• ~Senior
    (2018-05-02 20:56)
    Nie dostrzegam w tym projekcie zalet. Ciekaw jestem, jak ten senior (od razu sprowadzony do jakiejś niepełnosprawności) otworzy te szafki nad łóżkiem i górne szafki kuchenne. Może szczotką do podłogi?! Zero tam przewidziano miejsca na jakąś aktywność, no bo pewnie senior ma tylko jeść, leżeć i się wypróżniać. Drobne fotopamiątki na ścianie, zero książek, seniora nic już nie interesuje, nie ma żadnej pasji. Tak sobie pewnie młodziankowie wyobrażają "estetyczną" starość.
  • ~md
    (2018-05-03 06:57)
    Nie dziwię się, że senior na pierwszym zdjęciu ma smutną minę. Sam bym taką miał, gdybym musiał zamieszkać w tym paskudnym nieprzytulnym mieszkaniu wyglądającym jak biuro umeblowane produktami z IKEA.
  • ~coco
    (2018-05-02 15:31)
    Szanowna Autorko, bibeloty to zawsze można zebrać i wynieść do piwnicy żadern problem, problemem są obowiązkowe firany i zaslony, które pani domu koniecznie musi mieć, około 70-80-tki zaczyna się polowanie w rodzinie lub wśród znajomych na jelenia, który przyjdzie i nie dość, że umyje okna to jeszcze poskacze po drabinach żeby te cuda udrapować. Nie wspomnę o tym, że niektóre gospodynie jeszcze firany syntetyczne krochmalą i prasują. Druga sprawa to biała adamaszkowa pościel, którą starsze panie krochmalą i prasują (dopóki mają sile, bo potem spychają to na kuzynów) tak jakby kory w sklepach nie było.
  • ~stary_satyr
    (2018-05-03 15:37)
    Dno, dno ,dno. Sam jestem 60++ i nie wyobrażam sobie rozstania z meblami mojej młodości i wieku średniego. W ogóle nie trawię tej "nowoczesności" w szarościach i zimnych barwach. Preferuję raczej styl vintage i klasyczny
  • ~Emerytka
    (2018-05-03 09:49)
    Odmawiając starym ich pamiątek i wyposażenia mieszkań z przeszłości i ich tradycji,to możemy porównać do młodzieży której zabroniłoby się teraz "śpiewania" tych dzisiejszych "szlagierów" a nakazałoby się komponować i śpiewać piękne klasyczne piosenki i muzykę?!
  • ~LAS
    (2018-05-06 04:29)
    Co to za głupie podejście do wieku dojrzałego !!! Przeciętny człowiek w wieku 60+ chce podróżować, bawić się, spotykać się z przyjaciółmi, zdrowo się odżywiać, uprawiać sport, mieć seks częściej niż ci pesymistyczni, przestraszeni młodzi ludzie, którzy widzą swoją przyszłość w czarnych kolorach. Mieszkanie osób 60+ powinno być oazą szczęścia, pełne pamiątek i miłych wspomnień.
  • ~ajajwaj
    (2018-05-06 19:24)
    Pani Autorka to kolejny "młody" ciałem i "stary duchem" autorytet. Niech najpierw urządzi mieszkanie swoim rodzicom i niech oni wypowiedzą się np. po 5 latach. To będzie prawdziwy test!
  • ~traktorek
    (2018-05-07 16:37)
    Test. Zdjęcie numer dwa przedstawia: A) Szalet publiczny, B) Rzeźnię przemysłową, C) Prosektorium. Odpowiedzi wysyłać do autorki dzieła. W nagrodę można w nim nie zamieszkać.
  • ~NASTOLATEK DO SETKI
    (2018-05-03 16:01)
    JESTEM OSOBĄ 60+ I DO TEGO INWALIDĄ KARDIOLOGICZNYM, NARZĄDÓW: RUCHU, MOWY, ITD? GDZIE TU KĄCIK NA MAŁE SPA, CZY GABINET REHABILITACYJNY, WIĘC GDZIE UPCHNĄĆ ŁÓŻKO REHABILITACYJNE, ROWER STACJONARNY, MASAŻER I WÓZEK INWALIDZKI?