• ~matylda
    (2018-02-27 11:43)
    A może niech Żyła i jego żona piorą brudy bez naszego udziału? Nie zachowujmy się jak kiedyś baby plotkary.
  • ~magiel
    (2018-02-27 12:28)
    to intrygujace, co bedzie w nastepnym odcinku ? kto jeszcze dołaczy do telenoweli, czy Zyły sie pogodzą ? dlaczego justyna ma takie chude nogi ? czy nowa wybranka Piotrka jest bardziejsza?
  • ~Leon
    (2018-02-27 16:43)
    Ulubionym zajęciem tej pani jest robienie fotek i wrzucanie ich do sieci.Próżność współczesnych kobiet nie zna granic.
  • ~Meg
    (2018-02-27 13:08)
    On jak przyglup a ona nie wiele lepsza...jak małe dzieci...żenada...kasa uderzýla do głowki...
  • ~Franz
    (2018-02-27 14:54)
    Ciekawe co ta pani studiuje. Komentarze na pudelku?
  • ~Franz
    (2018-02-27 12:40)
    Telefon jej wyrósł na mordzie od tej zawiści
  • ~Stan2
    (2018-02-27 14:00)
    Tera mietła i szmata i trzeba sprzątać. Jeszcze śnieg odgarnąć.
  • ~asdf
    (2018-02-27 14:18)
    To taka gra pod publiczke, publiczne pranie rodzinnych brudow?
  • ~adrian
    (2018-02-27 18:58)
    bardzo pospolita utleniona poleczka pozująca na gwiazdę....ale może w tym chłopskim społeczeństwie jest to "cool"..
  • ~jeszcze wszystko przed wami
    (2018-02-27 17:09)
    Przyjaciol, partnerow poznajemy w biedzie. Mysle, ze P. Justyna i p Piotr Zyla nie dorosli do tego aby byc partnerami (to dosyc typowe dla milenijnego POkolenia wielu bogatych polskich srodowisk - rozpieszczonego, niedoswiadczonego zyciowo . Powinni zmienic zainteresowania w innym kierunku - zamiast myslec o wizerunku, zyciu w luksusie, ogladania sie na drugego partnera powinni poczytac literature ktora zmusza do myslenia - np. Szekspir, Jan Pawel II - koncepcja milosci JPII -milosc, odpowiedzialnosc, wiedza o czlowieku, sluzba innym. Ale aby zrozumiec tych nauczycieli zycia trzeba tez wiele doswiadczyc w zyciu (rowniez rzeczy smutnych, bolesnych). Jak mowil Jezus - trzeba urodzic sie jeszcze raz (duchowo) - dopiero wtedy naprawde zaczyna sie ZYCIE. Powodzenia.