Lemingrad na sprzedaż. Wielka ucieczka z Wilanowa

| Aktualizacja:

Niemal co czwarty właściciel mieszkania w Wilanowie chce je sprzedać. Odsetek chętnych do pozbycia się lokum w Rembertowie i Wawrze jest sześciokrotnie niższy. Zróżnicowanie tej statystyki w poszczególnych dzielnicach stolicy jest bardzo duże.

wróć do artykułu
  • ~taka prawda
    (2015-02-10 21:56)
    A kto moze ten wiezdza z tego skorumpowanego kraju.Bo za granicami Polski choc na "zmywaku" pracuje ,ale starz do pierwszego i ma spokojne zycie ,nie musi patrzec jak "sitwa" PO & PSL sie dorabia na przecietnym Polaku.
  • ~just me
    (2015-03-11 17:30)
    Tam się po prostu duzo buduje i stąd jest trochę mieszkań do kupienia.
    1. Obwodnica Południowa nie przechodzi przez środek, ale obok. Mozna sprawdzić w planach.
    2. Ceny wcale nie jest już takie wysokie.
    3. A mieszkańców jest więcej, a nie mniej. To widać na ulicach, po listach na wyborach.
    Widać, że większość z Was nigdy tam nawet nie była. Ale pisać każdy może :)
  • ~hiiihii
    (2015-02-10 20:50)
    @~m3 2015-02-10 20:35
    Apartament☺ M3 25 m2 pękam ze śmiechu. tyle ma moja kuchnia.
    Bulionerzy osieroceni przez prezydĘta eŁropy.
  • ~Jan
    (2015-02-10 22:03)
    czyzby lemingi sie obrazily na tych co na nich glosowali i spieprzaja z dzielnicy?
  • ~just me
    (2015-02-11 00:07)
    Na osiedlu bardzo dużo się buduje, a deweloperzy wystawiają w serwisach pojedyncze mieszkania. Ot i cala statystyka.
  • ~LOL
    (2015-02-13 13:59)
    Ale ceny takie, że taniej wychodzi kupić dom z basenem na Teneryfie, jak mieszkanie w "apartamentowcu"...
  • ~adf
    (2015-02-10 19:25)
    Wszyscy opuszczają tuskoland za chlebem za ryżym ciągną tysiące lemingów półgłupkowatych
  • ~Omega
    (2016-01-18 01:05)
    Może i uwierzyłbym w te "newsy" gdybym tam nie wybrał się i osobiście zobaczył jak ostatnio cała masa różnych inwestycji deweloperskich ruszyła. Czy miałoby to sens, gdyby aż tyle mieszkań stało niesprzedanych? Osiedle się ostatnio megadynamicznie rozwija. Ktoś bzdury w komentarzach pisze, obwodnica pójdzie po obrzeżach miasteczka od południa, a tereny zalewowe są kilka kilometrów na wschód od miasteczka, przy Wiśle, na Zawadach.
  • ~m3
    (2015-02-10 20:35)
    Od kuzyna nikt nie chce od lat kupić mieszkania, bo okna wychodzą na wyciskarkę do cytryn.
  • ~aw
    (2015-02-10 21:46)
    POmyje wmówiły lemingom że jak zagłosują na POkraki to doszlusują do" elyty" a te cymbały ze słomą w filcakach uwierzył że kredyt na 30 lat i ciepła woda to szczyt
  • ~Ale jaja
    (2017-10-07 10:35)
    W liczbach bezwzględnych największy zasób mieszkaniowy jest na Mokotowie. Na sprzedaż wystawiono tam 127 tys. lokali. I nic dziwnego, bo to największa i najludniejsza dzielnica miasta", mieszka w niej 219 tys. mieszkańców,To na sprzedaż wystawiono chyba wszystkie mieszkania!!!
  • ~czytacz
    (2015-03-11 10:58)
    Żadna z w/w lokalizacji mnie nie interesuje
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-10 20:39)
    "Niemal co czwarty właściciel mieszkania w Wilanowie..."
    Zaraz tam właściciel☺ Właścicielem jest bank.
    Lemingi-wracać na wiochę, ciągnąc za sobą dług,w eŁropejskiej walucie.
    Szwagry z kłonicami w łapach sprawią wam serdeczne "powitanie"
    Jakoś nie mogę powstrzymać się od śmiechu. Taki wredzizna jestem.
    Osiołki-I skończyło się rumakowanie!
    Jak powiedział osioł do Shreka
  • ~And192
    (2015-02-11 14:39)
    Pewnie głównym powodem jest fakt kupowania tam mieszkań przez ludzi majętnych, wyłącznie po to aby zainwestować nadwyżkę finansową a teraz przyszła pora odsprzedać z zyskiem. Ale dla zwykłych ludzi są co najmniej trzy powody wyzbywania się tam mieszkań: oddalenie od metra (którym cieszą się mieszkańcy Ursynowa), planowane przeprowadzenie przez sam środek Lemingradu Południowej Obwodnicy Warszawy, wiążące się z wieloletnim rozbabraniem tego terenu oraz fakt, że osiedla te leżą na terenie hipotetycznie zalewowym Wisły i są dodatkowo zagrożone przez Potok Służewiecki.
  • ~krosiek
    (2015-04-30 11:17)
    Wystarczy zerknąć na ceny w JARTOM. Kiedy po raz ostatni hale magazynowe były możliwe do przejęcia za tak małe pieniądze? No właśnie. Wszystkie warszawskie nieruchomości cenowo poleciały na łeb i szyję - to okres na inwestycje.
  • ~Polska POmatolska
    (2015-02-11 00:34)
    Kończy sie lemingom hossa!
  • ~heliot
    (2015-02-11 08:28)
    Nie ma takiego kraju w Unii Europejskiej żeby pracownik za swoją pensję nie mógł utrzymać rodziny !!! z Polski te psudoelyty zrobiły zagłębie biedy,głodnych dzieci i taniej siły roboczej!!!
  • ~baz
    (2015-02-10 22:49)
    Lermingrad to cała Warszawa, skoro kolejny raz wybrali tę chazarską chytrą babę.
  • ~BUhahahaha
    (2015-02-10 20:13)
    a co tu się dziwić skoro nawet TU$K, guru lemingów ewakuował się za korytem do Beneluxu !
  • ~Uff
    (2015-02-10 20:10)
    ... ale wy jesteście głupi! Przecież to Rosjanie sprzedają bo brak im kasy. Zainwestowali a teraz chcą sprzedać z zyskiem i nie ma co się dziwić skoro rubel ostro pikuje.

Może zainteresować Cię też: