Śledztwo w sprawie willi Kwaśniewskich nabiera tempa. Pojawiły się nowe dokumenty i zeznania świadków

| Aktualizacja:

Nowe dokumenty i zeznania świadków pojawił się w sprawie zakupu willi przez byłą parę prezydencką, podaje gpcodziennie.pl. Głównym wątkiem ma być pranie brudnych pieniędzy.

wróć do artykułu
  • ~sempre
    (2017-12-07 11:29)
    Bla bla bla bla bla - mogliby wymyślić coś nowego, ale widać w pisie taka nerwówka w związku z walkami psiarni pod dywanem, że nie stać ich było na sprokurowanie jakiejś nowej afery, więc odgrzewają tego kotleta, który nikogo już nie rusza. Cieszy ta bezradność kulsonów.
  • ~lis
    (2017-12-07 11:32)
    Kwaśniewski pijak i alkocholik skorumpowany
  • ~ mila
    (2017-12-07 12:48)
    a co tak to dlugo trwa ? Kwas ma nadzieje ze jego towarzysze dojda do wladzy i wszystko bedzie jak bylo . Wiadomo resortowe dzieci bronia sie jak moga Wstyd za takiego inteligenta
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-07 12:52)
    A już se myślał, że się Polakom zaPOmniało a tu nieprijatność!
  • ~KARINKA
    (2017-12-07 12:55)
    DLACZEGO TA KANA....LIA JESZCZE NA WOLNOŚCI ? JAK NISKO MUSIAŁ UPAŚĆ NARÓD JEŚLI WYBRAŁ TAKIEGO SUKIN....SUNA NA SWOJEGO PREZYDENTA . JEDYNE USPRAWIEDLIWIENIE TO - TO , ŻE CAŁY ŚWIAT DAŁ SIĘ OGŁUPIĆ I OSZUKAĆ I OBDARZYŁ BOLKA - WAŁĘSĘ NOBLEM .
  • ~cebeka
    (2017-12-07 13:01)
    Ile już kosztuje to śledztwo? Same pensje funkcjonariuszy CBA i prokuratorów to setki tysięcy złotych. Niezła synekura.
  • ~Skorpio
    (2017-12-07 13:04)
    Podobno dlatego tak długo, bo Agent Tomek ma milionowe kłopoty w rozliczeniu się z dotacji.Na razie Kamiński ,Ziobro i przyjaciele nie wiedzą co zrobić z Tomkiem bo w tym wypadku jego rewelacje i reputacje są mocno nadwyrężone.
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-07 13:04)
    Hehehe. Durna podróba ... już jest!? Widzę, że u pisiarstwa taki kociokwik, że nawet prehistorię Kwaha odgrzebali? Agent Tomek też wróci? I ... Hofmak z rozporkiem? Ziobro ... poczuł się zagrożony? Jak te MYNYSTRY robią w pory ... przed REKONSTRUKCJĄ!?
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2017-12-07 13:06)
    Za KRATYmafioza jak nakradł lub nieszkanie PIWNICZNE
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-07 13:12)
    "O kolejne pół roku zostało przesłużone śledztwo w sprawie" - PRZESŁUŻONE!? Kulsonizacja i tu dotarła? Cenzor! Bierz go! Co ... się lenisz!?
  • ~Kazik
    (2017-12-07 18:17)
    Miałem proroczy sen. Olek pijaczek i sztuczna Jola siedzieli w osobnych celach z wyrokiem po 15 lat. Piękny był to sen.
  • ~Kalina
    (2017-12-07 19:48)
    Muszą przedłużać to niepotrzebne śledztwo, zeby kiedyś mieć okazję odwiedzin u pana prezydenta o 6 rano.typowe to dla PiS
  • ~Remontowy
    (2018-01-31 19:31)
    Niewykluczone ze honorowo , sam spłaci roszczenia swoich braci w wierze i ustawa senatu usa pójdzie do kosza
  • ~sd2017
    (2018-01-31 21:34)
    Zastanawia mnie, czym te pis-owe służby i te ich gazety się zajmują ? Artykuł obok w DGP pokazuje willę M. Douglasa na Majorce, którą tamten wystawił na sprzedaż za 65 mln $. Przy niej, ta willa Kwaśniewskich (b. Prezydenta RP) w Kazimierzu wygląda jak nędzna buda, w której mogliby zamieszkać tylko bezdomni.
  • ~adek
    (2018-02-01 03:08)
    Kwachu i teraz po jabola.. i do dna
  • ~ryba
    (2018-02-01 10:23)
    To była darowizna od bezdomnego?
  • ~Seitan
    (2018-02-01 21:06)
    Teraz jak te szczury sa u wladzy “znajda” sie wszelkie dokumenty....
  • ~Sebastian
    (2018-02-01 23:48)
    Najwyższy czas NA SKUTECZNĄ I DŁUGOTERMINOWĄ ! dietę odchudzającą dla komunistycznego prezydenta nieudacznika Aleksandra Kwaśniewskiego.Taką po której nie będzie już więcej tył.
  • ~Prum bum tip
    (2018-02-02 03:58)
    Hehe , Świadkowie SIĘ znaleźli , słowo klucz "SIĘ" .......kto ich znalazł i za..... ?
  • ~A kiedyś prawie wszystkim się wydawało,
    (2018-02-02 08:42)
    że "magister" Kwaśniewski jest nieco bardziej inteligentny od "elektryka" Bolka! ------------- Niestety - czar prysnął jak stara wyschnięta beza jedzona widelcemł!!!

Może zainteresować Cię też: