• Wielorodzinny budynek mieszkalny
  1
  14 czerwca w Warszawie eksperci rynku mieszkaniowego przestrzegali przed skutkami, jakie dla sytuacji mieszkaniowej Polaków będzie miało znowelizowanie tzw. ustawy deweloperskiej w kształcie zaproponowanym przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
 • mieszkanie
  1
  W naszej polskiej rzeczywistości, kupno mieszkania jest poważną, podejmowaną na wiele lat decyzją. Choć coraz częściej i coraz chętniej mieszkania są kupowane także za gotówkę, często w celach inwestycyjnych, nadal większość tych zakupów dokonywana jest na kredyt. A kredyty mieszkaniowe to kredyty brane na wiele, czasem dziesiątków lat. Dlatego podejmując decyzję o zakupie mieszkania, bierzemy pod uwagę wiele czynników, z których lokalizacja i cena są kluczowe.
 • Znicz
  13
  2
  W bydgoskim sądzie okręgowym ruszył w środę proces w sprawie sprzedaży gruntów, na których znajduje się plebania, ruiny kościoła i dawny cmentarz w Dziewierzewie (Kujawsko-Pomorskie). Część parafian sprzeciwia się transakcji, gdyż - ich zdaniem - narusza zasady współżycia społecznego.
 • Wyspa
  2
  2
  Na sprzedaż wystawiono wyspę Stack Rock Fort – kosztuje mniej niż mieszkanie w Londynie, informuje Gazeta.pl. 
 • Urzędniczka podpisuje dokument
  2
  Ustalenie, że jeden z beneficjentów decyzji zwrotowej nieruchomości przy ul. Pięknej 49 nie żyje, nie było nie do przejścia, było do załatwienia - zeznała w środę przed komisją weryfikacyjną naczelnik wydziału nieruchomości w dzielnicy Śródmieście Wiesława Iwanicka.
 • Domy
  1
  5
  Jak wielu nabywców nowych mieszkań zainteresowanych jest pakietami wykończeniowymi oferowanymi przez deweloperów? Czy rośnie popyt na wykończone lokale? Jaką ofertę mają firmy? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl
 • mieszkanie
  2
  Inwestycje w mieszkania na wynajem, to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów lokowania kapitału przez Polaków. Według raportu E-VALUER INDEX 2018 firmy Emmerson Evaluation, wyższe stopy zwrotu (ok. 5,3-5,5 proc.) w przypadku nowych mieszkań, łatwiej uzyskać w mniejszych miastach wojewódzkich niż w największych aglomeracjach (4,1-5,4 proc.).
 • mieszkanie
  2
  Porównania kosztów zakupu nowych mieszkań w największych polskich miastach, zwykle uwzględniają średnią cenę za 1 mkw. lokalu. Potencjalni klienci deweloperów, mogą być jednak zainteresowani innym podejściem do tematu związanego z kupnem lokum. Dlatego eksperci portalu RynekPierwotny.pl obliczyli wielkość nowego mieszkania, które w poszczególnych miastach można kupić za kredyt z pierwszą ratą wynoszącą 1000 zł lub 1500 zł.
 • osiedle
  Które projekty mieszkaniowe przyciągają największą liczbę kupujących? Jakie mieszkania są w nich dostępne? Deweloperzy wskazują inwestycje, które cieszą się największym uznaniem klientów. Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl.
 • wakacje podróż mapa
  2
  Wille na Rublowce - elitarnym przedmieściu Moskwy, apartamenty w wieżowcach moskiewskiego City, ale także zwykłe prywatne mieszkania oraz namioty – z takimi ofertami noclegów w miastach Rosji mieli do czynienia kibice wybierający się na mundial.
 • mieszkanie
  3
  6
  Za domy w Ameryce trzeba już płacić więcej niż u szczytu ostatniej hossy. Podobnie jest w Niemczech, Francji, Chinach, Kanadzie czy Australii – wynika z danych zebranych przez Open Finance. W Polsce wciąż "za metr" płacić trzeba mniej niż w 2007 roku, ale już niedługo może się to zmienić.
 • Siedziba ZUS w Szczecinie
  4
  6
  Monumentalne, w wolnostojących budynkach, głównie ze szkła i stali – siedziby ZUS rozsiane po całym kraju mogą onieśmielać. Ale jest kilka wyjątków.
 • Bartek Kasprzykowski, Tamara Arciuch

  Arciuch i Kasprzykowski nagrywają komediowe scenki o Mundialu. Fani są zachwyceni [WIDEO]

 • Ustka

  10 najpiękniejszych plaż w Polsce. Zobacz, gdzie jechać nad morze

 • Zenek Artyniuk z zespołu Akcent

  Disco polo na salonach. Zenek, Boys, Milano, Top Girls z diamentowymi, platynowymi i złotymi płytami i singlami od ZPAV

Zobacz więcej