• ~mały jarek
    (2017-08-04 11:15)
    Po co rodzina, po co dzieci... lepiej zajmować się osłabianiem Polski...
  • ~Endriu
    (2017-08-04 11:00)
    No Jarek mógłby puszkę farby kupić i ten płot trochę pomalować. Aż strach zajrzeć do środka.Taki niechlujny?????
  • ~Urbanista
    (2017-08-04 10:28)
    Proponuję, aby w kolejnym artykule pokazać jak mieszka Redaktor Naczelny Dziennika Gazety Prawnej.
  • ~?
    (2017-08-03 20:32)
    To Późny Gomułka gonił też ubeckich synów?
  • ~PetRUSKA swołć
    (2017-08-03 17:22)
    POlszewiki mieszkają w LUKSUSACH co ograbiali POLAKÓW dlatego taka nagonka na KACZYŃSKIEGO
  • ~As
    (2017-08-03 12:12)
    Umysłowo tez on jest jak Gomułka a najgorsze jest to ze są tłuki ktore chca tak jak Kaczyński by te czasy powróciły
  • ~Madera
    (2017-08-03 10:20)
    A czemu nie pokażecie SREBRNĄ, CO DZIEJE SIĘ W TEJ FUNDACJI ?! Tam urzęduje MOSSAD ? A jaki statut ma siedziba PIS w Warszawie, kto jest właścicielem ?! Ja nie mogę już oszuści was, ani słuchać, ani czytać ! MANIPULANCI I KŁAMCY.....
  • ~Wkurzona
    (2017-08-02 07:49)
    Ten dom jest kradziony. Należy do spadkobierców gen. Kuli. A podobno Kaczyński tak szanuje marszałka Piłsudskiego........
  • ~staryśrup
    (2017-08-01 09:07)
    Czy ta reklama stoi legalnie?
  • ~pytek
    (2017-08-01 07:55)
    wille ma od komuny....za jakie zaslugi?
  • ~Victor
    (2017-08-01 03:13)
    Co by bylo jak by mial babe 26 lat starsza......jak zabojad?
  • ~Veto Dla PAD
    (2017-07-31 21:44)
    Widac ze to czlowiek ktory kieruje sie wyzszymi wartosciami w zyciu niz pieniadze czego nie mozna powiedziec o wiekszosci poslow i kodomitach dla ktorych piniadze sa Bogiem a Honor i Ojczyznaojczyzna nic nie znacza.
  • ~J24
    (2017-07-31 21:24)
    Niedlugo Niemcy czyli Dziennik napisza ze Kaczynski spi w trumnie i zywi sie krwia dzieci i mlodych dziewic.Spokojnie,dajcie im tylko troche czasu zeby sie rozkrecili.
  • ~MARTIKA
    (2017-07-31 20:59)
    Kaczor jest the best. Polityka i Polska, a właściwie Polska i jej dobro - to cele Kaczyńskiego. A lokum, to tylko konieczność egzystencji. Tylko trudno to zrozumieć pragnącym waaaadzy.
  • ~Zlodziej wozkow inwalidzkich
    (2017-07-31 16:16)
    ; A gdzie zostal ustawiony SARKOFAG.
  • ~Tonia
    (2017-07-31 15:15)
    Odczepcie się od pana Kaczyńskiego , weżcie na tapetę ludzi ,którym się należy zmasowana krytyka, złodziei, oszustów, kłamców, nowobogackich uwłaszczonych na społeczeństwie polskim, zdrajców naszej ojczyzny, Zadne z tych okresleń nbie pasuje do pana Kaczyńskiego.
  • ~Patryk
    (2017-07-31 07:28)
    Przeciez wille dostal tatus w PRL ,za dobre sprawowanie, wiec o co chodzi,a ze nie dbali od lat o dom tak wyglada jak wyglada,
  • ~partia przewodnią siłą narodu
    (2017-07-31 05:36)
    Ktoś ciężko na ten majątek pracował. W organach? Oczywiście.
  • ~kenorb
    (2017-07-30 22:00)
    Pan Jarosław Kaczyński żyje Polską, wybitny mąż stanu gardzi przepychem i bogactwem, wszystko czyni " pro publico bonno", propaństowiec, Wielki Człowiek !!!
  • ~LOLO
    (2017-07-30 19:29)
    Żenujący artykuł

Może zainteresować Cię też: