Ustawę pisano na szybko i teraz jest problem. Nie sprzedasz łatwo domu na działce z drzewami

| Aktualizacja:

Ustawodawca znowu zrobił niedźwiedzią przysługę właścicielom nieruchomości. Po problemach z gruntami rolnymi blady strach padł na tych, którzy postawili domy na zalesionych działkach.

wróć do artykułu
  • ~MOZ
    (2016-05-12 09:37)
    A u mnie w bloku na balkonie rośnie jałowiec i mech i co ? Lasy Państwowe kupią cały blok ?. Bzdury piszecie. Artykuł to jest oczywiście przykrywka - temat zastępczy do raportu o rządzie złoto -mercedesowej koalicji.
  • ~Przemo
    (2016-05-12 12:13)
    można ewentualnie dokonać podziału geodezyjnego działki na dwie oddzielne jeśli jest fragment terenu z zapisem "ls...."
  • ~arra
    (2016-05-12 12:59)
    PiS-uary wszystko potrafią skopać :(
  • ~ja
    (2016-05-12 16:54)
    Wychodzi na to ,że każda ustawa przygotowana przez ten rząd jest stworzona przeciwko społeczeństwu , konkretnie przeciwko wszystkim oprócz kleru i innych związkow wyznaniowych. To zaczyna robić się chore.
  • ~Tyle
    (2016-05-14 04:33)
    PiS to dno, jaj ludzi zdenerwuje to jak wyjdą Ba ulicę to nie odejdą do czasu kapitulacji Jarka i jego bandy, przepisy to okradanie ludzi, wtracanie się do własności prywatnej -kiedyś za to bekną
  • ~ausie1inc
    (2016-05-17 15:39)
    I czemu sie dziwic?Tym, ze po raz kolejny polskie panstwo okazuje sie durne? Czy tym ze przepisy nie sa takie durne, bo dzieki nim znajomi znajomych z wladzy beda mogli zarobic ogromne pieniadze na kupowaniu takich zasiesionych gruntow i sprzedazy juz nie zalesionych? Dla kazdego polskiego rzadu Polacy to durnie - i te rzady maja racje bo tylko kompletni durnie mogli wybrac takie rzady.
  • ~Macisław Płatow
    (2016-05-17 18:15)
    Uznanie dla ustawodawcy.Koniec z Daczami na terenach,gruntach leśnych.Na takich gruntach to tylko leśniczówki.
  • ~prof Przestań Fanzolić
    (2016-05-18 00:51)
    A tam nie sprzedasz , kościół wszystko kupi za złotówkę .!
  • ~do szkoły
    (2016-06-07 19:06)
    450 m2 to przecież 0,045 ha ,a więc ponizej 0,1 ha. Ktos czegoś nie policzył, albo nie uważał na lekcjach matematyki. 1 ha to przecież az 10 000 m2
  • ~niko
    (2016-06-07 20:41)
    przestańcie manipulować i straszyć. W tytule "....domu na działce z drzewami...." oraz fotka "Dom na działce wśród drzew" tyle że owocowych, podczas gdy chodzi o działki leśne. Działki ledwie kupione i już chcecie sprzedawać? Dobrze że obudziliście się z ręką w nocniku. A miała być łatwa kasa.
  • ~myszka miki
    (2016-06-08 04:15)
    A co prezesa obchodza wlasciciele dzialek? Sam nic nie ma, to dlaczego inni maja miec. Nowa ustawa "pisana na kolanie ? Wszystkie ustawy pisane byly na kolanie. Ktos nie pomyslal o skutkach nowych przepisach? Prosze nie wymagac cudow. Ci co pisali z pewnoscia nie mysleli no bo po co?Jaki bedzie efekt tego burdelu prawnego? Zarobia ci, ktorzy maja uklady w nowej wladzy. Jak zwykle.
  • ~x ten co zawsze
    (2016-06-10 08:44)
    Przecież ta ustawa była stworzona celowo, po to, żeby ludzi okraść.. Najbardziej korupcyjne posunięcie Sejmu. Działki leśnej (ciekawe jaka jest definicja działki leśnej) nie sprzeda się na wolnym rynku, tylko lasom państwowym za cenę jaką sami wyznaczą. Prosta droga do korupcji. Cwany leśnik będzie mia waszą działke za pół ceny.
  • ~macak
    (2016-07-16 19:07)
    Sprzedaż pisze się przez "ż" a nie "sz"

Może zainteresować Cię też: