Śledztwo w sprawie majątku Kwaśniewskich przedłużone. Chodzi o willę w Kazimierzu Dolnym

| Aktualizacja:

O kolejne pół roku zostało przesłużone śledztwo w sprawie majątku Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich; dotąd w postępowaniu nikomu nie przedstawiono zarzutów – poinformowano PAP w Prokuraturze Regionalnej w Katowicach, która prowadzi to postępowanie.

wróć do artykułu
  • ~Kalina
    (2017-12-07 19:48)
    Muszą przedłużać to niepotrzebne śledztwo, zeby kiedyś mieć okazję odwiedzin u pana prezydenta o 6 rano.typowe to dla PiS
  • ~Kazik
    (2017-12-07 18:17)
    Miałem proroczy sen. Olek pijaczek i sztuczna Jola siedzieli w osobnych celach z wyrokiem po 15 lat. Piękny był to sen.
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-07 13:12)
    "O kolejne pół roku zostało przesłużone śledztwo w sprawie" - PRZESŁUŻONE!? Kulsonizacja i tu dotarła? Cenzor! Bierz go! Co ... się lenisz!?
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2017-12-07 13:06)
    Za KRATYmafioza jak nakradł lub nieszkanie PIWNICZNE
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-07 13:04)
    Hehehe. Durna podróba ... już jest!? Widzę, że u pisiarstwa taki kociokwik, że nawet prehistorię Kwaha odgrzebali? Agent Tomek też wróci? I ... Hofmak z rozporkiem? Ziobro ... poczuł się zagrożony? Jak te MYNYSTRY robią w pory ... przed REKONSTRUKCJĄ!?
  • ~Skorpio
    (2017-12-07 13:04)
    Podobno dlatego tak długo, bo Agent Tomek ma milionowe kłopoty w rozliczeniu się z dotacji.Na razie Kamiński ,Ziobro i przyjaciele nie wiedzą co zrobić z Tomkiem bo w tym wypadku jego rewelacje i reputacje są mocno nadwyrężone.
  • ~cebeka
    (2017-12-07 13:01)
    Ile już kosztuje to śledztwo? Same pensje funkcjonariuszy CBA i prokuratorów to setki tysięcy złotych. Niezła synekura.
  • ~KARINKA
    (2017-12-07 12:55)
    DLACZEGO TA KANA....LIA JESZCZE NA WOLNOŚCI ? JAK NISKO MUSIAŁ UPAŚĆ NARÓD JEŚLI WYBRAŁ TAKIEGO SUKIN....SUNA NA SWOJEGO PREZYDENTA . JEDYNE USPRAWIEDLIWIENIE TO - TO , ŻE CAŁY ŚWIAT DAŁ SIĘ OGŁUPIĆ I OSZUKAĆ I OBDARZYŁ BOLKA - WAŁĘSĘ NOBLEM .
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-07 12:52)
    A już se myślał, że się Polakom zaPOmniało a tu nieprijatność!
  • ~ mila
    (2017-12-07 12:48)
    a co tak to dlugo trwa ? Kwas ma nadzieje ze jego towarzysze dojda do wladzy i wszystko bedzie jak bylo . Wiadomo resortowe dzieci bronia sie jak moga Wstyd za takiego inteligenta
  • ~lis
    (2017-12-07 11:32)
    Kwaśniewski pijak i alkocholik skorumpowany
  • ~sempre
    (2017-12-07 11:29)
    Bla bla bla bla bla - mogliby wymyślić coś nowego, ale widać w pisie taka nerwówka w związku z walkami psiarni pod dywanem, że nie stać ich było na sprokurowanie jakiejś nowej afery, więc odgrzewają tego kotleta, który nikogo już nie rusza. Cieszy ta bezradność kulsonów.

Może zainteresować Cię też: