• ~Victor
    (2017-08-01 03:13)
    Co by bylo jak by mial babe 26 lat starsza......jak zabojad?
  • ~Veto Dla PAD
    (2017-07-31 21:44)
    Widac ze to czlowiek ktory kieruje sie wyzszymi wartosciami w zyciu niz pieniadze czego nie mozna powiedziec o wiekszosci poslow i kodomitach dla ktorych piniadze sa Bogiem a Honor i Ojczyznaojczyzna nic nie znacza.
  • ~J24
    (2017-07-31 21:24)
    Niedlugo Niemcy czyli Dziennik napisza ze Kaczynski spi w trumnie i zywi sie krwia dzieci i mlodych dziewic.Spokojnie,dajcie im tylko troche czasu zeby sie rozkrecili.
  • ~MARTIKA
    (2017-07-31 20:59)
    Kaczor jest the best. Polityka i Polska, a właściwie Polska i jej dobro - to cele Kaczyńskiego. A lokum, to tylko konieczność egzystencji. Tylko trudno to zrozumieć pragnącym waaaadzy.
  • ~Zlodziej wozkow inwalidzkich
    (2017-07-31 16:16)
    ; A gdzie zostal ustawiony SARKOFAG.
  • ~Tonia
    (2017-07-31 15:15)
    Odczepcie się od pana Kaczyńskiego , weżcie na tapetę ludzi ,którym się należy zmasowana krytyka, złodziei, oszustów, kłamców, nowobogackich uwłaszczonych na społeczeństwie polskim, zdrajców naszej ojczyzny, Zadne z tych okresleń nbie pasuje do pana Kaczyńskiego.
  • ~Patryk
    (2017-07-31 07:28)
    Przeciez wille dostal tatus w PRL ,za dobre sprawowanie, wiec o co chodzi,a ze nie dbali od lat o dom tak wyglada jak wyglada,
  • ~partia przewodnią siłą narodu
    (2017-07-31 05:36)
    Ktoś ciężko na ten majątek pracował. W organach? Oczywiście.
  • ~kenorb
    (2017-07-30 22:00)
    Pan Jarosław Kaczyński żyje Polską, wybitny mąż stanu gardzi przepychem i bogactwem, wszystko czyni " pro publico bonno", propaństowiec, Wielki Człowiek !!!
  • ~LOLO
    (2017-07-30 19:29)
    Żenujący artykuł
  • ~Gosc
    (2017-07-30 19:28)
    Szanowna redakcjo rzekomo niezależnego, zagranicznego portalu, pokazcie skromne mieszkanka sędziów Sądu Najwyższego i czolowych polityków PO. To dopiero będą przyklady zaradnosci i "umiejętności gospodarowania".
  • ~J-23
    (2017-07-30 18:36)
    Zbrodnicza komuna swoim zaciekłym wrogom dała willę .Za co ?
  • ~lolo
    (2017-07-30 15:40)
    Tak po prostu zyje czlowiek uczciwy nie kradl wiec niczego sie nie dorobil.
  • ~leming
    (2017-07-30 15:21)
    Przecie to jest zyciowa niedojda.nawet baby nie chędozyl pewnie na rowerze nie jeździ.i zębów nie myje. Ojciec narodu
  • ~JANOSIK
    (2017-07-30 13:39)
    Co mozna kupic za cene obstawy ?.
  • ~Zenon z lasu
    (2017-07-30 13:38)
    Do kogo nalezala ,J.Pilsudski ja komus za cos dal !.
  • ~kubianna
    (2017-07-30 11:31)
    Kilka lat temu "zapomniano" zaczernić adres J. Kaczyńskiego na stronach Sejmu, ciekawe! Osobiste wycieczki o stanie psychicznym polityka lub wyglądu jego domu....itd świadczą o braku klasy i są haniebne: brak faktów i argumentów a więc atak osobisty!
  • ~2 sort
    (2017-07-30 10:48)
    Kraty w oknach już są 8-) Niech się przyzwyczaja 8-) O ile oczywiście , że nie skończy jak Słońce Karpat ...
  • ~xopo