Miliarderzy w centrum podejrzeń. Teren pod galerią Wola Park przejęty niezgodnie z prawem?

| Aktualizacja:

Teren, na którym stoi popularna w Warszawie galeria handlowa Wola Park i budowana jest druga linia metra, mógł zostać przejęty przez biznes niezgodnie z prawem. Wynika tak z ustaleń śledczych, do których dotarł "DGP".

wróć do artykułu
  • ~isis
    (2017-12-17 19:19)
    BRAWO PIS !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~WSI 24
    (2017-12-17 19:22)
    BALCEROWICZ BĘDZIESZ SIEDZIAŁ!!
  • ~rr
    (2017-12-17 19:23)
    banda zlodzieji z po i nowoczesnej rozdawali nie swoje za lapuwki
  • ~oko
    (2017-12-17 19:28)
    UBKISTAN TARGOWICA WON Z POLSKI !!
  • ~kotong
    (2017-12-17 19:30)
    i stawiali na tym miejscu takie potworki jak ten na zdjeciu 100 lat ruskiego lagru wyslac ich putinowi
  • ~taka prawda
    (2017-12-17 19:31)
    jak najszybciej przywrócić karę śmierci, karać urzędasów i korumpujących ich ludzi z cienia. proszę nie drzyjcie się tylko przyjmijcie do wiadomości że taka kara obowiązywała we francji jeszcze do początku lat 80-tych XX wieku
  • ~stajnia Augiasza
    (2017-12-17 19:38)
    Rządzili 8 lat a sprzątać po nich trzeba będzie dłużej niż po komunie.
  • ~TW STOKROTKA
    (2017-12-17 19:38)
    zarobily gwiazdy TVN
  • ~pipa
    (2017-12-17 19:40)
    hanna do paki !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~kkkk
    (2017-12-17 19:54)
    prokuratorom jakos nie spieszno ze wskazaniem przekretow , czyzby tez mieli udzial w tym zlodziejstwie ?
  • ~pamietający
    (2017-12-17 20:12)
    Znane nazwiska? Czy to obecnie najbardziej znane też padnie panie Ziobro? Przypomnę że pierwsi hasło do rozkradania kraju, przepraszam uwłaszczaniu się na cudzym, dali Kaczyńscy ze swoim Porozumieniem Centrum. To oni uwłaszczyli się na gazecie Expres Wieczorny wraz z budynkami redakcji i drukarnią. To oni założyli uwłaszczające się spółki TELEGRAF, Srebrna i inne. To oni zaczęli mieszać w FOZZ i kręcić lody z Bagsikiem i Gąsiorowskim. Przypomnę że w 2007 roku PIS sprzedało za ponad 30 milionów budynki w Warszawie na których uwłaszczyło się (ukradło) PC. W tym samym czasie PISowski minister skarbu umorzył długi PC bo twierdził ze nie można znaleźć spadkobierców i następców. Gdy już napełniło się szwajcarskie konta nastał czas krzyków że inni rozkradają kraj.
  • ~myszka miki
    (2017-12-17 20:27)
    Typowa Polska.Po odzyskaniu tzw. niepodleglosci nikt nie chcial rozliczyc ludzi ze wspolpracy z komuna - jak np. w Niemczech, nikt nie chcial oddac ukradzionego przez komunistow - jak np. w Czechoslowacji.Polacy poszli na zywiol wiec konca balaganu nie widac i jeszcze dlugo ten balagan bedzie, bo taka jest polska natura.
  • ~motek
    (2017-12-17 20:36)
    Tylko tereny przejmowane przez parafie zawsze są zgodne z prawem . Kiedy działała Komisja Kościelna przejęli dziesiątki miliardów złotych w budynkach i ziemi bez możliwości odwołania - wszystko było GIT .
  • ~sanczez
    (2017-12-17 21:08)
    Ile majątku przejął Kościół Katolicki na podstawie kapturowych decyzji i lewych wycen?
  • ~garamoń
    (2017-12-17 21:12)
    Poczekajmy i zobaczmy co są warte te rewelacje i czy nieprawidłowości powstały za rządów PO czy może PiS...
  • ~roszkowski
    (2017-12-18 01:53)
    1. Teren od rodziny Urlichów został przejęty (zabrany przez komunę) w roku 1958 - nie jest to sprawa przedwojenna - błąd w artykule 2. Pierwsza reprywatyzacja terenów Woli po C.Urlich nastąpiła w roku 2002 - klakierzy pisu sami sobie odpowiedźcie na pytanie, kto w tedy rządził.
  • ~.gh
    (2017-12-18 06:44)
    Czyścicie w Warszawie a Kraków nie lepszy .róbcie porządki wszędzie .
  • ~Anna
    (2017-12-18 09:10)
    Kałuż tu potworów i kiboli PiS lamu ikompletnego mściciela zera
  • ~i
    (2017-12-18 09:43)
    I jak ta rozkradana POLSKA miala byc bogata,bogaci byli i sa,zlodzieje i hochsztaplrezy.Kazdego bogacza POd lupe.niech majatki wracaja do NARODU POLSKIEGO.
  • ~Monday01
    (2017-12-18 09:52)
    Widzę, że większość komentujących należy do tzw. "inaczej myślących" albo do "nie myślących". Z tekstu wynika, że po zastosowaniu dekretu Bieruta nie wykreślono wspomnianych podmiotów prawnych z rejestrów i ksiąg wieczystych, czyli wg prawa dalej istniały. Teraz cwaniaczkowie postanowili to wykorzystać i uwłaszczyć się na dobru ogólnym. A czyja to wina - oczywiście odpowiednich instytucji z czasów rządów Gomułki, Gierka, Jaruzelskiego, Mazowieckiego, Suchockiej, Oleksego, Buzka, Millera, Marcinkiewicza, Kaczyńskiego, Tuska, Kopacz, itd. Pominięci niech wybaczą. Czyli mamy do czynienia z tzw. "bordello alla Polacca" jak mówią Włosi. Czy sprawa zostanie "wyprostowana"? Pożyjemy, zobaczymy.

Może zainteresować Cię też: