• Osiedle mieszkaniowe
  1
  Środowa informacja GUS o wstępnych danych dot. budownictwa mieszkaniowego w marcu i całym pierwszym kwartale br., komunikuje utrzymującą się rekordową aktywność inwestorów na rynku pierwotnym - ocenił ekspert portalu RynekPierwotny.pl Jarosław Jędrzyński.
 • Beata Kozidrak
  28
  6
  7 mln zł – tyle za nieruchomość pod Lublinem chcą Beata Kozidrak i Andrzej Pietras, którzy teraz wyprzedają wspólny majątek, informuje "Super Express".
 • mieszkanie
  Wiosną, gdy wszystko budzi się do życia, obudzić może się również Twoja kreatywność! Dzięki dodatkom sprawisz, że Twoje wnętrze odzwierciedli nie tylko wiosenną aurę, ale również Twój unikalny styl. Jak to zrobić? Sprawdź kilka wskazówek!
 • Henryk Kowalczyk
  19
  6
  Chcemy wybudować w 2019 roku ok. 5 tys. drewnianych domów lub mieszkań dla 5 tys. rodzin - powiedział minister środowiska Henryk Kowalczyk. Dodał, że planowana jest budowa nie tylko domów jednorodzinnych, ale także wielorodzinnych. To nie wszystko. Przy okazji minister zdradził, że "zmieniło się podejście i filozofia programu Mieszkanie plus". Ceny najmu będą... cenami rynkowymi - oznajmił i dodał, że dopłaty do czynszów planowane są tylko dla najuboższych.
 • Budowa domu
  4
  2
  Wyniki najnowszego „Raportu o budowie domów w Polsce” przygotowanego przez serwis Oferteo.pl pokazują, że Polacy wciąż decydują się najchętniej na budowę domów w tradycyjnej technologii. Podobnie jak w 2016, najwięcej inwestorów budowało na działkach o powierzchni większej niż 10 arów, a powierzchnia użytkowa domu najczęściej przekraczała 125 mkw. Systematycznie rośnie odsetek osób decydujących się na budowę według indywidualnego projektu.
 • Dom
  4
  4
  Własny dom to marzenie tych, którzy doceniają bliskość przyrody, dużą przestrzeń, piękny taras oraz większą swobodę i intymność. Wbrew powszechnej opinii koszt wybudowania nowoczesnego domu za miastem może być porównywalny z zakupem lokalu w centrum. Dlaczego lepiej zbudować własny dom niż kupić mieszkanie?
 • mieszkanie
  3
  510 tysięcy złotych – tyle może pożyczyć na mieszkanie trzyosobowa rodzina, w której oboje dorośli pracują przynosząc do domu dwie "średnie krajowe". To o 38,9 tysięcy wyższy wynik niż przed rokiem. Ten wzrost zawdzięczamy rosnącym przeciętnym dochodom Polaków.
 • mieszkanie
  2
  39
  Zakończenie programu wsparcia Mieszkanie dla Młodych i nabierający kształtów rządowy projekt Mieszkanie Plus skłania wielu Polaków do zadania sobie ważnego pytania: wynajmować, czy zakupić własne M? Która opcja opłaca się najbardziej? Z jakim ryzykiem powinniśmy się liczyć? Na co najczęściej stawiają Polacy? Na te i inne pytania odpowiadają eksperci z firmy OPG Property Professionals.
 • Dom
  3
  1
  Jak wygląda najmniejszy niskoenergetyczny dom w Polsce? Jak został zaprojektowany? "Wizualnie ten dom jest całkowicie normalny, ale oprócz tego, że jest tak mały, to jest jeszcze bardzo nowoczesny" - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Jarosław Wasielewski, szef projektu. 
 • Komisja reprywatyzacyjna
  1
  Mieszkańcy kamienicy przy Dahlbergha 5 stali się ofiarami "czyścicieli kamienic" - mówił przed komisją weryfikacyjną jej mieszkaniec. B. burmistrz Woli podkreślił, że informował przełożonych o zamiarach "handlarza roszczeń" Marka M. Ten ostatni porównał kupno roszczeń do gry w "totolotka".
 • Kamienice w Warszawie
  7
  4
  Jeśli ktoś kupił kamienicę wartą 2 mln zł i wyrugował z niej lokatorów, to kamienica ta była warta już 4 mln zł. I to wszystko nawet bez stuknięcia młotkiem.
 • Pracownik budowlany
  2
  Rynek budowlany jest dopiero przed prawdziwym boomem - powiedział PAP dyrektor generalny HRE Think Tank Michał Cebula. To oznacza, że popyt na rynku budowlanym będzie się zwiększał, co przełoży się na wzrost cen.
 • Rafał Brzozowski w "Kole Fortuny"

  Rafał Brzozowski w aucie śpiewa hit Eiffel 65 "Blue". Internauci bezlitośni [WIDEO]

 • Popek w szpitalu

  Popek trafił do szpitala: Nie ukrywam, że trochę się martwię. Trzymajcie za mnie kciuki

 • Alicja Resich-Modlińska

  Resich-Modlińska o odejściu z TVP: Nie chcę być identyfikowana z jakąkolwiek upartyjnioną telewizją

Zobacz więcej