• małe mieszkanie
  5
  3
  Ceny mieszkań idą w górę, bo rosną koszty realizacji osiedli. Popyt jednak nie maleje, bo wzrastające stawki czynszu za wynajem przyciągają na rynek nieruchomości coraz większą liczbę inwestorów. 
 • osiedle
  1
  Czy na rynku deweloperskim zauważalne jest zjawisko spekulacyjnego zakupu mieszkań? Jak wielu kupujących planuje zarobić na odsprzedaży lokali lub praw do umowy w trakcie ich budowy? Czy deweloperzy umożliwiają cesję umowy w czasie realizacji projektu? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl. 
 • osiedle
  2
  9
  Dobra lokalizacja mieszkania jest równie ważna co samo mieszkanie. To ona potrafi znacząco podnieść lub obniżyć wartość nieruchomości - niezależnie, czy mowa o dużym apartamencie czy niewielkiej kawalerce.
 • osiedle
  15
  1
  Ceny mieszkań rosną - w stosunku do ub. roku od 6 do 14 proc. - wynika z przedstawionego w czwartek raportu ekspertów Metrohouse i Expandera.
 • mieszkanie
  1
  W naszej polskiej rzeczywistości, kupno mieszkania jest poważną, podejmowaną na wiele lat decyzją. Choć coraz częściej i coraz chętniej mieszkania są kupowane także za gotówkę, często w celach inwestycyjnych, nadal większość tych zakupów dokonywana jest na kredyt. A kredyty mieszkaniowe to kredyty brane na wiele, czasem dziesiątków lat. Dlatego podejmując decyzję o zakupie mieszkania, bierzemy pod uwagę wiele czynników, z których lokalizacja i cena są kluczowe.
 • Wyspa
  2
  2
  Na sprzedaż wystawiono wyspę Stack Rock Fort – kosztuje mniej niż mieszkanie w Londynie, informuje Gazeta.pl. 
 • mieszkanie
  3
  Inwestycje w mieszkania na wynajem, to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów lokowania kapitału przez Polaków. Według raportu E-VALUER INDEX 2018 firmy Emmerson Evaluation, wyższe stopy zwrotu (ok. 5,3-5,5 proc.) w przypadku nowych mieszkań, łatwiej uzyskać w mniejszych miastach wojewódzkich niż w największych aglomeracjach (4,1-5,4 proc.).
 • mieszkanie
  2
  Porównania kosztów zakupu nowych mieszkań w największych polskich miastach, zwykle uwzględniają średnią cenę za 1 mkw. lokalu. Potencjalni klienci deweloperów, mogą być jednak zainteresowani innym podejściem do tematu związanego z kupnem lokum. Dlatego eksperci portalu RynekPierwotny.pl obliczyli wielkość nowego mieszkania, które w poszczególnych miastach można kupić za kredyt z pierwszą ratą wynoszącą 1000 zł lub 1500 zł.
 • osiedle
  1
  Które projekty mieszkaniowe przyciągają największą liczbę kupujących? Jakie mieszkania są w nich dostępne? Deweloperzy wskazują inwestycje, które cieszą się największym uznaniem klientów. Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl.
 • małe mieszkanie
  4
  6
  Dane Narodowego Banku Polskiego dla największego rynku mieszkaniowego w Polsce nie pozostawiają złudzeń: deweloperzy budują w Warszawie coraz więcej małych mieszkań, a i tak jest ich za mało.
 • mieszkanie
  3
  4
  Trwająca już piąty rok koniunkturalna prosperity na krajowym pierwotnym rynku mieszkaniowym, według powszechnej opinii napędzana jest głównie zakupami gotówkowo-inwestycyjnymi. Pytanie, czy w dalszym ciągu zakup mieszkania pod wynajem jest dobrym interesem, a sam rynek nie zbliża się do stanu nasycenia.
 • Mieszkanie
  3
  10
  Najem krótkoterminowy może przynieść dwukrotnie większe zyski niż tradycyjny - powiedział PAP dyrektor ds. rozwoju w e-bazanieruchomosci.pl Maciej Górka. Jego zdaniem w segmencie tradycyjnego wynajmowania mieszkań jest coraz większa konkurencja, co może wpływać na obniżki zysków.
 • Kuba Kawalec, wokalista Happysad

  Kuba Kawalec, wokalista Happysad: Nie jesteśmy już zespołem łatwym, lekkim i przyjemnym [ROZMOWA]

 • Próba generalna Wielkiej Defilady Niepodległości

  Czym pochwali się Wojsko Polskie? Oto przegląd sprzętu naszej armii

 • Tablet z otwartą stroną serwisu Snapchat

  Snapchat miał być drugim Facebookiem. Traci użytkowników i pieniądze

Zobacz więcej