• ~ppp
    (2014-11-21 23:36)
    Siedem sypialni to rozumiem, ale sześć kuchni to już trochę mniej rozumiem i 24 łazienki to już w ogóle nie rozumiem. Komu potrzeba tyle łazienek . Rozumiem że 2 dodatkowe łazienki są potrzebne dla pracowników obsługujących tą rezydencję. Czy po tej posesji błąka się tłum hipisów i on korzysta z tych łazienek.
  • ~Jaga
    (2014-12-16 11:41)
    Patrzę, patrzę ... i szczerze to ten wystrój d..y nie urywa.
  • ~Korwinista
    (2014-11-21 17:07)
    1 mln podatku za swoja wlasnosc???Toz to bolszewia.
  • ~nieobyty z Norwegiom ...
    (2014-11-22 07:51)
    # do polaczka z Norwegii ~ mam male zapytanko ~ co jest to ... S.W.N.I.A ... oraz ... KRYMINELE ... moze jest to po norweskiemu ... wiec my krajowe nie rozumiemy ...
  • ~Polak z Norwegii
    (2014-11-21 21:13)
    Bil Gates to BIG S.W.N.I.A i BIG KRIMINELE,
    ktory POwinien zgnic w kriminale za - miedzy innymi - finansowanie projektow WHO, majacych na celu produkowanie i stosowanie na ludziach szczepionek np.: TETANUS szczepionki, w ktorych sa ukryte trucizny majace na celu sPOwodowanie bezplodnosci ludzi, stosowana praktyka na Filipinach, w Afryce etc.
    BIL GATES=BIG KRIMINELE, ma tez wielkie udzialy w faszystowskim MOnsanto.
    To tylko wystaczy, zeby POstawic go POd sciane...
  • ~Naparstek
    (2014-11-21 21:11)
    Myślicie, że jest bardzie szczęśliwy ?
    -Ja nie sądzę.
  • ~Polak z Norwegii
    (2014-11-22 08:09)
    @ do: Garbatonosego z wiwinietym napletkiem i nieobyty z Norwegiom, 07:51
    Plus dla ciebie, ze w ogole POstawiles pytania, NIGDY bym ciebie o to nie POdejrzewal;))
    POwiedz szczerze, ty "krajowy" Przebierancu, jestes Parchem, masz moze w rodzinie Parchy, czy jestes zwyklym WSIowym g u MO f i l c e m...??
  • ~precz z nwo
    (2014-11-21 17:05)
    Wszystko sztuczne jak i on sam.Sa dowody ze razem z Sorosem sluza Banksterom i Oligarchii Cieni (NWO), Nowy porzadek swiata!
  • ~Palec boży
    (2015-01-16 04:06)
    Najwiekszym atutem tej "rezydencji" jest napewno to ze drań rnoze se swiecic w domu we wszystkich pokojach i na podworku 24 godz na dobę. Oprocz zalet jak wielkie okna gdzie ma całodniowy kontakt z "chudą" odrobine wyblakłą naturą i kolorem scian na każdy nastroj, małoduszny dom ten mało imponuje. Wlasciciel najprawdopodobniej nie ma wrazliwosci artysty a jego hobby'es jak kable, przewody, żarowki, elektroniczne szukanie wizytorow w innych pokojach najbardziej kojarzy sie ze skomplikowaną duszą w jakimś wariatkowie.
    Jakiejś sredniej jakości ufolud by się na to połakomił !
  • ~lolek
    (2015-03-04 01:37)
    Pokażcie bufoni jak mieszkają bezdomni, chociaż jedną rezydencję "kanałow" i ...kominek do ogrzania!