• ~Obywatel
    (2017-10-02 07:26)
    Myślę,że Pan prezes ma rację, nie remontuje , nie odnawia bo to jest nie jego.
  • ~Aaa
    (2017-09-06 19:36)
    Czy ten dom też należał do jakiegoś żolnierza AK?
  • ~harvester
    (2017-08-19 20:32)
    Te świerki wyglądają mi na drzewa zżerane przez korniki. Trza tam jechać...
  • ~Prymas w lampasach
    (2017-08-16 10:25)
    Za jakie zasługi tata Rajmund dostał dom od Komunistów?
  • ~www
    (2017-08-15 23:47)
    Gdyby mieszkał lepiej zaraz byście napluli, że za ukradzione! A tak, co najwyżej popłaczecie nad brakiem gustu!
  • ~jerzy
    (2017-08-12 14:41)
    czego sie DUPKI czepiacie człowieka ktory jest ideowy skromny porzadny i nie kradnie dla was wzór to cwaniak i złodziej z pałacem
  • ~Jst
    (2017-08-07 13:56)
    Podczas następnych wyborów powinny być umieszczane przy nazwiskach kandydatów liczby wykazujące ile milionów dany kandydat "dorobił" się już na POlityce!!!
  • ~zdradziecka *****
    (2017-08-05 20:20)
    Ten dom dostal jego ojciec za bohaterska walke w szeregach AK gdy inni zamordowani przez UB lezeli juz w grobach lub siedzieli.
  • ~Bicznapis
    (2017-08-05 15:26)
    Wazeliniarze pisory robią zbiórkę publiczną na pałać dla konusa ,ale wystarczy mu taki dmuchany co rozkładają na festynach zmieści się w sam raz ,na inny nie zasługuje mściwy człowieczek .
  • ~albert
    (2017-08-04 16:04)
    Już niedługo, Niemcy wypłacą reparacje i będzie cacy pałacyk !
  • ~korina
    (2017-08-04 13:22)
    A co to kogo obchodzi, jak i gdzie mieszka pan J. Kaczyński? To jest tylko jego i wyłącznie jego sprawa. Gdyby okradał Polskę, sprzedawał majątek narodowy Niemcom, np. stocznie, fabryki i inne dochodowe gałęzie przemysłu, to by mieszkał w luksusowym apartamencie i na kontach miał nie wiadomo ile i nie wiadomo gdzie masę pieniędzy. Mój dom, to moja twierdza. Ma być wygodny, spokojny, zaciszny i przede wszystkim MÓJ. Nie wszyscy żyją na pokaz. Uczciwi i spokojni ludzie żyją tak, jak chcą. A to, że ktoś jest starym kawalerem, to nic złego. Lepiej żyć samemu niż w nieudanym związku i męczyć się nawzajem, a przed ludźmi udawać szczęśliwą rodzinę.
  • ~mały jarek
    (2017-08-04 11:15)
    Po co rodzina, po co dzieci... lepiej zajmować się osłabianiem Polski...
  • ~Endriu
    (2017-08-04 11:00)
    No Jarek mógłby puszkę farby kupić i ten płot trochę pomalować. Aż strach zajrzeć do środka.Taki niechlujny?????
  • ~Urbanista
    (2017-08-04 10:28)
    Proponuję, aby w kolejnym artykule pokazać jak mieszka Redaktor Naczelny Dziennika Gazety Prawnej.
  • ~?
    (2017-08-03 20:32)
    To Późny Gomułka gonił też ubeckich synów?
  • ~PetRUSKA swołć
    (2017-08-03 17:22)
    POlszewiki mieszkają w LUKSUSACH co ograbiali POLAKÓW dlatego taka nagonka na KACZYŃSKIEGO
  • ~As