• mieszkanie
  2
  3
  Większość kupujących swoją przygodę z nabyciem przyszłego mieszkania lub domu rozpoczyna od dokładnego przeszukania serwisów ogłoszeniowych. A tam pośrednicy nieruchomości dwoją się i troją, by przyciągnąć zainteresowanych, korzystając z różnych sztuczek marketingowych.
 • Złota 44
  Choć w Warszawie jest dziś 100 projektów mieszkaniowych, których nazwa sugeruje, że należą do najwyższego segmentu rynku, to apartamenty i apartamenty luksusowe stanowią zaledwie 5 proc. oferty wśród nowych lokali w stolicy – wynika z najnowszych danych firmy Reas.
 • mieszkanie
  2
  Wszystkie wiarygodne źródła danych wskazują na wzrost cen polskich mieszkań. Ten wzrostowy trend można określić jako długotrwały, ponieważ rozpoczął się w 2013 roku.
 • mieszkanie
  1
  Nie każdy chce kupować nieruchomość współpracując z agencją nieruchomości. Może to wynikać z różnych powodów – być może spotkał się wcześniej z niekompetencją ze strony pośrednika i uznał, że sam zrobi to lepiej, a może nie chce po prostu płacić dodatkowej prowizji. Niezależnie od przyczyny, jedno jest pewne - zakup nieruchomości bez dodatkowego wsparcia ekspertów jest ryzykowne, zwłaszcza dla kogoś, kto znawcą tematu nie jest.
 • osiedle
  1
  Ilość czynników, jakie należy uwzględnić szukając nieruchomości na wynajem niejednego, zwłaszcza początkującego inwestora, może przyprawić o ból głowy. Najważniejszym jednak jest ten związany z odpowiedzią na pytanie, komu chcemy nasz lokal oferować– studentom, rodzinom czy może firmom.
 • Westernowe miasteczko
  1
  "Po co kupować dom, skoro można kupić całe miasto?" – pyta retorycznie CNN. I podaje, że sprzedaż trafiło "miasto duchów" w Kalifornii.
 • mieszkanie
  3
  20
  Ceny za metr kwadratowy mieszkań różnią się w zależności od miasta, dzielnicy, dewelopera, okolicy… Rozpiętość cenowa jest czasem ogromna – w jednym mieście potrafi sięgnąć kilku, czasem nawet kilkunastu tysięcy złotych na metrze kwadratowym. No właśnie! Co tak naprawdę sprawia, że różnice są tak znaczące? Może nie warto przepłacać i lepiej kupić taniej? A może lepiej dołożyć kilkanaście tysięcy, by zyskać lepszy komfort?
 • mieszkanie
  13
  25
  Galopada cen mieszkań rozkręca się. Średnia cena metra kwadratowego w największych miastach wzrosła w ostatnim roku o 8,5 proc., w części miast wzrost liczony jest w skali dwucyfrowej. To już hossa z prawdziwego zdarzenia.
 • Osiedle
  4
  5
  Kiedy poszukujemy mieszkania z rynku pierwotnego, konieczne jest sprawdzenie wiarygodności dewelopera. Decyzja o zakupie własnego "M" nie jest łatwa – choćby dlatego, że w grę wchodzą duże pieniądze. To istotne zwłaszcza w wypadku budynków będących w budowie. Jak upewnić się, że deweloper jest solidny?
 • małe mieszkanie
  5
  6
  Ceny mieszkań idą w górę, bo rosną koszty realizacji osiedli. Popyt jednak nie maleje, bo wzrastające stawki czynszu za wynajem przyciągają na rynek nieruchomości coraz większą liczbę inwestorów. 
 • osiedle
  1
  Czy na rynku deweloperskim zauważalne jest zjawisko spekulacyjnego zakupu mieszkań? Jak wielu kupujących planuje zarobić na odsprzedaży lokali lub praw do umowy w trakcie ich budowy? Czy deweloperzy umożliwiają cesję umowy w czasie realizacji projektu? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl. 
 • osiedle
  2
  10
  Dobra lokalizacja mieszkania jest równie ważna co samo mieszkanie. To ona potrafi znacząco podnieść lub obniżyć wartość nieruchomości - niezależnie, czy mowa o dużym apartamencie czy niewielkiej kawalerce.
 • Katarzyna i Małgorzata Tusk

  "Każda kobieta powinna tak wyglądać". Internautki zachwycone ciążowym stylem głosującej Kasi Tusk. FOTO

 • Joanna Krupa i Douglas Nunes

  Joanna Krupa pokazała nagranie ze swojego ślubu [WIDEO]

 • Edyta Górniak i Allan Krupa

  Jeszcze pasja, czy już fiksacja? Syn Edyty Górniak nie rozstaje się z wojskowymi ubraniami. FOTO

Zobacz więcej