Ziobro o uchwale SN ws. nieruchomości: Jeśli zajdzie potrzeba, zmienię prawo

| Aktualizacja:

"Jeśli zajdzie potrzeba, zmienię prawo" - tak minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro odniósł się do uchwały Sądu Najwyższego, zgodnie z którą będzie można domagać się wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z nieruchomości od lokatorów zwracanych kamienic, a nie od władz Warszawy.

wróć do artykułu
  • ~grzeg
    (2017-04-22 10:14)
    Ziobro ma rację!! Ci ludzie w sądzie najwyższym chyba powariowali - albo prowokują.
  • ~Xyz23
    (2017-04-23 10:47)
    Ciekawe, czy to przypadek, ze Kwasniewski i Komorowski zawetowali gotowe wersje ustawe reprywatyzacyjna, a PiS uparcie nie chce uchwalic nowej ustawy reprywatyzacyjnej. Wszyscy obrzucaja sie oskarzeniami, ale nikt palcem nie ruszyl. Dlaczego prawnicy PO i Nowoczesnej nie zlozyli projektu nowej takiej ustawy, chocby tej z czasow Buzka z ulepszeniami? Mieli by duza zasluge na swoim koncie. Za tym kryje sie jakies lobby handlarzy nroszczeniami liub deweloperow, ktore steruje wszystkimi rzadami procz AWSu.
  • ~Gosc
    (2017-04-21 20:37)
    "Jeśli zajdzie potrzeba, zmienię prawo". BOG mieszka w Waszym kraju, Polacy !!!
  • ~byly wyborca PO
    (2017-04-22 00:47)
    Trzeba ,,oczyscic" wymiar sprawiedliwości z czerwonych !
  • ~Macisław Płatow
    (2017-04-21 14:55)
    POPIERAM Panie Ministrze Ziobro.
  • ~><
    (2017-04-22 08:33)
    przyjdzie czas na zmiany ale będą zgodne z prawdziwym prawem i to bardzo surowym
  • ~Mak
    (2017-04-22 11:23)
    Bandyckie sady
  • ~cyd
    (2017-04-21 12:15)
    A może byś tak zmienił obywatelstwo i kraj?
  • ~marks_
    (2017-04-21 12:02)
    to jest dopiero demokracja. SIE MI NIE PODOBA, TO SE ZMIENIE PRAWO !!!
  • ~Polanski
    (2017-04-21 12:47)
    Ciekawe jak to uzasadnili? Stawiam dolary przeciwko orzechom że jest to kpina z prawa.
  • ~Johan
    (2017-04-21 14:46)
    ZIOBRO - dziecko resortowe - broni niczym komuna swych przywilejów.
  • ~billda
    (2017-04-21 16:34)
    ziobro prymitywny tepak i ciemniak
  • ~Konrad Wallenrod
    (2017-04-22 12:13)
    Slusznie niech prezes odda wille !.
  • ~wigraszek
    (2017-04-22 12:09)
    zmień se gacie!
  • ~suweren
    (2017-04-22 08:09)
    szkoda ,że zabrakło odwagi i uczciwości posłom z PO-mógł siedzieć.
  • ~Duduśkłamca
    (2017-04-22 18:37)
    No oczywiście zeruś a nie sejm będzie prawo stanowił
  • ~Juozas
    (2017-04-21 18:34)
    I niech się ktoś ośmieli powiedzieć, że nie jest to narodowy socjalizm.....
  • ~Zdzichu.
    (2017-04-21 15:10)
    Bacz, byś nie zgłupiał od swej mądrości.
  • ~bbc
    (2017-04-24 11:18)
    Zbysiu magisterku z bozej laski prawo to zmienia jak narazie Sejm i Senat pomys zanim cos palniesz tak tylko czym tu myslec
  • ~Senior
    (2017-04-25 18:09)
    Pan Ziobro to człowiek pokroju Dzierżyńskiego,który miał w nosie prawo i dobro ludzi,on pistoletem zaganiał ludzi do kołchozów,rabował ludzi,doprowadzając do śmierci głodowej w ZSRR,milionów ludzi.On nie działał ze swojego egoizmu.on utrwalał ustrój komunistyczny i walczył dla dobra robotników i chłopów.Pan Zbysio rozbujał się na dobre,od 10 lat ściga bezpodstawnie lekarza,za smierc ojca.sedziów którzy wydali wyroki na na jego kumpli,ściga prokuraturą.Jega stan chorobowy,jest niebezpieczny dla Polaków.Publicznie grzmi że on zmieni prawo,chce przez to powiedzieć,że sejm nie stanowi prawa,on jest tylko maszynko do głosowania Kierowca z tylnego siedzenia ,albo śpi,albo cierpi na pomroczność ciemną?.

Może zainteresować Cię też: