Nowy sposób na tanie mieszkanie. Kup za grosze na licytacji komorniczej

| Aktualizacja:

Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych można zarobić, kupując lokal na licytacji komorniczej. Na rynku łakomych kąsków dla inwestorów nie brakuje.

wróć do artykułu
  • ~oll
    (2013-12-04 12:03)
    "Konieczne w takich przypadkach są m.in. wiedza prawnicza" to jest Polska! jeżeli tak wygląda zabezpieczenie klienta przed stratami z udziało w aukcji komorniczej to pozdrawiam Polske i Polaków. banda idiotów.
  • ~mała
    (2013-12-04 14:57)
    Nigdy bym tego nie zrobiła. NIGDY! Są to często mieszkania zabierane ludziom , którzy niczego złego nie zrobili.Gdyby im zapewniono pracę i dobrego adwokata , to często należałoby im właśnie zwrócić zagrabione pieniądze.
  • ~Mati
    (2013-12-04 14:58)
    Tylko hieny cmentarne kupują z takich licytacji!
  • ~zenta
    (2013-12-04 17:51)
    Nawet mając duże pieniądze nigdy nie kupiłabym mieszkania z licytacji komorniczej. Za tym na ogół zawsze kryje się czyjaś wielka tragedia, nie zawsze z wyłącznej winy dłużnika. Niektórym dłużnikom wystarczyłoby po ludzku pomóc, a nie jeszcze dobijać i do końca ograbiać.
  • ~Taaka prawda
    (2013-12-04 19:38)
    re ~zenta2013-12-04 17:51

    to prawda .Najczęściej to są ludzie uczciwi ,którzy mają pecha .Ci nieuczciwi to na ogół potrafią się zabezpieczyć przed utratą dachu nad głową.
    A co do tych co kupują mieszkania na licytacji to zazwyczaj zawodowcy ,co na tym się specjalnie bogacą.
    Właśnie hieny
  • ~z.j.
    (2013-12-04 20:47)
    aukcje komornicze to zerowanie na spoleczestwie z wyjatkie spekulatow...
  • ~olo
    (2013-12-05 08:03)
    Złodzieje *********** To celowe działania mające na celu okradzenie ludzi z ich prywatnego majątku tak samo jak prywatyzacja to było masowe grabienie majatku narodowego. Trzeba by jak najszybciej PiS doszedł do władzy bo zostaniemy wszyscy okradzeni przez garstkę śmieci komuszych co mają układy od poprzedniego systemu.
  • ~eko
    (2013-12-05 17:42)
    u nas przynajmniej te mieszkania są zwykle w nie najlepszej lokalizacji. też się nad tym zastanawialiśmy ale doszliśmy do wniosku że lepiej będzie jednak wziąć kredyt, zwłaszcza że do końca roku można brać na 100 % wartości. w bankach nie było czego szukać więc poszliśmy do skoku chmielewskiego i sprawa załatwiona :)
  • ~`
    (2013-12-06 18:52)
    No i PO. POwodzenia przy kupnie nowego mieszkania w PO.
  • ~obywatel
    (2013-12-08 10:57)
    No prosze-mieszkania po okazyjnych cenach, A NASZ "BIEDNY" plemiel MIESZKA W OBSKURNYM BLOKU- ODRAPANYM PRZEZ KULE [wojenne!!! moze nawet trotyl na scianach sie utrzymal???],ciagnie od piwnicy. CZYZBY NIE STAC NA KUPNO LEPSZEGO??? Swoja droga,jakim trzeba byc leniem,zeby tego nie zlikwidowac I taka wiadomosc podac. LICZY NA CZYN PIERWSZOMAJOWY???
  • ~zuza
    (2013-12-09 19:05)
    trzeba byc wyjatkowa kanalia zeby kupowac takie mieszkania.Nie zycze tym osobom nic dobrego po tym wyjatkowo tanim zakupie.
  • ~highlander
    (2013-12-10 12:15)
    Człowieku, który napisałeś ten żenujący artykuł - puknij się w pusty łeb!
    Nawet tobie nie życzę, żeby zlicytowano w ten sposób Twoje mieszkanie...
  • ~TOSIA
    (2013-12-18 15:25)
    Okazja lakomy kasek a za tym wszystkim kryja sie ludzkie dramaty.Panowie dziennikarze myslcie co piszecie to zwykly bandytyzm a nie zadna okazja.Tym kupujacym zycze zeby nigdy spokoju w tych "okazyjnych" mieszkaniach nie zaznali.
  • ~trist
    (2014-01-22 17:26)
    Okazja dla żerujących hien podobnych do komorników, którzy często postępują bezlitośnie. Tak, jakby nie istniało żadne prawo poza ich prawem. Nie mówiąc już o zwykłym zrozumieniu sytuacji dłużnika tracącego dorobek życia. Bo różne są sytuacje życiowe. Często to ofiary tzw. parabanków lub pożyczek prywatnych na wielki procent. Kiedyś za coś takiego po prostu szło się do ciupy, teraz "wolnoć Tomku w swoim domku". To jest chore, ale co to obchodzi naszych decydentów? Oni już mają zabezpieczenie. Jak w ogóle można polecać takie "okazje"?
  • ~-marek
    (2014-01-30 23:47)
    `Oczym wy wszyscy piszecie to juz nie komuna co wam na tacy dawali teraz juz jest inaczej nie myslisz i chcesz lawirowac kosztem obywateli to trudno sie mowi dlugi trzeba splacac nie to komornik cie wyreczy Czemu zwalacie na kupujacych maja kase to kupuja ich prawo ze zarobia taki jest biznes
  • ~Rodzynek
    (2014-02-04 10:29)
    Mi udało się znaleźć bardzo fajny poradnik dotyczący zakupu mieszkania z licytacji komorniczej: http://e-prawnik.pl/artykuly/postepowanie-przed-sadem/krotki-poradnik-dla-kupujacego-mieszkanie-z-licytacji.html
  • ~Jan
    (2015-11-22 15:57)
    Autor opisuje BZDURY i tyle... wystarczy przyjrzeć się tematowi bliżej aby dostrzec ile zagrożeń się z tym wiąże! To nie jest łatwe, a wpłacenie pieniędzy z terminem wejścia na mieszkanie często oscyluje w granicy 1 roku - z reguły trwa to dłużej! Jeżeli lokator jest cwany, albo jest nim kobieta z dziećmi niepełnoletnimi - poczekacie do ich pełnoletności.
    DO AUTORA: proszę przestać wypisywać bzdury i powielać artykuły - nie jesteście szczerzy z ludźmi przez co zakłamujecie obraz co może prowadzić nawet do ich bankructwa.
  • ~serce czlowieka
    (2016-11-10 00:49)
    Nie zbudujesz swojego szczęścia na cudzym nieszczęściu....

Może zainteresować Cię też: