Dom w Kalifornii, trzy kamienice w centrum Filadelfii… Na ile wyceniane są nieruchomości Berczyńskiego?

15 mln zł - tyle warte są nieruchomości Wacława Berczyńskiego, byłego szefa komisji smoleńskiej, podaje "Super Express". 

wróć do artykułu
  • ~gang sPiSmena
    (2017-05-19 15:35)
    Kiedy gang maciory od smoleńska, wyłudzający państwową kasę zostanie rozbity?! Sitwa, mafia NIEpisMIENNYCH ekspertów wyprowadza kasę w "białych rękawiczkach"! Gdzie są służby np.ABC ?
  • ~autor
    (2017-05-19 13:55)
    i to wszystko zafundował mu antoni za przewodnictwo niby komisji smoleńskiej
  • ~kibol
    (2017-05-19 14:43)
    człowiek pracuje człowiek ma. pytanie natomiast skąd biorą swoje majątki przygł.upy z peło
  • ~kamienica
    (2017-05-19 15:17)
    Jakby pracował w stołecznym ratuszu kupił by te kamienice za 50 zł.Musiał by jeszcze 50 lat w Boeingu tyrać żeby doścignąć Marzenkę Kruk.
  • ~mher
    (2017-05-19 15:06)
    No to nieźle mu w tym Boeingu i podkomisji płacili. Ale to chyba trochę mało na to wszystko. Pewnie miał jakieś prace zlecone o dzieło.
  • ~helena
    (2017-05-19 16:09)
    Jak na razie to nie słyszałam ,żeby ukradł jakąś kamienicę w Polsce!!! w Ameryce ludzie pracują i dobrze zarabiają! w Polsce są niskie zarobki a jakie majątki mają co niektórzy????
  • ~wojtek
    (2017-05-19 18:06)
    Hm, 14.9 miliona z podanych tu nieruchomości. Wacek ma węch do pieniędzy, jak pies myśliwski. Nie wiedziałem że pracownicy Boeingów to sami milionerzy.
  • ~na POhybel PO
    (2017-05-19 18:10)
    Zajmijcie się złodziejami z PO. Rudym ch.ujem.
  • ~POL AN
    (2017-05-19 21:08)
    ...pismaki z der dziennik i jego szwabskiego wydawcy ...napiszcie ile mieszkań, kamienic ma niejaki prezydent Gdańska...adamowicz,zapomina wpisać nawet w swoich oświadczeniach...
  • ~Madry
    (2017-05-19 16:57)
    "Wiadomo, że jak ktoś ma pieniądze, to skądś je ma." Cytat z wodza pod rozwagę.
  • ~fregat
    (2017-05-20 01:45)
    milioner a zęby ma jak jarek
  • ~Kaczyzm
    (2017-05-20 01:23)
    Kaczor to dziad
  • ~ziuk
    (2017-05-19 22:16)
    Kłuje w oczy ledwopiśmiennych bolszewików, co?
  • ~fregat
    (2017-05-20 01:43)
    ośmiorniczki i parę butelek wina były bardzo drogie NARODZIE to teraz macie głodną MAFIĘ
  • ~Bingo
    (2017-05-21 21:02)
    Nie jest w USA tak ze z normalnej pracy w Boeingu mozna takie pieniadze zarobic. Jeden dom czy dwa. Ale tyle nieruchmosci? Praca w Boeingu to byl tylko dodatek. Czym on handlowal? I zeby bylo jasne: ja go o to nie oskarzam, ja sie pytam
  • ~Yes, it is
    (2017-05-19 20:44)
    Oj ciemna polska maso. Facet pracuje od dziesięcioleci w USA na eksponowanym stanowisku w super korporacji i trudno aby nie posiadał takiego stanu majątkowego kiedy żył z rozsądkiem.
  • ~dr.kwas
    (2017-05-20 22:38)
    Pan Berczyński mieszka na stałe od wielu wielu wielu lat w USA. Nie w Polsce. Może mieć skoro pracował w USA słonia ze złota karafką i złoty sedes. Bo pracował i dostawał pieniądze w dolarach a nie w złotówkach. A w Warszawie nieruchomości kupowano za kilka groszy przez wtajemniczonych.
  • ~pawelxp
    (2017-05-22 11:54)
    Zobaczcie jak sie dorobil na pieniadzach co mu Antek wyplacal. Co? Sam sie dorobil? Powaznie? Przeciez opozycja krzyczala, ze Antek placi Berczynskiemu ciezkie miliony i bez potrzeby, bo te miliony juz raz byly wziete przez inna komisje. Aaaa? Tamta komisja to byla ich komisja, tak? A ta jest nasza? Kali rozumiec.

Może zainteresować Cię też: