Polski dom zachwycił Europę. Koszt projektu? 3 mln zł

| Aktualizacja:

Jan Karpiel-Bułecka i Marcin Sznajder stoją za projektem domu, który zdobył nagrodę European Property Awards. Przy jego budowie zastosowano najnowocześniejsze technologie i lokalne tradycyjne tworzywa, takie jak: drewno i łupek. Co było najtrudniejsze w jego budowie?

wróć do artykułu
  • ~poziom studencki
    (2017-09-12 13:56)
    Widziałem. Słabe.
  • ~archi
    (2017-09-12 19:14)
    Mnóstwo niczego.
  • ~nędza
    (2017-09-14 14:44)
    To coś co zwisa z sufitu wygląda jak białe gluty, albo sperma. Dodatkowo 0 profesjonalizmu w tworzeniu materiału - tak ciężko uspokoić szczekającego psa, nie można go było zamknąć na chwilę w pokoju/łazience ? Poza tym nic szczególnego jeśli chodzi o wygląd budynku - najładniejsza ze wszystkiego to chyba ta panorama Tatr. Ktoś najwyraźniej chciał zaszpanować domem, ale mu nie wyszło. :D
  • ~twbolek
    (2017-09-15 21:07)
    słabe, przegadane, pitolenie o nagrodzie dom niewidoczny!
  • ~Asia
    (2017-09-16 10:45)
    A mi się bardzo podoba .To że ten dom zdobył już tyle nagród świadczy o tym że jest " naprawdę dobry" , czyli mam dobry gust ..... hi hi . Cieszę się z tego ale też szanuję tych którzy mają inne zdanie . W końcu są "gusta i gusciki".
  • ~Anna
    (2017-09-16 13:02)
    Ja chce tam zamieszkac...,.....super!!!
  • ~Witek
    (2017-09-16 13:23)
    Gorale nie cierpia tego domu , bo "zabral im piekna dzialke widokowa". Korzystali z niej za darmo a terzaz im sie skonczylo........Sa wsciekli i chcby stanal tam "palac" to i tak by im sie nie podobal. Ot charakter gorala......
  • ~Goska
    (2017-09-16 13:38)
    Witek, zgadzam się z Tobą. Górale myślą że mają góry na wyłączność i otoczenie a tak NIe jest. Ja też kocham góry choć nie koniecznie chaty drewniane, dlatego cieszy mnie ta "odmienność". Trochę współczuję właścicielom , bo każdy kto przeciera szlaki ma trudno ale skoro się odważyli to znaczy że mają własny styl i własne zdanie.Dla mnie BOMBA.
  • ~?
    (2017-09-16 13:58)
    Gowniany modernik.
  • ~j23
    (2017-09-16 21:38)
    Akwarium jest dobre tylko dla złotych rybek. KOSZMAR!
  • ~nika
    (2017-09-16 23:25)
    szklo i drewno na Podhlu, to innowacyjny projekt; niestesty design w srodku sredni, niekonsekwentny z pomyslem architektonicznym; grytulacje nagrody

Może zainteresować Cię też: