Dziennik.plNieruchomości

Poniedziałek, 21 maja 2012

Imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 37°C

Wypowiedzi: 29
  • ~przedsiębiorca budowlany2012-01-28 17:11

    Wielka Płyta, mało kto wie z dzisiejszych młodych ludzi że w tym nie powinno się mieszkać. Sam jescze mieszkam, jedno mieszkanie udało mi się w wielkiej płycie sprzedać na szczęście. Pracuje w branży budowlanej jako przedsiebiorca. I nie chce nikogo zrażać do wielkiej płyty. Każdy powinien sam dojsć do wniosków co to jest wielka płyta. Po prostu wiem że to nie jest bezpieczne.

  • ~_JaC.2012-01-25 18:41

    Płyta czyli technologia konstrukcji to jedno, a architektura osiedli to drugie. Niektóre osiedla wielopłytowe są tragicznie nieludzkie, ale inne za to bardzo przyjemne (choćby 3-piętrowe budyneczki na Ursynowie) z bujną zielenią, pełnymi usługami wokół, jedyny minus to brak podziemnych parkingów no i zwykle niedzisiejsze klatki schodowe.

  • ~ulisse2012-01-23 12:24

    a co bylo w starym NRD? kiepska izolacja termiczna, stare, wymagajace konserwacji lub wymiany instalacje i spora liczba ludzi nieplacaca za koszty spowoduje explozje cen utrzymania tych szkarad, konsekwentne wyludnianie i w koncu koniecznosc wyburzania.

  • ~miko2012-01-10 01:35

    Kto to wypisuje takie głupoty mieszkanie z wielkiej płyty na 50 - 60 lat eksploatacji? Zaręczam, że te mieszkania będą eksploatowane przynajmniej 300 lat po wymianie instalacji elektrycznych, hydraulicznych i gazowych w odpowiednim czasie, i nie jest to przesada, mają trwałe żelbetowe fundamenty, mocne stropy i solidne ściany. Kamiennice budowane 150 lat temu z drewnianym stropami po ich wymianie używane są do tej pory i będą jeszcze długo. Tak samo jak Wawel i inne zamki i budowle obronne, nik ich do tej pory nie rozebrał .

  • ~motek2012-01-09 22:46

    Nie, dziękuję:-)

  • ~jak2012-01-09 22:28

    niedlugo bedziecie mieszkali w piwnicach i bedziecie zadowoleni minely czasy w ktorych to zaklady budowaly bloki mieszkalne i rozdawaly za darmo mieszkania, mieszkancy tych blokow placili czynsz wartosci 1/2 litra wodki kazdy mial prace zaklady przywozily i odwozily swoich pracownikow ,restauracje zapchane byly przez pijacych , trudno bylo znalezc miejsca przy stoliku ,co wieczor urzadzane byly dancingi ludzie sie bawili.W niedziele kina byly oblezone przez cale rodziny,czego brakowalo miesa w sklepach natomiast w restauracjach tego nie bralowalo dlaczego niektorych towarow nowoczesniejszych brakowalo bo zachod nie chcial z nami handlowac nie chcial sprzedac zadnej licencji jednym slowem izolowal nas.Pamietajcie tych informacji nie uzyskacie w naszych publikatorach popierajacych kapitalizm.Wada tego ustroju bylo to ze byla jedna partia.

  • ~alien2012-01-09 21:46

    Powyzsze śwaidczy tylko o tym, ze Polacy wreszcie zmądrzeli i nie chca płacić niebotycznych pieniędzy nieadekwatnych do rzeczywistej wartości mieszkań oraz konczą z zaciaganiem kredytów na ich spłate od urodzenia do śmierci. Czyli inaczej przestali zmierzać w kierunku niewolnictwa.

  • ~Janusz2012-01-09 18:47

    Świadczy to tylko o postępującej biedzie Polaków. Polak coraz biedniejszy . Ciekawe kiedy ludzie zaczną protestować i wyjdą na ulice Polityka Tuska i PO wpędza naród w nędzę.

  • ~mało-lat2012-01-09 17:41

    Do MN >>>>> Niech młodzi ( wykształceni z wielkiej płyty ) dalej opluwają krzyż i głosują na PEŁO to będzie sie im żyło dostatnio :-)

  • ~kontakton2012-01-09 17:35

    Re...~pol anka

    Nie każdy nadaje się na zdrajcę...do tego trzeba być gnojem

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane

Kliknij i zagraj! W super gry na Dziennik.pl!

Najczęściej komentowane

«