Podatek wymyślony przez PiS uderza w rynek nieruchomości. Rodzina może kupić o 17 metrów mniej

| Aktualizacja:

Podatek bankowy utrudnił dostęp do własnych "czterech kątów". O mieszkaniowy kredyt jest dziś bowiem trudniej niż przed rokiem, a sam dług jest droższy – wynika z danych zebranych przez Lion’s Bank.

wróć do artykułu
  • ~taaaaa
    (2016-03-17 16:27)
    Publikujecie informację marketingową, którą dostaliście od bankowych lobbystów. To ci lobbyści twierdzą, że mniejsza zdolność kredytowa jest wynikiem działania PiS, czy też jest to wymysł jakiegoś pismaka z waszej redakcji? Jeśli już tak twierdzicie, byłoby należałoby podać podstawę takiego oskarżenia. Rok temu też zdolność kredytowa spadła, tak samo jak i dwa lata temu. Czyżby więc już 2 lata temu banki były pewne, że PiS przejmie władzę i wprowadzi podatek bankowy? Czy naprawdę nie stać was na porządne analizy, tylko powtarzanie banałów wymyślonych przez PR banków?
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2016-03-17 16:41)
    Może Mi ktoś wyjaśni ,dlaczego Banki na tzw.Zachodzie płacą o wiele większe podatki niż w Polsce i niema larum. Będąc na miejscu Rządu postawił bym warunek 25% podatku ,albo wypierdalać z Polski.
  • ~Fruzia
    (2016-03-17 16:42)
    dobra zmiana.....polacy produkujcie bachory dostaniecie po 5 stów....kupicie sobie ziemiankę...
  • ~JJ
    (2016-03-17 16:44)
    Teraz dodadzą 500 podatków, żeby sfinansować 500+. A dlaczego podnieśli płacę policji - to w razie buntu Polaków.
  • ~Demaskator
    (2016-03-17 16:45)
    Żałosne ataki na PIS, rzygam tym. A co z kasami budowlanymi? Tanimi mieszkaniami na wynajem? To priorytet min. infrastruktury i budownictwa. O tym der dziennik nie napisze tylko skargi bankierów że zarobią nie 77 mld tylko 75 mld zł. Ojojoj
  • ~RG
    (2016-03-17 16:55)
    19% wyborców zdecydowało że rządzi nami naczelnik psychopata świrosław polskęzbaw ze swoją sektą. Niech to będzie nauczka na przyszłość dla tych wyborców którzy nie poszli na wybory. Kacze g.wno będziemy sprzątać przez wiele lat
  • ~wPiSdu
    (2016-03-17 16:56)
    spoko albowiem ciemny lud smoleński wszystko kupi
  • ~femin
    (2016-03-17 16:59)
    halo der dzienniku napisz o kasach budowlanych które wprowadza PIS, zamiast robić czarną propagandę
  • ~góral
    (2016-03-17 17:08)
    co to za pitolenie? To pójdzie do kas budowlano-pozyczkowych i kupi sobie 17 m więcej
  • ~Gosc
    (2016-03-17 18:27)
    Niejaki Petru i Balcerowicz znowu straszą,nawet jak będzie mniejsze to własne i nie na pożyczce lichwiarskiej. I tak szukają i tak szaleją ,do czego by się przyczepić i postraszyć. Dobrze że większość młodych nie daje się już straszyć.
  • ~Zoja
    (2016-03-17 18:32)
    Chyba piszą o Deutsche Banku który jest na krawędzi wypłacalności jak podają media. Banksterzy mogą w ogóle zamknąć swoje banki bo w Polsce ludzie zmądrzeli i kończy im się oszustwo z kredytami tzw frankowymi.Co mogli wyprowadzili z Polski 10 lat razy 15 miliardów zysków z przekrętów.Teraz jak przyjdzie im jeszcze oddać to, co maja wpisane na papierze w związku z przekrętami walutowymi ,gdzie saldo powiększyło sie im 2 razy w związku ze spekulacyjnym kursem franka i co zagrabili od ludzi to będzie typowy armagedon 100 razy silniejszy niż AmberGold.Z tymi mieszkaniami to jest niedobra wiadomość dla Jakubika Prezesa KNF bo ten to typowy kolekcjoner mieszkań w Warszawie ma ich już chyba kilkanaście.
  • ~mylny tytuł
    (2016-03-23 08:04)
    To banki uderzają w Polaków, a nie PiS! Pazerne banki i ich prezesi!
  • ~SYLVEK
    (2016-03-30 09:34)
    Juz durniejszych wypocin o dobroczyncach banksterskich nie dalo sie napisac . i oczywiscie najwieksze obawy o klientow .

Może zainteresować Cię też: