• ~Tom
    (2013-10-26 12:20)
    Richard Branson jest tylko bardzo bogaty, a czy ekscentryczny? Dla niektorych moze, ale dla wiekszosci nie. On jest najbardziej normalnym z superbogatych ludzi, a ze ma to co ma nie robi go ekscentrycznym tylko obrzydliwie bogatym.
  • ~Gusiek460
    (2013-10-26 10:01)
    Nie *********** ludzi. Pokażcie jak naprawdę mieszka zwykły mieszkaniec naszego kraju. I dlaczego jest bezrobotny, dlaczego po latach pracy za emeryturę, którą dostaje nie może utrzymać się na jego (kraju) powierzchni ? I kiedy wreszcie ten winny, za to zostanie ukarany?
  • ~EGZORCYSTA
    (2013-10-26 18:17)
    @~Polak z Norwegii2013-10-26 17:41
    1) Jeśli faktycznie żyjesz w Norwegii, to za przeproszeniem odpie**** się od Polski, bo nie ma prawa aby się pouczać NAS tu mieszkających.
    2) Większy problem w "strzyżeniu" stanowi okupant w postaci armii watykańczyków (zboczków), któremu oddajemy nasze ciężko zarobione podatki.
    Okupant wspierany przez PiSdzielców na czele z prezesem, który ma krew na rekach 96 osób, poprzez narzucanie swojej woli bratu przez telefon.
  • ~Zgredek
    (2013-11-02 18:20)
    do ~Polak z Norwegii2013-10-26 17:41 - wracaj do kraju, bo nie wiesz kto nas strzyże. Informuje - agenci Watykanu, NATO, wojna w Afganistanie, Sejm i Senat, tam są dopiero przekręty, PiS, PO, SLD, PSL - ci to są dobrzy w te klocki. Wymiar sprawiedliwości /sędziowie i prokuratorzy dobrą kasę biorą i dobrze się opieprzają a SN teraz nieźle pogrywa, bo 78 prezesów straciło swe fotele/, w ministerstwach też dobrze mają. Bruksela też chyba jakąś składkę bierze, a nasi na miejscu robią niezłe kanty z kasą z Brukseli a Pan tylko PO widzisz - coś Pan taki niedowidzący w tej Norwegii?.
  • ~adam
    (2013-10-26 09:20)
    Bransonowi będzie szczególnie ciężko rozstać się z tym światem
  • ~EGZORCYSTA
    (2013-10-26 10:14)
    @~Gusiek4602013-10-26 10:01
    - nie pie...ol Gusiek!
    Lepiej odpowiedz dlaczego ja na przeciętnym osiedlu blokowisk w biednej Łodzi nie ma gdzie zaparkować swego auta, bo wszystkie ulice są obstawione brykami ztego tysiąclecia (czyli maks. 12 letnie) a nie złomami jak 7 lat temu lub jednym maluchem 20 lat temu???
  • ~Czesław
    (2017-03-30 09:24)
    Czy Polacy mają również szansę stać się wpływowymi i bogatym społeczeństwem ..? Retoryczne...
  • ~Karina
    (2017-03-30 09:21)
    Widzę Rajski ogród .
  • ~Polak z Norwegii
    (2013-10-26 17:41)
    Rodacy,
    jak czytam Wasze wyPOwiedzi, to widac, ze zajmujecie sie komentowaniem Bzdet, ktore sa tu tylko po to, zeby Was prowokowac i odwracac uwage od istotnych rzeczy, takich jak np haniebna .rola Rudego Obcego Zapszanca i jego Obcej SkorumPOwanej Bandy, ktora Was strzyze... :))
  • ~opiniax
    (2013-10-26 15:15)
    Branson bogaty?...no dla mnie to oczywiste bo ja to biedny.Zapytajcie rodzine Rotschild ile maja kasy i zrozumcie ze oni moga kupic nawet kontynent jesliby byl na sprzedaz! To dopiero bogactwo. Bransonow sa setki tysiecy na swiecie...