• Adele
  2
  3
  Adele zakupiła posiadłość za 4 miliony funtów. Gwiazda zapragnęła zamieszkać z daleka od celebryckiego świata. Postawiła na XVIII-wieczny dom w angielskim East Grinstead. 
 • Styl industrialny
  1
  Dom Katarzyny Pietraszek i Roberta Świstaka jest pełen betonu i stali. Dlaczego właściciele zdecydowali się na styl industrialny i jak udało im sprawić, by był przytulny? Sprawdziła to Katarzyna Jaroszyńska z "Dzień Dobry TVN".
 • Nowa Rotunda - wizualizacja1 -gowinsiuta
  6
  W przyszłym tygodniu zacznie się demontaż warszawskiej Rotundy pod okiem zespołu utworzonego przez konserwatora zabytków i właściciela budynku - poinformował stołeczny konserwator zabytków Michał Krasucki. Być może przy budowie nowej Rotundy zostaną wykorzystane elementy oryginalnej konstrukcji.
 • 7
  Jak Maja Popielarska ocenia zmiany, które zaszły w ogrodach Polaków w ostatnich latach? "Zmiany w postrzeganiu ogrodów są ogromne. Zaczynamy szanować przestrzeń. Zagospodarowana przestrzeń potrafi podnieść wartość nieruchomości nawet o 30 proc." - powiedziała dziennikarka.
 • Elektrownia/Paweł Augustyniak Fotografia
  3
  XIX-wieczne niszczejące budynki przypominają o dawnej przemysłowej potędze Łodzi. Jak dziś wyglądają?
 • 1
  Zazwyczaj jest mały mały, wąski i ciemny. Często bywa zagracony. Jak urządzić przedpokój, by pierwsze wrażenie po otwarciu drzwi do mieszkania było doskonałe? Na to pytanie odpowiedziała w "Dzień Dobry TVN" blogerka Beata Lipov.
 • Rodzina w nowym mieszkaniu
  2
  Przeciętne mieszkanie deweloperskie zmalało w ostatnich siedmiu latach o blisko 8 metrów kwadratowych, czyli kupujący wydali o 85 tys. zł mniej - informują analitycy Open Finance.
 • Starszy mężczyza pod opieką pielęgniarki
  1
  8
  Dane mówią same za siebie, polskie społeczeństwo się starzeje. Obecnie 20 proc. wszystkich Polaków to właśnie seniorzy, a w ciągu najbliższych lat liczba grupa ta będzie stanowiła aż 33 proc. obywateli. W 2050 roku osób w wieku poprodukcyjnym (kobiety 60+, mężczyźni 65+) będzie więcej niż 25-latków. Prognozy powinny być drogowskazem dla deweloperów, ponieważ wkrótce może to być najważniejsza grupa docelowa na rynku mieszkaniowym.
 • mieszkanie1
  2
  Zakup wymarzonego M to nie lada wyzwanie. Jedna z najważniejszych decyzji podejmowanych w życiu powinna być przemyślana, aby uniknąć problemów w przyszłości. Gdy już wiemy, czego oczekujemy, mamy jasno sprecyzowane wymagania, pozostaje wybór dewelopera. Podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę przy sprawdzaniu informacji na jego temat.jak
 • dłonie ręce mycie łazienka
  1
  Jak zmienić styl łazienki dodatkami? Ekspert od urządzania wnętrz Ewa Mierzejewska pokazała w "Dzień Dobry TVN" praktyczne gadżety łazienkowe. Co jest teraz modne?
 • mieszkanie
  5
  21
  Kandydatów było siedmiu. Posadzili nas pod ścianą koło meblościanki. Byłem czwarty w kolejce, a i tak czekałem trzy godziny. Nie cackali się, od razu zaczęli pytać: Palisz? Pijesz? Imprezujesz? Wiedziałem, że jedno nieodpowiednie „tak” lub „nie” może zaprzepaścić moje szanse. A chodziło przecież tylko o wynajęcie mieszkania
 • Warszawa
  5
  2
  Zawiadomienie o podejrzeniu korupcji i niedopełnienia obowiązków przez urzędników stołecznego ratusza przy reprywatyzacji działek m.in. w obrębie Placu Defilad skierowało Centralne Biuro Antykorupcyjne do Prokuratury Okręgowej w Warszawie.