Lemingrad na sprzedaż. Wielka ucieczka z Wilanowa

| Aktualizacja:

Niemal co czwarty właściciel mieszkania w Wilanowie chce je sprzedać. Odsetek chętnych do pozbycia się lokum w Rembertowie i Wawrze jest sześciokrotnie niższy. Zróżnicowanie tej statystyki w poszczególnych dzielnicach stolicy jest bardzo duże.

wróć do artykułu
  • ~leming
    (2015-02-10 18:27)
    co niedzielne pielgrzymki zakłócają spokój ale to dopiero początek ,jak skończą budowę dzwony będą biły od 6 rano co godzinę do 22 i gdzie tu odpocząć uciekam na wieś
  • ~warszawiak
    (2015-02-10 19:12)
    Wilanow i Ursynow , klechy porobily parafie i terroryzuja mieszkancow !!!
  • ~klm
    (2015-02-10 19:13)
    oj, ojejku...platformerskim słoikom PO fiasku bredni o donaldowej Zielonej Wyspie nakrętki się POluzowały...ale was sepleniasty rudzielec wydmuchał.
  • ~adf
    (2015-02-10 19:25)
    Wszyscy opuszczają tuskoland za chlebem za ryżym ciągną tysiące lemingów półgłupkowatych
  • ~Na ile miliardow PO przekrecilo Polske?
    (2015-02-10 19:39)
    Propagandowy czar pryska wiec i "zielona wyspa" sie wyludnia z pierwszym sekretarzem Donaldem na czele co to ciepla synekure dostal w nagrode za 8 lat mamienia latwowiernej, naiwnej i strachliwej czesci spoleczenstwa. Teraz reszta POkretasow sie zmywa, zwlaszcza ci ktorych w rogi inni kolesie z PO walneli. "Kreska u Szwajcara" pewnie tez swoje zrobila.
  • ~,,,,
    (2015-02-10 19:40)
    127 tys lokali do sprzedania na Mokotowie? Na 219 tys mieszkańców? To co ,co drugi chce sprzedać ?
  • ~owczy pęd lemingów
    (2015-02-10 19:48)
    Bo w Wilanowie mieszkają najgłupsze lemingi w całej Polsce , to enklawa
  • ~Uff
    (2015-02-10 20:10)
    ... ale wy jesteście głupi! Przecież to Rosjanie sprzedają bo brak im kasy. Zainwestowali a teraz chcą sprzedać z zyskiem i nie ma co się dziwić skoro rubel ostro pikuje.
  • ~BUhahahaha
    (2015-02-10 20:13)
    a co tu się dziwić skoro nawet TU$K, guru lemingów ewakuował się za korytem do Beneluxu !
  • ~m3
    (2015-02-10 20:35)
    Od kuzyna nikt nie chce od lat kupić mieszkania, bo okna wychodzą na wyciskarkę do cytryn.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-10 20:39)
    "Niemal co czwarty właściciel mieszkania w Wilanowie..."
    Zaraz tam właściciel☺ Właścicielem jest bank.
    Lemingi-wracać na wiochę, ciągnąc za sobą dług,w eŁropejskiej walucie.
    Szwagry z kłonicami w łapach sprawią wam serdeczne "powitanie"
    Jakoś nie mogę powstrzymać się od śmiechu. Taki wredzizna jestem.
    Osiołki-I skończyło się rumakowanie!
    Jak powiedział osioł do Shreka
  • ~hiiihii
    (2015-02-10 20:50)
    @~m3 2015-02-10 20:35
    Apartament☺ M3 25 m2 pękam ze śmiechu. tyle ma moja kuchnia.
    Bulionerzy osieroceni przez prezydĘta eŁropy.
  • ~aw
    (2015-02-10 21:46)
    POmyje wmówiły lemingom że jak zagłosują na POkraki to doszlusują do" elyty" a te cymbały ze słomą w filcakach uwierzył że kredyt na 30 lat i ciepła woda to szczyt
  • ~taka prawda
    (2015-02-10 21:56)
    A kto moze ten wiezdza z tego skorumpowanego kraju.Bo za granicami Polski choc na "zmywaku" pracuje ,ale starz do pierwszego i ma spokojne zycie ,nie musi patrzec jak "sitwa" PO & PSL sie dorabia na przecietnym Polaku.
  • ~Jan
    (2015-02-10 22:03)
    czyzby lemingi sie obrazily na tych co na nich glosowali i spieprzaja z dzielnicy?
  • ~baz
    (2015-02-10 22:49)
    Lermingrad to cała Warszawa, skoro kolejny raz wybrali tę chazarską chytrą babę.
  • ~just me
    (2015-02-11 00:07)
    Na osiedlu bardzo dużo się buduje, a deweloperzy wystawiają w serwisach pojedyncze mieszkania. Ot i cala statystyka.
  • ~Polska POmatolska
    (2015-02-11 00:34)
    Kończy sie lemingom hossa!
  • ~007
    (2015-02-11 06:02)
    Rabunkowy odpływ Polaków za chlebem w wieku produkcyjnym zmniejsza popyt na rynku nieruchomości co stało się już trwałym elementem demograficznym Polski. Ludzie zrzeszeni w organizacji nazwanej PO i PSL doprowadzili na życzenie międzynarodowej hołoty do upadku polską strukturę narodową.
  • ~heliot
    (2015-02-11 08:28)
    Nie ma takiego kraju w Unii Europejskiej żeby pracownik za swoją pensję nie mógł utrzymać rodziny !!! z Polski te psudoelyty zrobiły zagłębie biedy,głodnych dzieci i taniej siły roboczej!!!

Może zainteresować Cię też: