• Odpicowane mieszkanie
  1
  Mieszkanie Malwiny Paulukiewicz-Gierlak i Roberta Gierlaka to królestwo kolorów. "One mi zawsze towarzyszyły. Jesteśmy bardzo sentymentalni, z każdym przedmiotem wiąże się dłuższa historia" - powiedziała Malwina. Gdzie szuka inspiracji?
 • remont
  1
  4
  Wady budowlane są główną przyczyną opóźnień w odbiorze mieszkania. Nawet jeśli będziemy mieli tyle szczęścia, by ich uniknąć, mogą zaskoczyć nas nagłe szkody wywołane pracami wykończeniowymi sąsiadów. Co zrobić, gdy w nowym mieszkaniu znajdują się usterki?
 • mieszkanie
  9
  14
  Komitet Stały Rady Ministrów przyjął w czwartek projekt ustawy o dopłatach do najmu - poinformował PAP wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń. Jak dodał, kryteria społeczne, określające preferencje dla beneficjentów dopłat do czynszów, ustali Rada Gminy.
 • małe mieszkanie
  4
  5
  Dane Narodowego Banku Polskiego dla największego rynku mieszkaniowego w Polsce nie pozostawiają złudzeń: deweloperzy budują w Warszawie coraz więcej małych mieszkań, a i tak jest ich za mało.
 • Mieszkanie
  3
  3
  Szukając dla siebie odpowiedniego mieszkania, wiele osób nie bierze w ogóle pod uwagę lokali na parterze. Często kierują się powszechną opinią, że trudniej zapewnić sobie w nich bezpieczeństwo i prywatność. Mieszkania parterowe mają jednak wiele zalet, na które warto zwrócić uwagę zanim dokonamy ostatecznego wyboru.
 • Patryk Jaki
  9
  75
  Jeżeli Wojewódzki Sąd Administracyjny w piątek uzna, że wszystko jest w porządku ws. reprywatyzacji i uchyli decyzję komisji weryfikacyjnej, to po prostu pokaże po czyjej stronie stoi - powiedział w czwartek wiceminister sprawiedliwości i szef komisji weryfikacyjnej Patryk Jaki.
 • 1
  6
  Krzysztof Gojdź kupił przestronne mieszkanie w ekskluzywnym apartamentowcu w Miami na Florydzie.
 • technologia, cyberbezpieczeństwo, sieć, internet
  1
  Od czerwca działa portal informacyjny budowlaneabc.gov.pl, wyjaśniający procedury budowlane - poinformowało w poniedziałek Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. W internecie zamieszczono wskazówki o prawach i obowiązkach inwestorów oraz uczestników procesu inwestycyjno-budowlanego.
 • mieszkanie
  3
  1
  Trwająca już piąty rok koniunkturalna prosperity na krajowym pierwotnym rynku mieszkaniowym, według powszechnej opinii napędzana jest głównie zakupami gotówkowo-inwestycyjnymi. Pytanie, czy w dalszym ciągu zakup mieszkania pod wynajem jest dobrym interesem, a sam rynek nie zbliża się do stanu nasycenia.
 • roaming turyści telefonia komórkowa
  1
  Rząd chce walczyć z szarą strefą w hotelarstwie. Wynajmujący lokale na krótkie terminy będą rejestrowani - pisze wtorkowa "Rzeczpospolita".
 • Budowa
  1
  "Pozyskanie terenu pod nowe inwestycje jest dużo trudniejsze niż jeszcze rok czy dwa lata temu. Coraz trudniej kupić działkę w rozsądnej cenie – z uwagi na panujący boom w mieszkaniówce istotnie wzrosły oczekiwania sprzedających. Ograniczony jest również wybór" - mówi Andrzej Gutowski, członek zarządu, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development. A co na to inni deweloperzy?
 • Mar-a-Lago
  9
  4
  "Wygrywając wybory, Donald Trump został nie tylko prezydentem USA, lecz również niekoronowanym królem najbardziej ekskluzywnego kurortu Ameryki", pisze "Newsweek". Chodzi o posiadłość Mar-a-Lago położoną na Florydzie. Jak wygląda? Z czego słynie? I dlaczego zawsze było o niej głośno?
 • Bartek Kasprzykowski, Tamara Arciuch

  Arciuch i Kasprzykowski nagrywają komediowe scenki o Mundialu. Fani są zachwyceni [WIDEO]

 • Ustka

  10 najpiękniejszych plaż w Polsce. Zobacz, gdzie jechać nad morze

 • Zenek Artyniuk z zespołu Akcent

  Disco polo na salonach. Zenek, Boys, Milano, Top Girls z diamentowymi, platynowymi i złotymi płytami i singlami od ZPAV

Zobacz więcej