• ~student
    (2018-07-06 13:16)
    Jak musi boleć światłych z PO i N oraz PSL fakt że nie można się do niczego przyczepić. Bezsilność w tym względzie schodzi POniżej pasa
  • ~JOJO
    (2018-06-11 06:38)
    Taaa...syf w głowie...i syf wokół domu...nic dodać...nic ująć... - mógłby chociaż furtkę farbą pomalować...
  • ~JOJO
    (2018-05-04 10:47)
    Powinien mu ktoś te drzewka poprzycinać... - teraz to taki jeden wielki nieład...dom i ogrodzenie też należałoby... ODŚWIEŻYĆ...
  • ~Dr Tux
    (2018-05-04 10:21)
    Naprawdę czy to takie dziwne i śmieszne dla lemingowego mainstreamu, że gość, który na dodatek nie ma zobowiązań wobec rodziny, nie jest zainteresowany pieniędzmi? Tego gościa to wali po prostu! Skupia się tylko i wyłącznie na pracy! Jako premier siedział w pracy do 4 nad ranem - co przyznają nawet JEGO WROGOWIE! Jasne Tusk był leprzy: miły, grzeczny, układny, nieskażony wiedzą, z równymi ząbkami, pindrzący się codziennie 2 h przed lustrem, w trakcie pracy oglądający mecze....
  • ~tadeusz
    (2018-04-06 13:48)
    Pan kaczynski to prawdziwy polak , patriota , i chociaz jeden ktory nie sprzedal sie , dzieki Panie Jaroslawie , ja pracuje juz 45 lat uczciwie i tez nic wielkiego sie nie dorobilem , tak trzyma -- duzo zdrowia zycze
  • ~Nieruchomości
    (2017-12-28 08:55)
    Jesteście bardzo zabawni. Niczego się nie dorobił? Wiecie ile kosztuje taki dom na Żoliborzu? Sama działka kilka milionów.
  • ~Szyba
    (2017-12-28 06:16)
    Stan rodzinnego domu , pokazuje ze Kaczyński nie potrafi nawet zadbać o spuściznę po rodzicach a zabiera się za rządzeniem krajem . Rozstawianie ludzi po kątach to jedno , bycie dobrym gospodarzem to drugie !
  • ~jerzy
    (2017-12-28 05:51)
    ludzie czy wam w tych czaszkach tylko woda pozostała Jarek to uczciwy b.inteligentny człowiek i jak kazdy w tym wieku troche dziwak koniec
  • ~Ping
    (2017-12-27 22:59)
    A Jarek Lasecki to dopiero w średniowieczu mieszka. Władek Gomułka to kartofle z lewej do prawej przerzucał. Ale Jarek atlasami z kotami na Allegro wymiata.
  • ~Kac
    (2017-12-27 22:05)
    Niechlujstwo i patologia. Przykro patrzeć. Na dobrą sprawę to wygląda jak melina.
  • ~WERT
    (2017-12-27 10:37)
    COSMY ZROBILI WYBIERAJAC TAKIEGO PSYCHOPATE !!!!
  • ~k-ac
    (2017-12-07 12:22)
    Szkoda jeszcze, że Kaczor nie pali "Sportów" - dla Dziennika obraz jego nędznej postury byłby jeszcze pełniejszy. Nieważne jak - ważne aby się przyczepić do czegokolwiek. Może jeszcze jada chleb ze smalcem - to dopiero byłoby wstrząsające! Natychmiast powinna się tym zająć Komisja Europejska.
  • ~Autorhf
    (2017-11-25 01:07)
    No to chato to nadrobil. Tylko czemu ten jego brat reaktywowal to loze masonska?
  • ~Obywatel
    (2017-10-02 07:26)
    Myślę,że Pan prezes ma rację, nie remontuje , nie odnawia bo to jest nie jego.
  • ~Aaa
    (2017-09-06 19:36)
    Czy ten dom też należał do jakiegoś żolnierza AK?
  • ~harvester
    (2017-08-19 20:32)
    Te świerki wyglądają mi na drzewa zżerane przez korniki. Trza tam jechać...
  • ~Prymas w lampasach
    (2017-08-16 10:25)
    Za jakie zasługi tata Rajmund dostał dom od Komunistów?
  • ~www
    (2017-08-15 23:47)
    Gdyby mieszkał lepiej zaraz byście napluli, że za ukradzione! A tak, co najwyżej popłaczecie nad brakiem gustu!
  • ~jerzy
    (2017-08-12 14:41)
    czego sie DUPKI czepiacie człowieka ktory jest ideowy skromny porzadny i nie kradnie dla was wzór to cwaniak i złodziej z pałacem
  • ~Jst
    (2017-08-07 13:56)
    Podczas następnych wyborów powinny być umieszczane przy nazwiskach kandydatów liczby wykazujące ile milionów dany kandydat "dorobił" się już na POlityce!!!

Może zainteresować Cię też: