• ~iwanka
    (2017-10-19 15:08)
    To Jest prawdziwa kobieta z klasa, elegancka, inteligentna, madra.aLe dla zlodziejskich polskich elit, Jest niebezpieczna, Bo Jest. uczciwa.
  • ~czesiek
    (2017-07-29 17:22)
    dom to ......... , liczy się samopoczucie , i jest ostoją rodziny .
  • ~ALICJA
    (2017-07-12 22:50)
    A JA MYSLALAM ZE BRZESZCZE WOMEN NA CHALDZIE MIESZKA
  • ~Kornik Drukarz
    (2017-07-12 01:04)
    Za domem widac drzewa zaatakowane przez Kornika !
  • ~JCorner
    (2017-06-27 13:42)
    Domek jak tysiące innych! Szydło jest w końcu Premierem i musi być ją stać na własny skromny dom! Posiadłość takiego "ekologa" Szyszki może podniecać zawistnych, ale Szydło nie. Mówię to jako przeciwnik sekty jako organizacji przestępczej.
  • ~Lar
    (2017-06-27 08:07)
    No wodac ze wiesniara nic dodac nic ujac
  • ~Zgłoszenie Przestępstw Zbrodniczych
    (2017-06-25 15:51)
    Jak to możliwe, że rokrocznie skarbówce, prokuratorom, specsłużbom i skarbowi państwa umyka kradzież większych sum niż wartość całego majątku i mienia państwowego?! Przecież ten majątek i mienie firm i przedsiębiorstw sprywatyzowane w latach osiemdziesiątych z wykorzystaniem oszustw bankowych, wykupione za pieniądze z dodruku przez ówczesne elity i został już zdublowany w postaci obligacji skarbowych od których też są wypłaty dochodów, dublujące wypłaty tradycyjnych dochodów z pojedynczych przecież wartości rzeczywistych dla ich stuprocentowych akcjonariatów przypisanych też przestępczo, j.w., to do tego jeszcze banki także sprywatyzowane które mają te obligacje w swoich aktywach też wyceniają je wraz ze swoimi akcjami na giełdach, wydając znów kolejnym akcjonariuszom dochody od nich, czyli raz rzeczywiście stuprocentowe wypłaty, dwa kolejne sto procent z dochodowych obligacji papierów wartościowych dłużnych kolejnemu akcjonariatowi od tych samych firm, przedsiębiorstw w rzeczywistości pojedynczych, trzeci stuprocentowy akcjonariat wisi na wykupionych także przestępczo akcjach banków prywatnych które mają w swoim kapitale też takie papiery wartościowe jak wyżej i czwarty przestępczo dopisany akcjonariat giełdowych notowań tych samych firm i przedsiębiorstw i ich majątków i mienia, co przecież zupełnie nielegalne, jak i przestępczo wypłacane poczwórnie dochody i dywidendy od tego samego, pojedynczego majątku i mienia, wypłacanych dochodów i dywidend już tylko od ich notowań, przecież to ściśle przestępcze okradanie całego majątku państwowego i pracowniczego, efektów pracy wytwarzanej przez społeczność ludzi pracujących, obecnie ta gigantyczna kradzież jest jeszcze dodatkowo kredytowana wzrastającym obciążeniem budżetowym pożyczanym przez przestępców okradających kilkukrotnie wartość całego rzeczywistego majątku i mienia firm i przedsiębiorstw rokrocznie, co jest przecież do sprawdzenia dowodowo w majątkach, kapitałach i dochodowości oryginalnych firm, przedsiębiorstw i spółek i ich pseudowłaścicieli, którzy i które okadali i okradły także własne majątki i mienie, co jest do udowodnienia, więc nie przysługuja im już nic oprócz odpowiedzialności karnej za kradzież i współudział w zorganizowanych przestępstwach finansowych z najgorszymi z możliwych skutkami najwyższej szkodliwości społecznej, ogromnych kradzieży i wykorzystywania ludzi pracujących masowo do niewolniczej pracy głównie w tzw. szarej strefie ze skutkami śmiertelnymi włącznie, ogromnym wzrostem kradzieży ze skutkami zbrodniczymi dla ogromnej liczby jednostkowych istnień ludzkich; domnażanych planowo dla ukrycia zbrodni masowej i ludobójstwa na skutek wyzysku i w/w ogromnych kradzieży masowo w sierocińcach i klasztorach, ochronkach, co jest także do sprawdzenia dowodowo w oficjalnych statystykach, jak i do wyliczenia ukrywane dane o zgonach przez urzędników państwowych i administracje kościelne i cmentarne, komunalne, szpitalne, kradzież danych osobowych i majątku, mienia po mordowanych i ograbianych pracownikach budowlanych i sprostytuowanych licznie kobietach, okradanych z dorobku, mieszkań i domów i umierających bez ubezpieczeń i emerytur. Konieczne jest odebranie majątków i mienia piramidalnym przestępcom i przestępczyniom bezpowrotnie na rzecz skarbu państwa, także organizacjom kościelnym, propagującym od wielu wieków zbrodnie, żyjącym z wyzysku społecznego i oszustw, jak i przestępstw, historycznych i współczesnych, jak i elity władnące i ich licznie przemnożone potomstwo okradające budżet państwowy, majątek i mienie i żerując na społeczności pracującej, obdzierając ją i wszystkich ciężko pracujących z wszelkich wartości życia, jak i odpoczynku.
  • ~Rabin Ibn Josek
    (2017-06-21 13:00)
    A czy nie wiecie przypadkiem co jada na obiad ? Czy w kiblu ma bieżącą wodę ? Czytając niektóre wpisy odnoszę wrażenie, że PO zleciło hejtowanie ludziom odsiadującym wieloletnie wyroki za rozboje ! A swoją drogą jak żyję 70lat, takiej nienawiści jak dzisiaj w Polsce jeszcze nie było.
  • ~wuj sam
    (2017-06-20 22:05)
    Chata za wsią.
  • ~Johny
    (2017-06-20 18:20)
    A kto tam zbiera s z y s z k i?
  • ~Krzepki Harry
    (2017-06-20 14:09)
    Dyzma naszych czasów... tyle że z broszką...
  • ~Pismak
    (2017-06-20 07:16)
    A może by tak dom posła Schetyny albo Petru z instrukcją dojazdu?
  • ~def
    (2017-06-20 07:06)
    Szyszko stodołe ma ładniejszą,
  • ~Fred
    (2017-06-19 22:15)
    To żeśta zdjencióf narobili aż mje oczy sczypiom. Toż to jakaś obora.
  • ~Bolek
    (2017-06-19 18:46)
    Jakim prawem pokazujecie dom Pani Szydło ? Chcecie napuścić szalenców z pod znaku Obywatele PL ?Brakuje wam tematów ? wstyd i żenada
  • ~lilianna
    (2017-06-19 18:17)
    z c alym szacunkiem dla Pani Beaty Szydlo Madra matka ,kobieta i premier
  • ~Big
    (2017-06-19 18:12)
    A skąd jest Tusk?z biedapodwlorka w Sopocie.
  • ~Wanda
    (2017-06-19 17:47)
    "w niebieskim domu w małej wsi między Krakowem a Katowicami" Autor pewnie nigdy nie miał w rękach mapy Polski, bo pisze bzdury. Przecieszyn znajduje koło Brzeszcz. A te jak mi wiadomo nie leży pomiędzy Krakowem a Katowicami, tylko miedzy Oświęcimiem a Pszczyną.
  • ~Halinka
    (2017-06-19 15:27)
    Rzadzi nami gleboka I zapluta wiocha oraz bezzebny milosnik kotow klepiacy bzdury z drabiny.Zyc nie umierac
  • ~Jurek
    (2017-06-19 14:01)
    Sielanka cacanka!

Może zainteresować Cię też: