowe ******a!
  • ~broda
    (2018-01-01 09:02)
    Monika Jaruzel przed komisją Nijakiego powinna wnioskować o jednakowe potraktowanie dwóch prezentów od Bieruta{Kaczorów też}.
  • ~def
    (2018-01-01 08:56)
    A willa Rajmunda??? Obecnie konusa. Co z tą willą.na Żoliborzu.To też prezent od Bieruta za zasługi.
  • ~jajeczko
    (2017-12-31 17:00)
    Czy córka ma odpowiadać za to co robił ojciec?Zabrać dom bo to komuch,A może skończymy z rozdawnictwem majątków armii nierobów w czarnych sutannach.Byłby to większy pożytek dla państwa i narodu.
  • ~wilk
    (2017-12-31 15:00)
    Kaczor .. Wille oddaj !
  • ~Cat
    (2017-12-31 01:31)
    To jest chore co sie dzieje jakie zwroty po 70czy60 latach wypier..jest prawo zasiedzenia. Czemu wczesniej sie nie upominali tylko teraz jak wartosci wzrosly.jezeli ktos pokazuje papiery ze jest wlascicielem to niech pokaze papier o zaplaconych podatkach .a willa gen jaruzelskiego nalezy sie jego corce.zeby nie on to na wisle by byla granica rusko niemiecka .szacunek mu sie nalezy.
  • ~spaw
    (2017-12-30 23:22)
    Zamknac ja w lochu a wille przekazac biednym.
  • ~AntykomunistaXXI
    (2017-12-30 11:35)
    Ma duże mieszkanie na Al.Szucha, dom na Mazurach po co jej ta willa ? Niech zwróci prawowitym właścicielom, wyrzuconym w 1971 r.
  • ~ziuk
    (2017-12-29 13:13)
    Pewnie cala dzielnica była zadłużona i dlatego zainstalowali tam sowieckich generałów.
  • ~bartolo
    (2017-12-29 13:08)
    Powiedziałbym że to przykład jak prawo rozmija się ze sprawiedliwością - prawo prawdopodobnie jest po stronie pani Jaruzelskiej, sprawiedliwość nakazywała by odebranie wszystkiego czego jej ojciec komunistyczny zbrodniarz dorobił się za czasów swojej przestępczej działalności i przekazanie pieniędzy w ten sposób uzyskanych jego ofiarom lub ich spadkobiercom
  • ~mosiek
    (2017-12-29 11:22)
    Ja sie pytam,jak sie czuje willa Rajmunda i Jadwigi, jak sie willa czuje?
  • ~68rok Czech
    (2017-12-29 09:31)
    proponuję nowy tytuł nagłówek córka sowieckiego agenta jeszcze nie wywłaszczona
  • ~szeregowy
    (2017-12-29 07:10)
    Od....si e od najbardziej wybitnego Polaka w naszej 1000-letniej historii generała W.Jaruzelsjkego.
  • ~witold mankowski
    (2017-12-29 03:29)
    no pewnie sprzedala butelki i jakoś się urządzila
  • ~Sebastian
    (2017-12-28 22:48)
    Już w 1989 powinna namówić ojca Wojciecha J. do oddania willi prawowitym właścicielom i szukać spadkobierców oszukanych przez system komunistyczny.Lecz wolała tak jak ojciec zostać ****** ,który to za zbrodnie dopiero przepraszał jak dostał w bez mózgową swoją głowę kamieniem.Wygląda na to że córkę mundurowego zbrodniarza reżimu PRL trzeba w kaftanie bezpieczeństwa usunąć z willi aż tak się rozpanoszyła .Charakter po ojcu jak i wygląd KGB-owca.
  • ~kroton
    (2017-12-28 18:43)
    komunista a chciał być właścicielem.odebranego dekretem
  • ~Norge
    (2017-12-28 18:16)
    Spawacz mial tez wielka wille w Zakopanem.

Może zainteresować Cię też: