"SE": polski ambasador nie płaci za czynsz. Wspólnota mieszkaniowa poszła do sądu

Andrzej Kurnicki, nowy ambasador Polski w Kanadzie, nie płaci czynszu za apartament w Jastarni. Wspólnota mieszkaniowa poszła do sądu, który wydał nakaz zapłaty, podaje "Super Express".

wróć do artykułu
  • ~qqq
    (2017-09-13 09:06)
    Interesujące jest konto pana ambasadora na Facebooku. Otóż FB istnieje od 2004 r. ale z konta wynika, że pan ambasador pisał posty na FB już kilkanaście lat wcześniej, kiedy nawet internetu nie bylo.
  • ~hws
    (2017-09-12 22:46)
    Skąd oni ich biorą, to jakieś parakadry.
  • ~esteta
    (2017-09-12 21:14)
    Wygląda na ciecia a nie na ambasadora. Poziom PiSu i części suwerena.
  • ~b.b
    (2017-09-12 01:10)
    to zwykle chamstwo ,posiadac apartament i nie placic!!!!!!!!!! wspolnota za dlugo czekala z pozwem,do sadu takich lokatorow od razu nie czekac za urosnie duze zadluzenie.
  • ~Hetman
    (2017-09-11 15:06)
    Widać, że buractwo to nie tylko specjalność PSL.
  • ~noe
    (2017-09-11 11:00)
    jeśli wygląd koresponduje z inteligencją ....Boże,miej litość nad naszym krajem...
  • ~sig9
    (2017-09-10 09:02)
    Typowy pisowski wasacz. Bez wasa i spasionej facjaty nikt nie awansuje ani w pisowskim MSZ, ani w MON. Gdyby jeszcze takiego typa zasluzonego dla pisowskiej sekty ukryto gdzies w Kazachstanie to mozna by to ignorowac, ale wysylanie tego goscia do Kanady to skandal kompromitacja Polski.
  • ~Ilios
    (2017-09-10 01:05)
    Teraz sie dopiero dopatrzyl super expres...a tyle lat czemu milczał???
  • ~Olka
    (2017-09-08 12:06)
    Ja mam takich zdolnych i przystojnych mlodziencow w rodzinie, znaja perfekt angielski. Moze jednego z nich na ambasadora, najlepiej wszystkich obsadzic wszedzie na swiecie. Mam podac adres?
  • ~dasa
    (2017-09-08 09:47)
    Piękny sarmacki wąs. Wypisz-wymaluj jak w tym czeskim filmie, w którym Czesi, Polacy i Słowacy lecieli w kosmos. Tam cała polska załoga miała takie wąsiska :D
  • ~skaj
    (2017-09-08 09:11)
    wystarczy spojrzec- pisowiec- oni tacy wszyscy musza sie napasc bo moga juz nigdy nie rzadzic mocherow coraz mniej
  • ~dyplomata powinien mieć prezencję
    (2017-09-08 09:05)
    ten cały ambasador samym wyglądem dyskwalifikuje się do tego żeby reprezentować nasz kraj ... Kanadyjczycy pomyślą sobie, że Polacy to naród wąsatych cwaniaków (jak TW Bolek) ...
  • ~S z k o p
    (2017-09-08 08:22)
    Pis - zaklamani, kretacze, tacy co podpalaja, a krzycza: gore, ktos podpalil!
  • ~Stif
    (2017-09-08 05:53)
    To nie ambasador...tylko...DZIAD...
  • ~never06
    (2017-09-08 02:07)
    Apartament 40 metrów kwadratowych. Ale afera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~rodas
    (2017-09-08 01:28)
    Cyz to jest ambasador PGR? Chryste Panie!!!!!!!!
  • ~rychu
    (2017-09-07 21:58)
    tacy ludzie reprezentuja Polske - TW sb-cji, oszust/przekret !!!!
  • ~Ewka
    (2017-09-07 21:04)
    Ten pan jest ambasadorem?! Jeszcze nie przyjechal do Kanady czyli jeszcze nie jest!!! Mieszkam w stolicy Kanady, to wiem.
  • ~prezes
    (2017-09-07 18:57)
    ja mam tez stale zatargi ze spoldzielnia,bo nas okrada i oplaty sa za wysokie.Rozumiem osoby,ktore ida do sadu.ja tego nie robie,bo wiem,ze i tak przegram.Spoldzielnia tak kombinuje,ze w papierach oszustw nie widac.Znam te tricki od 21 lat.Dlatego i ambasador nie wygra,w Polsce nikt z tymi wspolnotami,zarzadami,spoldzielniami nie wygra-opanowali sztuke okradania ludzi w bialy dzien w sposob doskonaly.panstwo powinno dawno zlikwidowac spoldzielnie-relikty po PRL,ktore w Polsce stoja ponad prawem.Nota bene wspolnoty i zarzady prywatne tez czesto nie lepsze-tez kupa bandytow-znam to z Krakowa.Pewnego dnia moze wymienie moje mieszkanie na wlasny domek bez zarzadu obcych zlodzieji.jest to wykonalne ,bo za mieszkanie moge dostac ok.pol miliona zl i wybudowac domek,1 ha gruntu pod Krakowem mam i maly domek,wystarczy go przerobic,moze to zrobie na starosc ale nie wiem do konca,bo stary czlowiek wymaga wygod Krakowa,a zycie na wsi jest trudne.Chyba zostane z moimi zlodziejami ze spoldzielni do konca zycia.Zycze ambasadorowi powodzenia w walce ale nie spodziewam sie sukcesu.
  • ~tak twierdzę
    (2017-09-07 18:49)
    Doją, doją a na koniec kradną. Kto ? PIS!

Może zainteresować Cię też: