• ~katon
    (2017-07-29 09:14)
    Pana Jarosława można lubić ,lub nie ,ale jednego nie można mu zarzucić ,a mianowicie jest nieprzekupny ,a to czy jest starym kawalerem czy nie ,lub ,że sie niczego w życiu nie dorobił to jego sprawa ,gdyby był krezusem bo byście powiedzieli ,że jest złodziekem tak zle tak niedobrze …../
  • ~Marian
    (2017-07-29 08:38)
    ciekawi mnie willa HGW i gdzie mieszka jąkała ? może parę słów
  • ~Z.O.
    (2017-07-29 08:54)
    Kaczyński to też późny Gomułka
  • ~prezio
    (2017-07-29 08:50)
    zna ktoś normalnego starego kawalera ?. Skoro nie chciała go żadna kobieta to normalny być nie może, a jeśli to on nie chciał żadnej kobiety to... jeszcze gorzej
  • ~kotletos
    (2017-07-29 10:10)
    Po co szwedac sie po zoliborzu w poszukiwaniu ducha gomulki wystarczy obejrzec w sejmie budke z peo zywa kopie dziada.
  • ~Rozbawiony
    (2017-07-29 09:09)
    Niedługo cała Polska będzie tak wyglądać
  • ~hucpa
    (2017-07-29 08:55)
    to że biedactwo się niczego w życiu nie dorobiło świadczy jedynie o nieudacznictwie życiowym. Jedynie dla bolszewików brak posiadania czegokolwiek był atutem, każdy inny system promuje ludzi którzy potrafią coś osiągnąć.
  • ~
    (2017-07-29 10:58)
    Wiać z daleka, że kradł gdzie spojrzał i brał w łapę od kogo popadło. Nie to samo co skromne mieszkanko HGW...
  • ~anty_błazen
    (2017-07-29 09:19)
    Ale manipula...
  • ~proste
    (2017-07-29 08:57)
    nawet dom musi byc bierny mierny wierny
  • ~prof
    (2017-07-29 11:31)
    Ważne jest OD KOGO i ZA CO jego "super" AK-owscy rodzice dostali od sowieckiej komuny tę willę. Inni AK-owcy siadali na nogach stołków w katowniach stalinowskich, a oni zostali NAGRODZENI SOWICIE przez tych naszych OKUPANTÓW. Czy aby nie KOLABORACJA?
  • ~Optymista
    (2017-07-29 14:30)
    Nie pozwolimy dziadowi urzadzać nam Polski! Widac,ze w ogrodku ma sporo miejsca na pomniki wiec niech tam je stawia i za swoją kasę! I tak wszystkie juz powstale niedlugo legną w gruzach,niech tylko przegra wybory!
  • ~Szyba
    (2017-07-29 11:48)
    Dostali dom od Bieruta , to chce go zachować w niezmienionym stanie ! Zresztą , Kaczyński myśli tak samo jak wygląda , Marks i Lenin wiecznie żywy !
  • ~Filip
    (2017-07-29 12:03)
    On nas wszystkich chce przeniesc w czasie do czasow Gomulki
  • ~PO-szli won
    (2017-07-29 11:12)
    Totalna opozycja do samego dna obnaża swoje własne K-abotyństwo O-głupienie i D-urnowatość. Tak trzymać, a poparcie dla PIS nadal w górę. Takie traktowanie domu rodzinnego drugiego człowieka punktuje tylko i wyłącznie w waszej diasporze. W Polsce to totalny K I B U C.
  • ~zalamany
    (2017-07-29 10:58)
    Bo to był przecież najwspanialszy czas!!! żył brat, żyła mama, pan Prezes był mlody... dlatego teraz robimy wszystko żeby cofnąć czas, żeby przywrócić tamte chwile, żeby spróbować poczuć się jak wtedy... wystarczy choćby usiąść w fotelu i włączyć telewior... można obejrzeć te same programy, które były wtedy, włączając wiadomości można poczuć się niemal zupełnie tak samo. Ale to nic nie daje, dlatego prezes coraz bardziej sfrustrowany szuka kolejnych sposobów na włączenie maszyny czasu.
  • ~myszka miki
    (2017-07-29 15:38)
    Wlasciciel willi wynajal pietro Kaczynskim, potem kwaterunke zabral wille wlasccielowi i zameldowal tam Kaczynskich, a potem Kaczynscy wykupili od wladz wille ukradziona przez poprzednie wladze, czyli wykupili ukradzione od zlodzieja, co sie nazywa paserstwem.
  • ~Ambaras
    (2017-07-29 12:20)
    tak to niemieckie dzienniki mieszają w Polsce
  • ~PO-szli won
    (2017-07-29 11:01)
    Komu się nie podoba? Dawniej bogacili się liderzy partyjni zaś Polacy dziadowali i biednieli. Teraz lider raczej dziaduje i bogactwem nie błyszczy, a Polacy stają się Paniskami.
  • ~jaa
    (2017-07-29 11:26)
    Gdzie tu dwa piętra? Widzę parter i jedno piętro redaktorzyno!!

Może zainteresować Cię też: