Śledztwo w sprawie majątku Kwaśniewskich przedłużone. Chodzi o willę w Kazimierzu Dolnym

| Aktualizacja:

O kolejne pół roku zostało przesłużone śledztwo w sprawie majątku Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich; dotąd w postępowaniu nikomu nie przedstawiono zarzutów – poinformowano PAP w Prokuraturze Regionalnej w Katowicach, która prowadzi to postępowanie.

wróć do artykułu
  • ~lis
    (2017-12-07 11:32)
    Kwaśniewski pijak i alkocholik skorumpowany
  • ~ mila
    (2017-12-07 12:48)
    a co tak to dlugo trwa ? Kwas ma nadzieje ze jego towarzysze dojda do wladzy i wszystko bedzie jak bylo . Wiadomo resortowe dzieci bronia sie jak moga Wstyd za takiego inteligenta
  • ~sempre
    (2017-12-07 11:29)
    Bla bla bla bla bla - mogliby wymyślić coś nowego, ale widać w pisie taka nerwówka w związku z walkami psiarni pod dywanem, że nie stać ich było na sprokurowanie jakiejś nowej afery, więc odgrzewają tego kotleta, który nikogo już nie rusza. Cieszy ta bezradność kulsonów.
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-07 12:52)
    A już se myślał, że się Polakom zaPOmniało a tu nieprijatność!
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2017-12-07 13:06)
    Za KRATYmafioza jak nakradł lub nieszkanie PIWNICZNE
  • ~KARINKA
    (2017-12-07 12:55)
    DLACZEGO TA KANA....LIA JESZCZE NA WOLNOŚCI ? JAK NISKO MUSIAŁ UPAŚĆ NARÓD JEŚLI WYBRAŁ TAKIEGO SUKIN....SUNA NA SWOJEGO PREZYDENTA . JEDYNE USPRAWIEDLIWIENIE TO - TO , ŻE CAŁY ŚWIAT DAŁ SIĘ OGŁUPIĆ I OSZUKAĆ I OBDARZYŁ BOLKA - WAŁĘSĘ NOBLEM .
  • ~cebeka
    (2017-12-07 13:01)
    Ile już kosztuje to śledztwo? Same pensje funkcjonariuszy CBA i prokuratorów to setki tysięcy złotych. Niezła synekura.
  • ~Skorpio
    (2017-12-07 13:04)
    Podobno dlatego tak długo, bo Agent Tomek ma milionowe kłopoty w rozliczeniu się z dotacji.Na razie Kamiński ,Ziobro i przyjaciele nie wiedzą co zrobić z Tomkiem bo w tym wypadku jego rewelacje i reputacje są mocno nadwyrężone.
  • ~Kazik
    (2017-12-07 18:17)
    Miałem proroczy sen. Olek pijaczek i sztuczna Jola siedzieli w osobnych celach z wyrokiem po 15 lat. Piękny był to sen.
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-07 13:12)
    "O kolejne pół roku zostało przesłużone śledztwo w sprawie" - PRZESŁUŻONE!? Kulsonizacja i tu dotarła? Cenzor! Bierz go! Co ... się lenisz!?
  • ~Kalina
    (2017-12-07 19:48)
    Muszą przedłużać to niepotrzebne śledztwo, zeby kiedyś mieć okazję odwiedzin u pana prezydenta o 6 rano.typowe to dla PiS
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-07 13:04)
    Hehehe. Durna podróba ... już jest!? Widzę, że u pisiarstwa taki kociokwik, że nawet prehistorię Kwaha odgrzebali? Agent Tomek też wróci? I ... Hofmak z rozporkiem? Ziobro ... poczuł się zagrożony? Jak te MYNYSTRY robią w pory ... przed REKONSTRUKCJĄ!?

Może zainteresować Cię też: