• ~prosto z Kremla
    (2017-11-16 17:40)
    Po roku od rozbiórtki tego stalinowskiego monstrum z polskiego piaskowca spod Szydłowca, oszczędności wynikłe z łożenia na utrzymanie tego barbarzyńskiego potworka, wystarczą na otarcie łez wszystkim budowniczym i sierotom po PRLu
  • ~Kazkot
    (2017-11-16 16:32)
    To byly inne czasy i choc z perspektywy doswiadczen wiemy ze zostalismy jeszcze raz zniewoleni ,to wtedy nie bylo jeszcze takie jasne.Tysiace ludzi zaczynalo autentycznie nowe zycie cieszac sie z zakonczenia wojny i wlasna praca i determinacja wspomagalo odbudowe zrujnowanego kraju.Palac Kultury i Nauki chociaz dzisiaj moze przywolywac zle skojarzenia ,to wtedy byl autentycznym wsparciem ducha nie znajacego jeszcze przyszlosci narodu.Wiec zostawmy w spokoju historie ,dla wyciagniecia wnioskow i przypomnienia.
  • ~jet
    (2017-11-16 17:04)
    Jedyna rozpoznawalna warszawska budowla na świecie. Ps. Jeśli kierujemy się względami estetycznymi, to 90 % współczesnych kościołów nadaje się do rozbiórki.
  • ~Monachijski
    (2017-11-16 17:31)
    Panie Gliński ! A gdzie przeniesiony zostanie Teatr Dramatyczny, a Pałac Młodzieży, a inne placówki kulturalne, z którymi warszawiacy się zżyli ? A może wysłać w niebyt wszystkich urodzonych w PRL jako złogi komunizmu ? PIS ogarnęła jakaś paranoja dezawuowania i niszczenia wszystkiego co pochodzi z czasów PRL ! Niedługo zaczną myśleć o wysadzaniu budynków mieszkalnych pobudowanych w czasach PRL. Kownacki już szykuje saperów ?
  • ~janiety
    (2017-11-16 17:32)
    A może by też zamek królewski zburzyć
  • ~Demaskator
    (2017-11-16 18:07)
    Przypomina to dzisiejsze chełpienie pisu.
  • ~Alpinista szogun
    (2017-11-16 18:55)
    Rozwalić to paskudztwo.Ile razy jestem w Warszawie ,i patrzę na ten komunistyczny pomnik,to skura mi cierpnie.Oddać go Putlerowi za darmo.Niech sobie jeszcze jeden postawi w Moskwie.Mają ich chyba ze siedem w samej Moskwie.Obrzydlistwo.
  • ~niePiSmienny
    (2017-11-17 03:40)
    Pamietam kroniki filmowe z blyskami spwania na roznych kondygnacjachi w Bydgoszczy duza replike PKiN im J S wielkiego przjaciela i wychowacy narodow.Nie odnosicie wrazenia ,ze wracamy do tych czsow.Lud Wolakow ma swego wielkiego nauczyciela a za moment bedzie najwiekszym budowniczym pomnikow.Pomyslcie Wolacy co nastepne pokolenia zrobia z pomnikami niezasluzonymi ?
  • ~patologia
    (2017-11-16 20:51)
    przenieść tu pałac Kulczyka. To symbol nowych solidarnych prawych i sprawiedliwych czasów.
  • ~solidarni jesmeni
    (2017-11-16 20:47)
    widać, że nie tylko władza zaczęła terapeutyczne sesje leczniczą marychą !