• mieszkanie
  1
  2
  Przy podejmowaniu decyzji o wyborze mieszkania kierujemy się przede wszystkim jego ceną (67 proc.) oraz kosztami eksploatacji i utrzymania (60 proc.), jednak priorytetowe znaczenie ma także bezpieczeństwo miejsca zamieszkania. Co ciekawe, kwestie środowiskowe i ekologiczne są dla Polaków o wiele bardziej istotne, niż prestiżowa lokalizacja czy dodatkowe udogodnienia lokalu – wynika z badania SW Research przeprowadzonego na zlecenie kampanii "Gruntownie badamy zanim zamieszkamy".
 • Osiedle
  2
  W nowych osiedlach oferowanych jest coraz więcej lokali usługowych. Nie brakuje na nie chętnych, bo przynoszą większy dochód z najmu, niż mieszkania. 
 • mieszkanie
  3
  1
  Mieszkania deweloperskie nabywane są w większości za gotówkę, ale coraz więcej osób inwestuje także w nieruchomości na wynajem, kupując je na kredyt. 
 • Karolina Kaim
  Trzeba mieć blisko dwóch milionów złotych, aby kupić najmniejszy, czyli 55-metrowy apartament w budynku Cosmopolitan. Ale transakcje powyżej 6-7 mln zł również nie należą do rzadkości – przyznała Karolina Kaim, prezes Tacit Investment, do którego należy warszawski wieżowiec Cosmopolitan. Rozmowę w czasie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach przeprowadził Grzegorz Osiecki.
 • Klucze do własnego mieszkania
  1
  Trend wynajmu krótkoterminowego przyszedł do nas z zachodu, gdzie już od dawna cieszy się ogromną popularnością, a serwisy internetowe mu poświęcone zdobywają kolejnych użytkowników na całym świecie. To dobry sposób na osiągnięcie zysku z mieszkania, które nie jest użytkowane przez właścicieli, a mogłoby generować przychody i na siebie zarabiać, uważa Krystian Kowalik, prezes Homeprime.
 • Dom
  4
  O zakupie domu decyduje cały szereg czynników. Jedni wolą stare domy z duszą, inni nowoczesne wille, a jeszcze inni małe klimatyczne siedliska. Jakie domy cieszą się największym zainteresowaniem na rynku wtórnym i pierwotnym?
 • Mieszkanie
  3
  4
  Mieszkania o powierzchni do czterdziestu metrów kwadratowych sprzedają się deweloperom na pniu.
 • mieszkanie
  3
  7
  Właśnie podjąłeś decyzję o zakupie mieszkania – tego wymarzonego. Zabierasz się do przeglądania ofert. Jest kilka, które przykuwają Twoją uwagę. Łapiesz więc za słuchawkę i jak najszybciej umawiasz się na spotkanie. Wchodzisz do jednego, drugiego, trzeciego mieszkania, jednak cały czas masz wrażenie, że o czymś zapomniałeś, czegoś nie sprawdziłeś, o coś nie zapytałeś.
 • Mieszkanie
  3
  18
  Część rodziców, których dzieci rozpoczynają studia w innym mieście, wspomaga je finansowo, a tym samym staje przed dylematem - wynająć pokój czy kupić studentowi mieszkanie?
 • mieszkanie1
  27
  Nieruchomość w cenie trzech czwartych wartości rynkowej to kusząca propozycja. Na tyle, by bez zastanowienia wziąć udział w licytacji, wygrać ją i… po chwilowej radości zorientować się, że sytuacja niekoniecznie jest tak różowa, jak początkowo wyśmieliśmy.
 • Dom
  4
  4
  Własny dom to marzenie tych, którzy doceniają bliskość przyrody, dużą przestrzeń, piękny taras oraz większą swobodę i intymność. Wbrew powszechnej opinii koszt wybudowania nowoczesnego domu za miastem może być porównywalny z zakupem lokalu w centrum. Dlaczego lepiej zbudować własny dom niż kupić mieszkanie?
 • mieszkanie
  5
  41
  Zakończenie programu wsparcia Mieszkanie dla Młodych i nabierający kształtów rządowy projekt Mieszkanie Plus skłania wielu Polaków do zadania sobie ważnego pytania: wynajmować, czy zakupić własne M? Która opcja opłaca się najbardziej? Z jakim ryzykiem powinniśmy się liczyć? Na co najczęściej stawiają Polacy? Na te i inne pytania odpowiadają eksperci z firmy OPG Property Professionals.
 • Penelope Cruz

  Tego nie można kupić! Zachwycająca Penelope Cruz w "wydaniu na co dzień". FOTO

 • Ustka

  10 najpiękniejszych plaż w Polsce. Zobacz, gdzie jechać nad morze

 • Ewa Chodakowska

  Ewa Chodakowska straciła 2 tys. fanów, którzy poczuli się oszukani zachowaniem trenerki: Zalatuje fałszem z daleka

Zobacz więcej