W Warszawie afera goni aferę. Wkrótce może wybuchnąć kolejna

| Aktualizacja:

Samorząd przejął już 33 nieruchomości,ratując je przed dziką reprywatyzacją. Wkrótce jednak może wybuchnąć kolejna afera dotycząca planów miejscowych dla centrum miasta.

wróć do artykułu
  • ~prokurator
    (2017-10-09 20:52)
    Bufetowa będzie siedzieć.
  • ~kiedy
    (2017-10-09 21:17)
    Afery nie skończą się dokąd HGW nie pójdzie do więzienia ! Tam miejsce dla przestępców !
  • ~POKODWON
    (2017-10-09 23:05)
    To nie samorząd przejął nieruchomości tylko PIS JE ODZYSKAŁ! WYRWAŁ JE MAFII SAMORZĄDOWEJ!
  • ~ ect ...
    (2017-10-09 23:20)
    HGW to tylko wierzchołek góry, gdyż za jej plecami trzęsą się w ukryciu skorumPOwane "szychy" złodziejskiego układu i grube ryby szemranego biznesu. Jeśli młode pokolenie sędziów i prokuratorów nie postawi się twardo i nie wymiecie tego próchna PRL-u, to nie oczyści się z korupcji.
  • ~zwykły człowiek
    (2017-10-09 22:59)
    hgw beknie jak baran, mam nadzieję
  • ~kkkk
    (2017-10-09 21:10)
    mega przykrywka dla Krakowa krolestwa lakatoszowcow ,,hossa" pod ochrono
  • ~Prowincjusz
    (2017-10-09 22:18)
    Już nawet za komuny mówiono,że Warszawę należy zaorać.
  • ~P. Saski
    (2017-10-10 04:48)
    HGW to "Titanic". Działacze PO macie zaproszenie na rejs.
  • ~Jarek
    (2017-10-09 21:39)
    Po PiSie też będą afery. To nie jest tak, że w PiS i Solidarnej Polsce są same anioły, tylko na razie ich machlojki są tuszowane, bo to swoi. To tak, jak z Wolfgangiem czy Piotrowiczem - im wolno mieć złą przeszłość, ale nie "swoim" już nie.
  • ~1000 letnia iIV RP , hehehehehe
    (2017-10-09 22:20)
    A giga afera z rozdawnictwem ziemi i obiektów klerowi, który obecnie ma więcej ziemi w Polsce niż w II RP, przy mniejszej powierzchni państwa niż przed wojną. Po zakończeniu eksperymentu zwanego dobrą zmianą , przyjdzie czas na podsumowanie wszystkich bezeceństw.
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-10-10 02:28)
    Brak słów na tych Platformerskich skur...li!
  • ~utylizator styropianu
    (2017-10-10 07:46)
    We wszystkich dużych miastach jest to samo, a na wsiach również przekręty z ziemią i odrolnieniami. Czyli jak określił to pewien minister : Polska to c.d. i kamieni kupa.
  • ~Hana
    (2017-10-10 06:35)
    A co na to Ha Ha Ha Ha?
  • ~py
    (2017-10-11 09:07)
    Co to za prezydent miasta co mu pod nosem takie cyrki się dzieją a on twierdzi że nic nie wie,no to po co podatnicy tej pani płacą pensje? Czy nie za to żeby pilnował ich interesów?
  • ~Nowoczesny
    (2017-10-10 10:29)
    Brawo PO! Tak ma być!
  • ~PALUSZEK
    (2017-10-10 07:00)
    CZY KTOŚ POLICZYŁ ILE KOSZTUJĄ POLAKÓW TE ,, KOMISJE" ? NADALI SOBIE PRAWEM KADUKA TYTULISKA MINISTRÓW I RŻNĄ GŁUPA JAK MAWIA JKM . A WYSTARCZY JEDNA USTAWA ! PAN MINISTER JAKI AŻ SIĘ DŁAWI Z NADMIARU SZCZĘŚCIA ABY BŁYSNĄĆ ERUDYCJĄ KAUZYPERDY A PIĘKNOTKA WASSERMANOWA ZACHOWUJE SIĘ JAK NIEOPIERZONA LECZ ZUCHWAŁA I BEZCZELNA - DOPOWIEDZCIE SOBIE SAMI .

Może zainteresować Cię też: