• ~zalamany
    (2017-07-29 10:58)
    Bo to był przecież najwspanialszy czas!!! żył brat, żyła mama, pan Prezes był mlody... dlatego teraz robimy wszystko żeby cofnąć czas, żeby przywrócić tamte chwile, żeby spróbować poczuć się jak wtedy... wystarczy choćby usiąść w fotelu i włączyć telewior... można obejrzeć te same programy, które były wtedy, włączając wiadomości można poczuć się niemal zupełnie tak samo. Ale to nic nie daje, dlatego prezes coraz bardziej sfrustrowany szuka kolejnych sposobów na włączenie maszyny czasu.
  • ~
    (2017-07-29 10:58)
    Wiać z daleka, że kradł gdzie spojrzał i brał w łapę od kogo popadło. Nie to samo co skromne mieszkanko HGW...
  • ~kotletos
    (2017-07-29 10:10)
    Po co szwedac sie po zoliborzu w poszukiwaniu ducha gomulki wystarczy obejrzec w sejmie budke z peo zywa kopie dziada.
  • ~z Bendzina
    (2017-07-29 09:50)
    a gdzie te wille poznego Szarona, czy wczesnego Mosze Dajana ??
  • ~anty_błazen
    (2017-07-29 09:19)
    Ale manipula...
  • ~katon
    (2017-07-29 09:14)
    Pana Jarosława można lubić ,lub nie ,ale jednego nie można mu zarzucić ,a mianowicie jest nieprzekupny ,a to czy jest starym kawalerem czy nie ,lub ,że sie niczego w życiu nie dorobił to jego sprawa ,gdyby był krezusem bo byście powiedzieli ,że jest złodziekem tak zle tak niedobrze …../
  • ~Rozbawiony
    (2017-07-29 09:09)
    Niedługo cała Polska będzie tak wyglądać
  • ~proste
    (2017-07-29 08:57)
    nawet dom musi byc bierny mierny wierny
  • ~hucpa
    (2017-07-29 08:55)
    to że biedactwo się niczego w życiu nie dorobiło świadczy jedynie o nieudacznictwie życiowym. Jedynie dla bolszewików brak posiadania czegokolwiek był atutem, każdy inny system promuje ludzi którzy potrafią coś osiągnąć.
  • ~Z.O.
    (2017-07-29 08:54)
    Kaczyński to też późny Gomułka
  • ~prezio