• ~Marian
    (2017-07-29 08:38)
    ciekawi mnie willa HGW i gdzie mieszka jąkała ? może parę słów
  • ~prezio
    (2017-07-29 08:50)
    zna ktoś normalnego starego kawalera ?. Skoro nie chciała go żadna kobieta to normalny być nie może, a jeśli to on nie chciał żadnej kobiety to... jeszcze gorzej
  • ~Z.O.
    (2017-07-29 08:54)
    Kaczyński to też późny Gomułka
  • ~hucpa
    (2017-07-29 08:55)
    to że biedactwo się niczego w życiu nie dorobiło świadczy jedynie o nieudacznictwie życiowym. Jedynie dla bolszewików brak posiadania czegokolwiek był atutem, każdy inny system promuje ludzi którzy potrafią coś osiągnąć.
  • ~proste
    (2017-07-29 08:57)
    nawet dom musi byc bierny mierny wierny
  • ~Rozbawiony
    (2017-07-29 09:09)
    Niedługo cała Polska będzie tak wyglądać
  • ~katon
    (2017-07-29 09:14)
    Pana Jarosława można lubić ,lub nie ,ale jednego nie można mu zarzucić ,a mianowicie jest nieprzekupny ,a to czy jest starym kawalerem czy nie ,lub ,że sie niczego w życiu nie dorobił to jego sprawa ,gdyby był krezusem bo byście powiedzieli ,że jest złodziekem tak zle tak niedobrze …../
  • ~anty_błazen
    (2017-07-29 09:19)
    Ale manipula...
  • ~z Bendzina
    (2017-07-29 09:50)
    a gdzie te wille poznego Szarona, czy wczesnego Mosze Dajana ??
  • ~kotletos
    (2017-07-29 10:10)
    Po co szwedac sie po zoliborzu w poszukiwaniu ducha gomulki wystarczy obejrzec w sejmie budke z peo zywa kopie dziada.
  • ~
    (2017-07-29 10:58)
    Wiać z daleka, że kradł gdzie spojrzał i brał w łapę od kogo popadło. Nie to samo co skromne mieszkanko HGW...
  • ~zalamany
    (2017-07-29 10:58)
    Bo to był przecież najwspanialszy czas!!! żył brat, żyła mama, pan Prezes był mlody... dlatego teraz robimy wszystko żeby cofnąć czas, żeby przywrócić tamte chwile, żeby spróbować poczuć się jak wtedy... wystarczy choćby usiąść w fotelu i włączyć telewior... można obejrzeć te same programy, które były wtedy, włączając wiadomości można poczuć się niemal zupełnie tak samo. Ale to nic nie daje, dlatego prezes coraz bardziej sfrustrowany szuka kolejnych sposobów na włączenie maszyny czasu.
  • ~PO-szli won
    (2017-07-29 11:01)
    Komu się nie podoba? Dawniej bogacili się liderzy partyjni zaś Polacy dziadowali i biednieli. Teraz lider raczej dziaduje i bogactwem nie błyszczy, a Polacy stają się Paniskami.
  • ~PO-szli won
    (2017-07-29 11:12)
    Totalna opozycja do samego dna obnaża swoje własne K-abotyństwo O-głupienie i D-urnowatość. Tak trzymać, a poparcie dla PIS nadal w górę. Takie traktowanie domu rodzinnego drugiego człowieka punktuje tylko i wyłącznie w waszej diasporze. W Polsce to totalny K I B U C.
  • ~jaa
    (2017-07-29 11:26)
    Gdzie tu dwa piętra? Widzę parter i jedno piętro redaktorzyno!!
  • ~prof
    (2017-07-29 11:31)
    Ważne jest OD KOGO i ZA CO jego "super" AK-owscy rodzice dostali od sowieckiej komuny tę willę. Inni AK-owcy siadali na nogach stołków w katowniach stalinowskich, a oni zostali NAGRODZENI SOWICIE przez tych naszych OKUPANTÓW. Czy aby nie KOLABORACJA?
  • ~Szyba
    (2017-07-29 11:48)
    Dostali dom od Bieruta , to chce go zachować w niezmienionym stanie ! Zresztą , Kaczyński myśli tak samo jak wygląda , Marks i Lenin wiecznie żywy !
  • ~Filip
    (2017-07-29 12:03)
    On nas wszystkich chce przeniesc w czasie do czasow Gomulki
  • ~Papa
    (2017-07-29 12:06)
    W mieszkaniu bałagan ?. To samo robi w całym kraju. Może niech najpierw u siebie posprząta a nie bierze się za cały kraj.
  • ~Ambaras
    (2017-07-29 12:20)
    tak to niemieckie dzienniki mieszają w Polsce

Może zainteresować Cię też: